Обробіток ґрунту

Ваші ґрунти є ключовим активом якісного рослинництва. KUHN пропонує широкий асортимент техніки для обробітку ґрунту, розробленої для створення ідеального посівного ложа. Кожна лінійка продуктів є лідером довговічності та продуктивності.

Плуги

Майбутнє сільського господарства залежить від прибутковості. Зберігаючи якість ґрунту, плуги KUHN підвищують продуктивність рослинництва. Наші плуги забезпечують велику робочу ширину, щоб задовольнити ваші потреби щодо оранки, а також скоротити експлуатаційні витрати. Плуги KUHN оснащуються найпередовішими інноваціями, розробленими для подовження терміну служби та зменшення витрат на обслуговування. Замовляйне плуги KUHN у наших дилерів

Читати далі

Культиватори глибокого обробітку

Дискові або зубові культиватори глибокого обробітку здатні максимізувати продуктивність ваших полів шляхом розпушування ущільненого ґрунту. Глибокорозпушувачі, розпушувачі ґрунту та культиватори KUHN оптимізують підготовку ґрунту і посівного ложа та забезпечують підвищення урожайності шляхом подрібнення ґрунту, покращуючи просочування води, допомагаючи ґрунту утримувати вологу.

Читати далі

Лущильники

Лущіння стерні сприяє контролю популяцій бур’янів, розкладанню рослинних решток, обмеженню спалахів захворювань та підготовці ґрунту до сівби. KUHN пропонує рішення для лущіння стерні та перемішування ґрунту за один прохід. Із зубовими або багатоцільовими дисковими культиваторами ви можете бути впевненими у якості виконання роботи за допомогою простих, надійних та ефективних знарядь.

Читати далі

Дискові борони

Аграрії стикаються з різними проблемами, намагаючись знизити витрати на передпосівну підготовку та прискорити ріст рослин без негативного впливу на потенціал урожайності. Дискові борони KUHN забезпечують відмінне різання пожнивних решток та підготовку посівного ложа, сприяючи правильному розміщенню насіння.

Читати далі

  • DISCOLANDER – силует

   DISCOLANDER

   DISCOLANDER: міцна та ефективна дискова борона для покривних культур

  • 8220 COB med res.png

   Тандем 8220

   Робоча ширина: 18’10” – 44’3”.

Смуговий обробіток ґрунту

Ця техніка розробляється, щоб відповідати викликам, з якими стикаються сучасні аграрії, які застосовують технології смугового обробітку. Ми пропонуємо провідні системи точного землеробства для підготовки ідеального посівного ложа незалежно від умов. Ви можете вибирати різноманітні добрива (тверді, рідкі, органічні) для реалізації найкращого плану підживлення.

Читати далі

Знаряддя передпосівної підготовки

Для належного росту сільськогосподарських культур необхідна належна підготовка посівного ложа. KUHN пропонує широкий асортимент знарядь для підготовки посівного ложа, зокрема зубові, дискові, комбіновані знаряддя, активні борони та роторні фрези. Надійні і якісні знаряддя та прості у використанні рішення.

Читати далі

Dealer finder map Ukraine