Культиватор CULTIMER – силует

Продуктивність у найскладніших умовах

CULTIMER – ідеальний стерньовий культиватор для вашого господарства. Маючи різні моделі, придатні для всіх сільськогосподарських підприємств, ця лінійка багатоцільових стерньових культиваторів дає змогу виконувати три дії за один прохід.

Знайдіть найближчого дилера

Лінійка стерньових культиваторів CULTIMER ділиться на дві категорії: CULTIMER M з 2 рядами стійок і CULTIMER L з 3 рядами стійок. Ці знаряддя стерньового обробітку підходять для агрегатування з широким спектром тракторів (від 75 до 420 к. с.). Вигнута стійка CULTIMER відома своєю якістю перемішування незалежно від ґрунтових умов.
Завдяки універсальності зношуваних деталей (долото, крило, «гусяча лапка») можливий широкий діапазон обробітку: поверхнева культивація стерні від 3 до 7 см для створення «витриманого» посівного ложа; загортання решток від 7 до 15 см для утримання органічної речовини в поверхневих шарах ґрунту; розпушування або глибока культивація на глибину до 35 см для доброго просочування вологи.
Для пристосування до різних умов роботи культиватори CULTIMER можуть оснащуватися різними знаряддями для вирівнювання та широким вибором котків. Лінійка CULTIMER має швидкі та прості регулювання для забезпечення оптимального комфорту користувача.
CULTIMER в роботі

Ваші переваги

Стерньові культиватори з багатоцільовими стійками

CULTIMER L 5000 інтенсивно перемішує солому з ґрунтом

Адаптований до будь-яких потреб

Багатоцільові стерньові культиватори CULTIMER забезпечують виняткову якість обробітку завдяки трьом діям за один прохід:
  • Стійки виконують стерньову культивацію, розпушуючи та перемішуючи ґрунт. Завдяки своїй вигнутій формі та крученим відбивачам вони рівномірно перемішують ґрунту з рослинними рештками. Пожнивні рештки рівномірно розподіляються по всій робочій ширині, що сприяє їх кращому розкладанню. Велика відстань між стійками та між рядами стійок знижує ризик блокування навіть за великого обсягу решток.
  • Вирівнювальні диски забезпечують добрий розподіл соломи та вирівнюють поверхню до проходу котка. Вирівнювальні диски забезпечують стабільну якість роботи навіть на кам'янистих ґрунтах. Лінійки CULTIMER M 100, L100 та L100R можуть оснащуватися вирівнювальними лопатками. Ця економічна альтернатива ідеально підходить для стерньового обробітку на легких та середніх ґрунтах.
  • Котки дають змогу ефективно ущільнити ґрунт для затримання вологи та поліпшення контакту ґрунт/насіння, тим самим сприяючи доброму проростанню. Залежно від потрібного рівня ущільнення, KUHN пропонує повний спектр котків,

Виняткова якість роботи

CULTIMER має незрівнянну проникну здатність завдяки розташуванню та формі стійок. Потреба в потужності менша, ніж для прямих стійок, – водночас гарантується оптимальне перемішування.
Завдяки крученим відбивачам CULTIMER забезпечує ідеальний розподіл ґрунту та решток, створюючи чудове середовище для прискорення розкладання соломи.
Якість роботи витримується в будь-яких умовах завдяки кліренсу шасі 85 см. Відстань між стійками запобігає блокуванням та забезпечує високу продуктивність перемішування решток навіть на високій швидкості.
Як і CULTIMER L 300, уся лінійка CULTIMER забезпечує однорідне перемішування соломи з ґрунтом

Проникнення у ґрунт гарантоване

Центральним компонентом CULTIMER є стійка; вона має бути ідеально стабільною навіть у твердому ґрунті. Неперервний механічний (NSM) подвійний пружинний запобіжний пристрій забезпечує тиск на наконечнику 600 кг. При спрацьовуванні вертикальний просвіт до 30 см дає змогу оминути перешкоду, а стійки швидко повертаються до роботи для якісного обробітку стерні навіть на кам'янистому ґрунті. Витрати на технічне обслуговування зменшуються, а обсяг виконаної роботи збільшується завдяки меншій кількості простоїв. Неперервний механічний захист забезпечує підвищення комфорту, оскільки заміна деталі не потрібна.
Лінійки CULTIMER M та L100/100R можуть оснащуватися пристроєм захисту Safe-T на основі розривного болта. Як економічна альтернатива, захисний пристрій Safe-T ідеально підходить для легких ґрунтів без каміння.
3000 кг тиску на наконечник запобігає несподіваним спрацьовуванням. Захист розривним болтом ефективніший, і його легше замінити, ніж зрізний болт.
Дві системи захисту стійок на CULTIMER: NSM (неперервна механічна) і T (розривний болт)

Оптимальний комфорт користувача

CULTIMER – Просте регулювання робочої глибини

Прості регулювання

Лінійка CULTIMER відзначається простими і швидкими регулюваннями, що дають користувачеві змогу досягати вищої швидкості роботи та підвищують її комфортність. Робоча глибина дуже легко механічно регулюється за допомогою прокладок. Для зручності як опція доступне неперервне гідравлічне регулювання.
Пристрої вирівнювання мають централізоване регулювання ручкою, а зовнішні диски регулюються з боків для ще точнішого вирівнювання.
Диски або вирівнювальні лопатки з'єднані з котком. Тож навіть якщо робоча глибина змінюється, немає потреби змінювати налаштування вирівнювання.

Менше технічного обслуговування для вищої прибутковості

При придбанні стерньового культиватора слід враховувати час та витрати на технічне обслуговування. Лінійка CULTIMER розроблена для мінімізації обслуговування, щоб забезпечити максимальну віддачу від ваших інвестицій.
Зварна конструкція та використані матеріали забезпечують неперевершену міцність рами CULTIMER. Незалежно від того, чи ви обираєте стійки із механічним захистом NSM, чи з розривним болтом, ви можете бути впевнені у високій надійності та низькій потребі в обслуговуванні.
Стійка NSM (Non Stop Mechanical, неперервний механічний захист) не потребує технічного обслуговування та змащення.
Заміна болта захисного пристрою Safe-T виконується швидко і легко, щоб мінімізувати час простою.
CULTIMER L 5000 на глибокому обробітку стерні

Пріоритет – комфорту оператора

CULTIMER L може приєднуватися за допомогою піднімальних важелів. Це полегшує маневрування на розворотній смузі та підвищує продуктивність вашої роботи.
Подовжувач тягового бруса забезпечує кут повороту 110° незалежно від того, який трактор використовується. Для користувачів, які прагнуть неперевершеної якості роботи, опційні передні копіювальні колеса та плаваючий тяговий брус забезпечать ідеальне копіювання поверхні ґрунту. Копіювальні колеса та котки доступні з гідравлічним регулюванням для поліпшення комфорту використання. Ці опції необхідні професіоналам, які прагнуть виконання тонких регулювань без припинення роботи.
CULTIMER L приєднаний за допомогою піднімальних важелів для полегшення маневрування

Обладнання, що відповідає всім вимогам

Наконечник 80 мм і крила з карбідним покриттям повністю розкривають потенціал CULTIMER

Наконечники, що відповідають вашим потребам

Правильний вибір наконечника має важливе значення для отримання оптимального результату. Для обробітку неглибокої стерні 350 мм наконечник «гусяча лапка» забезпечує обробіток по всій ширині. Це ідеально підходить для створення посівного ложа та провокування проростання самосівів.
Для глибшого обробітку від 7 до 15 см оберіть наконечник 80 мм, оснащений крилами 350 мм (480 мм для CULTIMER M). Крила дозволяють інтенсивно перемішувати рослинні рештки з ґрунтом.
Для глибокої реструктуризації ґрунту та перемішування великої кількості решток можна використовувати 80-міліметровий наконечник без крил для робочої глибини до 35 см. Наконечник 80 мм входить до стандартного комплекту постачання – на 20 % довший експлуатаційний термін. Також наконечник доступний з карбідним покриттям, що має у вісім разів більший запас зношування, ніж стандартний.
І нарешті, для щадного обробітку доступний наконечник 50 мм, який зменшує потребу у тяговій потужності та запобігає утворенню великих грудок.

Вирівнювання ґрунту

Вирівнювання та розподіл решток є важливими для забезпечення їх швидкого розкладання. Якість ущільнення, забезпечувана котком, залежить від якості вирівнювання ґрунту перед ним.
Вирівнювальні диски, встановлені на еластомерних блоках, забезпечують ефективне вирівнювання навіть за значного вмісту каміння та решток.
Вирівнювальні лопатки доступні для CULTIMER M 100 та CULTIMERs L 100/100R. Вони ідеально підходять для роботи на легких та середніх ґрунтах і є доброю альтернативою дискам
Централізоване регулювання, що не потребує обслуговування, підвищує комфорт і точність роботи.
CULTIMER L 400R, оснащений вирівнювальними дисками

Повний спектр котків

Якісне ущільнення має важливе значення для успішного обробітку стерні. KUHN пропонує повний спектр котків для ефективного ущільнення ґрунту. Залежно від типу ґрунту ви знайдете відповідний коток для своїх потреб:
  • Трубчастий коток: економічний та легкий, цей коток гарантує, що машина добре триматиметься на легкому та середньому ґрунті (доступний тільки для причіпних моделей)
  • Коток T-Ring: ідеально підходить для суглинкового ґрунту, він легкий, але агресивний до грудок і соломи. Цей коток забезпечує грубий обробіток для запобігання закупорюванню ґрунту.
  • Коток T-Liner: Цей коток зберігає агресивний профіль T-Ring, проте він краще пристосований до кам'янистих та вологих умов.
  • Коток V-Liner: Цей коток забезпечує дуже добре подрібнення ґрунту та вирівнювання на всіх типах ґрунтів. Не рекомендується до застосування на кам’янистих ґрунтах.
  • Коток Packliner: Цей коток з гумовою шиною ідеально підходить для роботи на важких ґрунтах, забезпечуючи максимальне ущільнення поверхні ґрунту.
  • HD-Liner 600: маючи V-подібний профіль, сприяє швидкому просиханню важких ґрунтів. Цей важкий коток має потужну
CULTIMER L 4000 оснащений котком HD-Liner з потужною ущільнювальною здатністю.

Обладнання

CULTIMER L 400R, оснащений вирівнювальними дисками

Медіа