ЗНАЙДИ МЕТУ У СВОЇЙ РОБОТІ!

Розвивайте свою кар’єру з KUHN, де ми не лише створюємо високоякісну техніку для фермерів, але й формуємо майбутнє інновацій та сталого розвитку. Приєднуйтесь до нас у цілеспрямованій подорожі, яка сприяє екологічному завтрашньому дню, забезпечуючи якість на кожному кроці. У KUHN ваша робота набуває глибокого значення – будьте частиною чогось більшого та відчувайте справжню гордість за свою роботу.

Mission and vision KUHN

Хто ми?

KUHN є піонером у сільськогосподарській галузі вже майже 200 років. Наш досвід забезпечує інноваційні рішення на кожному етапі процесу, а якість є нашою відмінною рисою. Ми прагнемо підвищити ефективність фермерів і зробити внесок у стале сільське господарство.

Дізнатися про наші цінності

KUHN employee at manufacturing in Saverne, France

Зустрічайте нашу команду

У KUHN ми більше, ніж просто компанія. Ми – різноманітна сім’я різного походження та з різних куточків світу. Наш унікальний досвід визначає нашу культуру, і ми цінуємо командну роботу, інновації та прагнення до досконалості.

Зустрічайте нашу команду

KUHN employee at engineering in Geldrop, Netherlands

Відкрийте для себе наші інновації

Маючи багату історію інноваційних рішень, які принесли нам численні престижні нагороди, дізнайтеся, як KUHN продовжує розробляти широкий спектр інтелектуальних сільськогосподарських рішень, щоб постачати екологічні продукти, необхідні для життя.

Відкрийте для себе наші інновації

Employee meeting at KUHN Saverne, France

Дізнайтеся про нашу діяльність

Кожен член команди робить внесок у нашу загальну мету — нагодувати світ. Незалежно від того, чи займаються виробництвом, дослідженнями та розробками чи допоміжними функціями, кожен відіграє ключову роль у наданні сільськогосподарських рішень світового рівня. Приєднуйтесь до нас у цій подорожі, де кожен день є можливістю зробити значний вплив на глобальний сільськогосподарський ландшафт.

Дізнатися про нашу діяльність

Наша присутність у світі

Пізнайте нашу історію

З більш ніж 190-річною багатою історією KUHN є світовим піонером інновацій. Зі скромного початку ми виросли до всесвітньої присутності, формуючи майбутнє сільського господарства та техніки. Дослідіть нашу спадщину досконалості та дізнайтеся, як ми продовжуємо лідирувати в галузі з передовими рішеннями по всьому світу.

Дізнайтеся більше про історію KUHN Group

Kuhn North America Employee Robot user

Знайдіть свою нову кар'єру тут!

ЗНАЙДИ ВСІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОБОТИ