Долучайтеся до нас в KUHN-Україна

ЧОМУ ВАРТО ПРИЄДНАТИСЯ ДО KUHN-Україна?

KUHN - це міжнародна компанія, яка виготовляє велику техніку, проте у нас панує атмосфера справжньої родини. Ми прагнемо забезпечити відмінний баланс між роботою та особистим життям, створюючи середовище, в якому співробітники можуть досягати успіху та розвиватися у своїй ролі в компанії KUHN, і в той же час мати можливість насолоджуватися улюбленими заняттями поза роботою. Ми шукаємо відданих своїй справі членів команди, які поділяють нашу пристрасть до надання якісного обладнання фермерам, котрі забезпечують продуктами харчування увесь світ. 

Тут, у компанії KUHN, у вас все вийде! 

У компанії KUHN ми день у день працюємо над створенням сільськогосподарської техніки, яка використовується в усьому світі. І нам би дуже знадобилася ваша допомога!

Наші співробітники краще вам про це розкажуть

Дмитро, керівник сервісної служби

Знайомтеся, Дмитро

Як представник відділу польової підтримки KUHN-Україна, я забезпечую координацію роботи команди та високий стандарт обслуговування клієнтів. Мене вражає в цій роботі можливість допомагати людям і постійно вдосконалювати якість надання послуг.

Олександр, головний бухгалтер

Знайомтеся, Олександр

Для мене робота з цифрами – це не рутина, а покликання. KUHN дає мені можливість працювати в цікавому технічному середовищі. Крім того, я працюю разом з чудовими колегами з різних відділів.

ПОЗАРОБОЧА АКТИВНІСТЬ НАШИХ СПІВРОБІТНИКІВ

Окрім напруженої роботи, ми вважаємо, що важливо, щоб у нас було місце для відпочинку і, звичайно ж, для розваг! Саме тому в KUHN-Україна проводяться різноманітні заходи. Нижче наведено деякі з них. 

People working into the accounting department

Як відбувається процес подання заявки?

Дізнайтеся про наш процес найму

Застосуйте свої знання на практиці!

Ви провели достатньо часу, навчаючись в аудиторії. Використайте отримані знання на практиці та формуйте своє майбутнє. Ми пропонуємо дві програми практики для студентів:

  • Стажування: Один семестр або літо (3-4 місяці).
  • Виробнича практика: Поєднання навчального курсу та літнього періоду (8-9 місяців). Стажування в компанії KUHN-Україна - це найкращий спосіб спробувати свої сили в сільськогосподарській галузі.
Навчання в технічному центрі

Що ви отримаєте?

Досвід

Стажування або виробнича практика дає вам реальний досвід і практичні навички, що добре виглядає у вашому резюме і доводить майбутнім роботодавцям, що ви можете використовувати вашу освіту на користь їхнього бізнесу.

Рекомендації

Ви познайомитеся з вашим наставником, який стане для вас порадником під час вашої роботи та допоможе вам визначитися з вашим майбутнім.

Задоволення

Під час стажування ви будете мати можливість подорожувати, зустрічатися з іншими студентами, які захоплюються сільським господарством, та проходити різноманітні випробування.

Чому ми інвестуємо у вас?

KUHN-Україна вірить у майбутнє сільського господарства. Ми хочемо надати можливості для навчання та розвитку студентам, які мають пристрасть до сільського господарства. Ми шукаємо найкращих та найяскравіших лідерів у сільському господарстві. Якщо ми підходимо вам, а ви підходите нам, то, швидше за все, у вас буде можливість приєднатися до нашої команди. Тож приходьте, покажіть нам свої навички, а ми познайомимо вас зі світом сільськогосподарської техніки.