Заготівля сіна і кормів

Косарки

KUHN постійно розробляє інноваційні рішення для скошування. Конструкція косарок KUHN враховує вимоги щодо якості кормів, комфорт експлуатації, продуктивність, забезпечення безпеки та надійність, одночасно зменшуючи витрати на обслуговування.

Ворушилки

Прискорюючи сушіння рослинної маси, ворушіння становить важливий етап процесу заготівлі кормів. Ворушіння має на меті збереження енергетичної цінності корму та обмеження будь-яких погодних ризиків. Ворушилки KUHN створені для забезпечення найкращого розподілу рослинної маси за будь-яких умов, швидко та рівномірно. Ворушилка KUHN з робочою шириною від 4,20 м до 17,80 м відповідає вашим потребам.

Граблі та валкоутворювачі

Конструкція граблів KUHN добре адаптована до завдань заготівлі та збереження якості і поживної цінності кормів. KUHN пропонує рішення для заготівлі якомога чистіших кормів. Граблі KUHN, і роторні, і з ремінним приводом, забезпечують надійність, максимальну продуктивність та рівномірність утворення валків.

Відкрийте для себе наш асортимент, присвячений Граблі та валкоутворювачі

Прес-підбирачі

Рулонні і тюкові прес-підбирачі KUHN виготовляються з урахуванням експлуатаційних характеристик, якості тюків і рулонів та їх щільності, щоб забезпечити максимальну рентабельність кожної операції пресування. Унікальні особливості та інновації прес-підбирачів KUHN – це реальний крок вперед. KUHN пропонує найефективнішу та найуніверсальнішу лінійку прес-підбирачів на ринку, щоб задовольнити ваші запити.

Відкрийте для себе наш асортимент, присвячений Прес-підбирачі

Обмотувачі

При обмотуванні тюків, готових до зберігання та подальшої обробки кормової маси, мають враховуватися стан рослинної маси, польові умови та погода. Ідеальна якість обмотування тюків у поєднанні з високою продуктивністю та надзвичайною довговічністю машини забезпечують вигідність інвестицій в обмотувачі KUHN. KUHN пропонує економічно вигідні, екологічні та ергономічні рішення для обмотування тюків за допомогою повного діапазону обмотувачів для тюків та рулонів.

Відкрийте для себе наш асортимент, присвячений Обмотувачі

Подрібнювачі кормів

Здатність подрібнювати стебло кукурудзи при низьких вимогах до потужності у поєднанні з високою продуктивністю вирізняє машини KUHN з-поміж усіх інших. Польові показники, мінімальне ущільнення ґрунту та економічно ефективна робота означають, що подрібнювачі кукурудзи від KUHN відповідають вимогам аграріїв та підрядників. Пропонуючи однорядні, дворядні та чотирирядні машини, KUHN забезпечує ефективну та універсальну лінійку 3-точкових подрібнювачів.

Dealer finder map Ukraine