Граблі та валкоутворювачі

Конструкція граблів KUHN добре адаптована до завдань заготівлі та збереження якості і поживної цінності кормів. KUHN пропонує рішення для заготівлі якомога чистіших кормів. Граблі KUHN, і роторні, і з ремінним приводом, забезпечують надійність, максимальну продуктивність та рівномірність утворення валків.

Валкоутворювачі з двома роторами

Конструкція граблів KUHN добре адаптована до завдань заготівлі та збереження якості і поживної цінності кормів. KUHN пропонує рішення для заготівлі якомога чистіших кормів. Особлива форма вилкових важелів валкоутворювачів KUHN забезпечує високу продуктивність роботи, якісне формування валків та надійність. Граблі з двома роторами KUHN доступні у бічному або центральному розташуванні, з робочою шириною від 5,40 м до 9,30 м.

Читати далі

Валкоутворювачі з чотирма роторами

Конструкція граблів KUHN добре адаптована до завдань заготівлі та збереження якості і поживної цінності кормів. KUHN пропонує рішення для заготівлі якомога чистіших кормів. Валкоутворювачі з чотирма роторами від KUHN забезпечують високу якість та продуктивність роботи і гнучкість. Маючи робочу ширину від 8,40 м до 14,70 м, валкоутворювачі з чотирма роторами від KUHN відповідають вашим потребам. Валкоутворювач GA15131 встановив світовий рекорд, обробивши 188,9 га за 8 годин.

Читати далі

  • GA 10131 – силует машини

   GA 10131

   Валкоутворювачі центрального укладання з чотирма роторами – робоча ширина: Від 8,40 до 14,70 м.

Стрічкові валкоутворювачі

Стрічковий валкоутворювач MERGE MAXX – це суперуніверсальна машина. Він має унікальну здатність делікатно заготовляти усі види кормової маси, щоб максимізувати збереження поживної цінності, мінімізуючи при цьому небажані домішки. Різні варіанти валкоутворення дозволять вам відрегулювати ваші валки залежно від обсягу корму та процесу заготівлі. MERGE MAXX утворює валки шириною від 7,50 м до 11 м за один прохід.

Читати далі

  • Стрічковий валкоутворювач MERGE MAXX 950 – силует

   MERGE MAXX

   Три моделі, два незалежних підбирачі для максимально щадної обробки

Dealer finder map Ukraine