Граблі та валкоутворювачі

Конструкція граблів KUHN добре адаптована до завдань заготівлі та збереження якості і поживної цінності кормів. KUHN пропонує рішення для заготівлі якомога чистіших кормів. Граблі KUHN, і роторні, і з ремінним приводом, забезпечують надійність, максимальну продуктивність та рівномірність утворення валків.

Валкоутворювачі з двома роторами

Конструкція граблів KUHN добре адаптована до завдань заготівлі та збереження якості і поживної цінності кормів. KUHN пропонує рішення для заготівлі якомога чистіших кормів. Особлива форма вилкових важелів валкоутворювачів KUHN забезпечує високу продуктивність роботи, якісне формування валків та надійність. Граблі з двома роторами KUHN доступні у бічному або центральному розташуванні, з робочою шириною від 5,40 м до 9,30 м.

Читати далі

Валкоутворювачі з чотирма роторами

Конструкція граблів KUHN добре адаптована до завдань заготівлі та збереження якості і поживної цінності кормів. KUHN пропонує рішення для заготівлі якомога чистіших кормів. Валкоутворювачі з чотирма роторами від KUHN забезпечують високу якість та продуктивність роботи і гнучкість. Маючи робочу ширину від 8,40 м до 14,70 м, валкоутворювачі з чотирма роторами від KUHN відповідають вашим потребам. Валкоутворювач GA15131 встановив світовий рекорд, обробивши 188,9 га за 8 годин.

Читати далі

  • GA 10131 – силует машини

   GA 10131

   Валкоутворювачі центрального укладання з чотирма роторами – робоча ширина: Від 8,40 до 14,70 м.

Стрічкові валкоутворювачі

Стрічковий валкоутворювач MERGE MAXX – це суперуніверсальна машина. Він має унікальну здатність делікатно заготовляти усі види кормової маси, щоб максимізувати збереження поживної цінності, мінімізуючи при цьому небажані домішки. Різні варіанти валкоутворення дозволять вам відрегулювати ваші валки залежно від обсягу корму та процесу заготівлі. MERGE MAXX утворює валки шириною від 7,50 м до 11 м за один прохід.

Читати далі

  • Стрічковий валкоутворювач MERGE MAXX 950 – силует

   MERGE MAXX

   Три моделі, два незалежних підбирачі для максимально щадної обробки

З метою забезпечення продуктивності для тваринницьких господарств KUHN рекомендує інноваційні валкоутворювачі. Вони розроблені для досягнення якомога кращих показників якості та поживної цінності кормів.

Граблі KUHN — це важке обладнання навісного типу. Завдяки рамній конструкції зі стрижнями можна виконувати такі завдання:

 • розпушення, розрівнювання свіжоскошеного рослинного матеріалу;
 • перевертання сіна, його якісне провітрювання під час сушіння;
 • ворушіння покосу;

Пропонуються граблі різноманітних видів:

 1. Роторні — для перевертання та розкидання сіна, а також ворушіння та збору у валки. Рішення для робіт свіжоскошеного матеріалу, сухого сіна.
 2. Колісно-пальцеві граблі ворушилки для ворушіння та збору валків. Вони застосовуються для сухого матеріалу.
 3. Поперечний валкоутворювач — прості моделі для збору сіна у валки. Подібна техніка захищена від пошкоджень — зубці під час контакту з перешкодою відхиляються, що гарантує цілісність робочих органів та ефективність робіт.
 4. Стрічкові валкоутворювачі, незамінні агрегати для господарств, які спеціалізуються на заготівлі сіна з люцерни.

Високоякісний валкоутворювач для сіна від компанії KUHN дозволяє працювати незалежно від ґрунтово-кліматичних умов. Ознайомитись з технікою можна на сайті kuhn.ua, де з метою придбання тракторних граблів легко дізнатись про найближчого дилера — постачальника фірмової техніки. Сучасні валкоутворювачі розроблені спеціально для підвищення результатів сільськогосподарських робіт, KUHN дозволяє зберегти час та покращити ефективність робіт.

Dealer finder map Ukraine