GA 7501+ – силует машини

Коли розміри вашого господарства зростають

Валкоутворювачі з двома роторами GA 6501, GA 7501+ та GA 8121 формують валок по центру машини з робочою шириною від 5,40 до 8,00 м. Якість згрібання вражає: вони згрібають рослинну масу в ідеальні валки, забезпечуючи її швидке висихання.

Знайдіть найближчого дилера

У господарствах, площі лук яких постійно зростають, можливості однороторних валкоутворювачів майже вичерпані. Тому валкоутворювачі з двома роторами, що мають вищу продуктивність, але так само компактні, як і моделі з одним ротором, – саме те, що вам потрібно. Машини GA 6501, 7501+ та 8121 відповідають цим очікуванням.
Вони оснащені подвійними вигнутими тангенціально встановленими граблинами, які забезпечують високу якість згрібання та ідеальне формування валків для швидкого висушування. Ці моделі оснащені всіма рішеннями, що використовуються на професійних моделях, і водночас мають дуже добре співвідношення ціни і якості.
GA 7501+ в роботі

Ваші переваги

Компактна конструкція – зручність в роботі

GA 7501 у транспортному положенні

У транспортному положенні GA 6501 and GA 7501+ мають ширину меншу за 2,55 м

Зручне пересування по дорогах та в'їзд на вузькі поля з GA 6501 та 7501+ завдяки:
  • транспортній ширині: 2,50 м та 2,55 м відповідно.
  • поворотним транспортним колесам (опція для GA 6501).
  • поворотній головці зі значним вільним ходом.

Чудова якість згрібання для чистого, незасміченого корму

Добре сформований валок завдяки подвійно вигнутим граблинам

Формування валків: переваги подвійно вигнутих граблин

Однорідна якість та розміри валків є необхідною умовою швидкого висихання та легкого збирання прес-підбирачем.
Граблини валкоутворювачів GA подвійно вигнуті та мають гіпертангенціальне положення. Це рішення дає змогу затримати момент досягнення кута 90°. Завдяки гострокутному кулачку піднімання зубців швидке, має більшу затримку і вимагає незначних зусиль, щоб отримати рівномірні, розпушені і прямі валки. Якість згрібання дуже висока, навіть на високих швидкостях, оскільки рослинна маса не проштовхується повз валок.
Переваги подвійно вигнутих граблин:
  • Менша відстань між робочими зонами послідовних зубців. Скорочення втрат рослинної маси до мінімуму навіть при роботі на високій швидкості.
  • Центр ваги припадає на середню частину граблини. Це подовжує експлуатаційний термін, оскільки на граблину не впливає тиск під час обертання, а напрямні ролики зазнають менших навантажень.

Ротори, сконструйовані для запобігання засміченню

Ротори делікатно рухаються по нерівній землі, не пошкоджуючи дерен. Вони оснащені високоефективною системою підвіски 3D.
Колеса ротора розташовані дуже близько до зубців, що забезпечує оптимальне копіювання ґрунту на нерівних ділянках. Ці рішення запобігають потраплянню небажаних домішок до кормової маси.
Добре сформований валок завдяки подвійно вигнутим граблинам

Комфортна робота навіть на складній місцевості

Валкоутворювачі серії 1001 оснащені осями візків 3D.
Вісь візка доступна для складних полів, як опція для моделей GA 7501+ та GA 8121. Ідеально підходить для спрямовування ротора у важких умовах (канави, нерівні луки тощо) та на високій швидкості руху
Опційна вісь візка для GA 7501+

Валки, пристосовані до збиральних машин

GA 6501: регулювання ширини валка за допомогою поворотної ручки

GA 6501: валки до 2 метрів

Ширина валка легко регулюється до 2,00 м за допомогою поворотної ручки.

GA 7501+: механіка або гідравліка як опція

Ширина валка налаштовується за допомогою 4-позиційного важеля.
У стандартній конфігурації з робочою шириною від 6,90 м до 7,40 м ширина валка варіюється від 1,30 м до 1,90 м. Машина може конфігуруватися до вужчої версії для зменшення робочої ширини від 6,70 до 7,20 м та формування валків меншої ширини. Ця конфігурація також відповідає вимогам дорожніх обмежень щодо транспортної висоти 4 м та не потребує розбирання граблин.
Механічне або гідравлічне регулювання ширини валка на GA 7501+

GA 7501 + в роботі

Медіа