Обприскувачі

Відкрийте для себе обприскувачі, які поєднують продуктивність та універсальність для досягнення цілей завтрашнього дня зі зменшенням витрат на заходи захисту рослин.

Навісні обприскувачі

Навісні обприскувачі KUHN поєднують в собі точність і простоту використання з низькими інвестиційними витратами. Вони можуть оснащуватися сталевими або алюмінієвими штангами з ручним або гідравлічним складанням. Баки з поліетилену від 600 до 2000 л відзначаються високою стійкістю завдяки захисту від ультрафіолетового випромінювання. Ці обприскувачі мають широкий спектр обладнання та типів регулювання, що дозволить вам знайти машину, що відповідає саме вашим потребам.

Читати далі

  • Обприскувач ALTIS 2 – силует машини

   ALTIS 2

   Якісне обприскування забезпечується простою в експлуатації системою.

Причіпні обприскувачі

Причіпні обприскувачі KUHN пропонують нове бачення балансу: добре обладнаний обприскувач з алюмінієвими штангами, бак з поліестеру та інтуїтивно зрозуміле керування забезпечують зручність використання та оптимальну якість обприскування. Його численні опції обладнання в поєднанні з бездоганною стійкістю штанги гарантують найвищу якість обприскування.

Читати далі

  • LEXIS – силует сільськогосподарської машини

   LEXIS

   Розроблений для забезпечення якісного обприскування у поєднанні з простотою експлуатації

  • METRIS AUTOSPRAY – силует сільськогосподарської машини

   METRIS AUTOSPRAY

   Якісне обприскування на високій швидкості роботи

  • OCEANIS 2 – силует сільськогосподарської машини

   OCEANIS 2

   Якісне обприскування на високій швидкості роботи

Самохідні обприскувачі

Самохідні обприскувачі КУН оснащені сталевими, алюмінієвими або карбоновими штангами, бак для робочого розчину виготовлений з поліетилену або нержавіючої сталі, кабіна гарантує винятковий комфорт для роботи, має відмінну систему самовирівнювання штанги. Обприскувачі дозволяють виконувати точну роботу, керуючи секціями або форсунками. Обприскувачі КУН - це комфорт, ефективність і безпека.
Деякі моделі доступні не в усіх країнах. Будь ласка, завжди консультуйтеся з вашим місцевим дилером.

Читати далі

  • 1_Boxer_Mecanico.png

   BOXER M

   Надійність і простота.

  • Докладно про самохідний обприскувач BOXER H

   BOXER H

   Надійність і простота.

  • 1_Fighter_2500.png

   FIGHTER 3000

   Розроблений, щоб бути готовим до будь-якого виклику.

  • STRONGER HD

   STRONGER HD

   Технологія, що дає результат.

Сучасні обприскувачі KUHN дозволяють спростити та удосконалити процес догляду за культурами та їх підживленням. Загальна функція обприскувачів полягає в захисті злакових та просапних культур від хвороб, шкідників та бур'янів, а також підживлення культурних рослин методом розпилення робочих рідин на основі води, розведених концентратів хімічних як рідких, так і порошкових препаратів інсектицидів, пестицидів, гербіцидів. Ранньо - весняне передпосівне підживлення - внесенням КАС.

Для аграрних господарств представлено кілька типів обприскувальної техніки KUHN:

 • обприскувачі начіпні легко фіксуються на начіпному обладнанні трактората, призначені для робіт на ділянках з невеликим нахилом або рівнинах. Переваги начіпних обприскувачі — мобільність, маневреність, відносно низька вартість (в залежності від комплектації) та простота використання;
 • обприскувачі причіпні прості в експлуатації, проте завжди гарантують високу якість та ефективність обприскування. Підходять подібні машини для невеликих фермерських господарств, так і для середніх сільськогосподарських підприємств;
 • самохідні обприскувачі KUHN — високопродуктивні та потужні агрегати, які розраховані велику продуктивність та робоче навантаження. Обладнані потужними та економними двигунами, надійним шасі, баками великого об'єму, комфортними та надійно захищеними, від зовнішнього впливу та хімікатів, кабінами, здатні працювати цілодобово, якщо дозволяють погодні умови. А тому підходять для середніх господарства та великих агрохолдингів.

Для конкретного підприємства варто вибрати ідеальну для потреб модель, яка здатна виконувати обприскування відповідно особливостям полів. Детальніше ознайомитися з технікою виробника зручно на сайті kuhn.ua, де кожен агрегат представлено з детальним описом..

 

Dealer finder map Ukraine