LEXIS – силует сільськогосподарської машини

Обприскувач LEXIS: Простота використання без жодних компромісів!

Причіпний обприскувач LEXIS представляє лінійку причіпних обприскувачів KUHN початкового рівня, ідеально пристосованих до потреб багатопрофільних та зернових рослинницьких господарств. Маючи бак 2400 або 3000 л та штангу від 18 до 38 м, LEXIS задовольнить усі ваші потреби.

Знайдіть найближчого дилера

Обприскування саме у потрібний момент за допомогою високоефективної машини має важливе значення для отримання максимальної результативності застосовуваного продукту. Швидке застосування за допомогою простої і надійної машини – це запорука безпеки та ефективності. Завдяки оптимізованим налаштуванням обприскувач LEXIS повністю відповідає цим вимогам.
Жодних компромісів щодо простоти використання: причіпний обприскувач LEXIS розроблений для максимальної продуктивності. Заощаджуйте час з обприскувачем LEXIS. Завдяки безпроблемним налаштуванням, електроніці та простому обслуговуванню всі ваші операції максимально прості!
Маючи невелику кількість клапанів, обприскувач LEXIS вимагає на 50 % менше операцій, ніж конкуренти в цьому сегменті.
Отже, навчатися користуватися обприскувачем стає простіше з кожним використанням!
Якість – це наш девіз: точність роботи обприскувачів LEXIS – це тривалий та надійний захист вашого врожаю. Обприскувач LEXIS оснащений усім необхідним обладнанням: його конструкція проста та водночас найсучасніша.
LEXIS в роботі на полі

Ваші переваги

Компактний оптимізований обприскувач!

Компактний обприскувач – у всіх відношеннях

Стійкий та маневрений обприскувач

Маючи довжину від точки зчеплення до осі 4 м та висоту 3 м (зі штангою 21 м), обприскувач LEXIS є надзвичайно компактною машиною.
Невелика довжина машини дає змогу легко маневрувати на розворотній смузі. Це поліпшує точність обприскування та обмежує пошкодження рослин. Невелика відстань від точки зчеплення до осі машини забезпечує гнучкість маневрування. Така конструкція полегшує вихід на поле і роботу заднім ходом у кутах.

Форма бака спеціально розроблена для інтеграції штанги у загальну конструкцію, а також для обмеження загальної висоти при складанні штанги. Нові штанги MTA2 або MEA2 інтегровані в обриси машини та не контактують з кабіною трактора. Мала висота причіпного обприскувача LEXIS підвищує його стійкість під час транспортування. Транспортування по дорозі та вихід на поле – у повній безпеці.

Компактність машини дає змогу швидко та легко рухатись по дорозі – як і зберігати обприскувач.

Проста і розумна конструкція бака

Ефективна конструкція бака: основний бак обприскувача LEXIS було розроблено для низького розташування центру ваги. Найбільша частина бака прилягає до рами, забезпечуючи максимальну стійкість машини.
Низько розташований зливний отвір дозволяє спорожнювати бак незалежно від нахилу поля. Розташована поблизу зливного отвору, чотиривимірна система змішування гарантує однорідність обприскувального розчину без утворення піни протягом усього процесу обприскування.

Підтримання рівноваги: центральне положення на осі 320-літрового промивального бака дає змогу LEXIS підтримувати рівновагу за будь-яких умов, при цьому скорочуючи неефективний об'єм. Центр ваги машини знаходиться на центральній осі незалежно від рівня заповнення бака.
Обприскувач LEXIS також надзвичайно простий у використанні. Заповнення промивального бака? Рівень промивального бака? Всі компоненти – на панелі керування.
Промивальний бак розташований по центру машини

Тримайте всі елементи під рукою

Обприскувач LEXIS має численні відсіки для зберігання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) та блоку керування, коли машина не працює.

Щоб безпечно працювати з обприскувачем, KUHN обладнав LEXIS двома відділеннями для зберігання ваших засобів індивідуального захисту. Обладнання легко доступне перед початком роботи із засобами захисту рослин.

Для транспортування великих компонентів машину стандартно оснащено платформою зберігання з правого боку.
Відсік для ЗІЗ з лівого боку машини

Легка й міцна штанга

Легкі й довговічні алюмінієві штанги

Алюмінієві штанги: легке та довговічне рішення

Штанги виготовлено з алюмінію, густина якого втричі менша за сталь, що робить конструкцію легкою та забезпечує захист компонентів обприскувача. Легкі штанги дають обприскувачу змогу чудово копіювати поверхню – навіть на вологих ділянках.
Алюмінієві штанги відрізняються надзвичайною довговічністю. Абсолютно не чутливий до корозії та хімічного впливу, алюміній не потребує спеціального захисту та значно полегшує обслуговування обприскувача, забезпечуючи при цьому тривалий термін експлуатації.
Алюміній має низку природних переваг.
KUHN використовує алюміній з 1986 року для виготовлення штанг довжиною понад 18 м.
 • Природна стійкість до корозії, що є вирішальним чинником при контакті із засобами захисту рослин та добривами.
 • Густина у 2,7 раза нижча, ніж у сталі: міцніша та легша штанга!

Підвіска TRAPEZIA

Спеціально розроблена для штанг MTS2 та MTA2, підвіска штанги TRAPEZIA ідеально пристосована до обприскувача LEXIS.
Підвіска TRAPEZIA керується двома тягами, що стабілізують штангу, а також двома пружинами, які дозволяють штанзі природним чином копіювати нерівності рельєфу. Корекція нахилу – механічна та автоматична. Для більш спеціалізованих застосувань доступна гідравлічна корекція нахилу.

Основні характеристики:
 • 2 стабілізаційні тяги
 • Автоматичне механічне коригування нахилу
 • Гідравлічне коригування нахилу
Рама підвіски TRAPEZIA для штанг MTS2/MTA2

Підвіска EQUILIBRA

Підвіска EQUILIBRA з маятниковим механізмом забезпечує штанзі систему амортизації ударного навантаження у трьох вимірах. Система підвіски EQUILIBRA дозволяє штанзі залишатися ідеально паралельною землі під час руху по нерівній поверхні. Штанга плавно рухається по поверхні та над рослинами без жодного зміщння!
На нерівностях поєднання маятникового механізму і тяги дає достатню свободу руху, щоб підтримувати стійкість штанги незалежно від типу поверхні. Два амортизатори також поглинають та обмежують вертикальні рухи, щоб забезпечити ідеальне вирівнювання штанги, особливо на поворотах – навіть на високій швидкості.
Підвіска EQUILIBRA розроблена для інтенсивної роботи і включає в себе стандартну незалежну протиударну систему, що захищає штангу під час повороту та під час розгону/гальмування.

ПІДВІСКА EQUILIBRA 3D: для інтенсивної роботи!
 • Надійний рух маятникового механізму!
 • Тяги для радіального руху
 • Амортизатори для усунення відскоків
 • Незалежні системи гасіння різких рухів з лівого та правого боків
 • Підпружинений автоматичний коректор нахилу
 • Блокування рами
Рама підвіски EQUILIBRA для штанг MEA2 і RHPA

Штанга MEA2

Міцна штанга MEA2 оснащена системою підвіски EQUILIBRA та розрахована на тривалу експлуатацію. Штанга доступна довжиною 18, 20, 21 та 24 метри. Вона має численні переваги:
 • Під час роботи шарніри блокуються
  Під час обприскування шарніри штанги часто спричиняються до ударних навантажень, які можуть порушити надійність конструкції. На штангах MTA та MEA застосовуються шарніри, що блокуються під час роботи за допомогою самоблокувальної поперечної скоби, що поліпшує стійкість та надійність штанги!
 • Трубопроводи, вбудовані у конструкцію
  Запобіжні пристрої відведення на кінцях штанги обертаються в усіх трьох вимірах. Трубки та форсунки адаптовані до конструкції із захистом спереду, знизу та ззаду штанги. Штанга в безпеці навіть у разі зіткнення.
 • Трубки з нержавіючої сталі та регулювання трубок
  Трубка з нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби і не є чутливою до перепадів температури. Висоту трубок можна повністю налаштовувати, тому форсунки залишаються постійно захищеними конструкцією штанги незалежно від типу застосовуваних форсунок.
Штанга MEA2 також включає добре відомі
Штанга MEA2

Проста й ефективна експлуатація

Робота обприскувача LEXIS

Простий та добре продуманий обприскувальний контур

Налаштування обприскувача є ключовим етапом процесу обприскування. Завдяки двом основним клапанам загальна кількість операцій заповнення, необхідних перед промиванням, значно скорочується – як і ризик помилок. Завдяки простому контуру всі операції обприскувача під контролем. Уявіть, що ви можете зробити на обприскувачі LEXIS, навіть не торкаючись клапана!
Навіть після того, як ви не використовували машину протягом доволі тривалого часу, повернутися до роботи легко.

Незважаючи на простоту використання, його скорочений контур дає змогу зменшити неефективні об'єми, що спрощує процес промивання. Закінчивши обприскування, ви можете бути певні, що обприскувач повністю промитий!

Робота системи MANUSET

Ручна система MANUSET забезпечує повний контроль під час підготовки розчину. Обприскувач має лише 2 основні клапани, а всі функції обприскувача контролюються з пульта керування оператора.
Завдяки багатофункціональним штурвалам керування 360° обсяг операцій скорочується на 50 %. Завдяки ергономічній конструкції клапанами легко керувати для простого налаштування без збоїв. Багатофункціональні штурвали керування полегшують обприскування.

Під час промивання обертання на 360° штурвалу контуру подачі забезпечує подачу води, яка всмоктується насосом, в усі контури обприскувача. Покажчик рівня промивального бака, який добре видно з робочого місця, забезпечує ще простішу послідовність операцій промивання.
Ручне керування MANUSET – просте й економічне

Робота системи DILUSET+

Промивання обприскувача або тільки штанги з кабіни.
Всмоктувальне заповнення програмується та автоматично припиняється при досягненні заданого значення. Подвійний контроль також дає змогу керування усіма функціями з пульта керування оператора.
Під час промивання, не виходячи з кабіни трактора, просто натисніть на термінал, щоб набрати воду. Потім скеруйте її туди, куди потрібно: до ротаційних очищувальних пристроїв, щоб промити бак, або безпосередньо до штанги, щоб промити її трубопроводи, не розводячи розчин у головному баку.
І нарешті, фактичний об’єм, що залишається в баку, може відображатися на терміналі в кабіні упродовж всієї операції обприскування. Керування залишками у баку є так само простим.
Доступно з терміналами REB3/VISIOREB/ISOBUS
Робота DILUSET+, програмоване заповнення, промивання та відображення рівня заповнення бака в кабіні

Швидке та безпечне введення хімікатів

35-літрова ємність для змішування хімікатів обприскувача характеризується формою лійки, що дає змогу ефективно змішувати продукти усіх типів: рідини, порошки та гранули. Система промивання складається з 2 обертових форсунок, призначених для очищення ємностей, мірних посудин, каністр та ємності для змішування хімікатів.
Ємність для змішування має лише один клапан, через який активна речовина вводитться до контуру. Цей клапан безпечно приводиться в дію за допомогою ножної педалі – тож оператору не потрібно нахилятися. Усі інші операції проводяться за допомогою ручної ежекторної трубки, розташованої поруч, що запобігає ризику розливання/розсипання хімікату. Ємність для змішування промивається із закритою кришкою для уникнення небезпеки утворення бризок або аерозолю.
35-літрова ємність для змішування хімікатів на паралелограмі, вбудована в конструкцію бака

Чотирикратне фільтрування – без забивань

Фільтри ємності для змішування після клапанів секцій розташовані на штанзі. Вони розташовані якомога ближче до форсунок, щоб обмежити ризик блокування. Усі фільтри очищуються – навіть якщо обприскувач заповнений.
Прозорий впускний фільтр

Обладнання

Доступно багато опційного обладнання, здатного забезпечити комфортну роботу та задовольнити усі вимоги.

LEXIS 3000 в роботі на посівах пшениці

Медіа