Обмотувачі

При обмотуванні тюків, готових до зберігання та подальшої обробки кормової маси, мають враховуватися стан рослинної маси, польові умови та погода. Ідеальна якість обмотування тюків у поєднанні з високою продуктивністю та надзвичайною довговічністю машини забезпечують вигідність інвестицій в обмотувачі KUHN. KUHN пропонує економічно вигідні, екологічні та ергономічні рішення для обмотування тюків за допомогою повного діапазону обмотувачів для тюків та рулонів.

Обмотувачі рулонів

При обмотуванні тюків, готових до зберігання та подальшої обробки кормової маси, мають враховуватися стан рослинної маси, польові умови та погода. Ідеальна якість обмотування тюків у поєднанні з високою продуктивністю та надзвичайною довговічністю машини забезпечують вигідність інвестицій в обмотувачі рулонів KUHN. Унікальні функції та інновації KUHN, як-от технології обмотування та обв'язування INTELLIWRAP та e-TWIN – це реальний крок вперед. Обмотувачі рулонів KUHN RW доступні у навісній або причіпній версіях та здатні обмотувати рулони діаметром від 1,00 м до 1,60 м та шириною 1,20 м.

Читати далі

  • Самонавантажувальний обмотувач рулонів KUHN RW 1410 – силует

   RW 1410 – 1610

   Причіпні самонавантажувальні обмотувальні столи

Обмотувачі тюків і рулонів

Ідеальна якість обмотування тюків у поєднанні з високою продуктивністю та надзвичайною довговічністю машини забезпечують вигідність інвестицій в обмотувачі KUHN. KUHN пропонує економічно вигідні, екологічні та ергономічні рішення для обмотування за допомогою повного діапазону обмотувачів для тюків та рулонів. Обмотувачі тюків і рулонів KUHN SW доступні у навісній або причіпній версіях. Залежно від моделі можна обмотувати тюки середнього та великого розміру, а також рулони.

Читати далі

  • Схематичний огляд процесів автозавантаження AUTOLOAD

   SW 1614

   Причіпний самонавантажувальний обмотувач рулонів і тюків середнього розміру

  • Гібридний обмотувач тюків KUHN SW 4014 – силует

   SW 4014

   Самозавантажувальний повністю автоматичний обмотувач тюків та рулонів

Dealer finder map Ukraine