Прес-підбирачі

Рулонні і тюкові прес-підбирачі KUHN виготовляються з урахуванням експлуатаційних характеристик, якості тюків і рулонів та їх щільності, щоб забезпечити максимальну рентабельність кожної операції пресування. Унікальні особливості та інновації прес-підбирачів KUHN – це реальний крок вперед. KUHN пропонує найефективнішу та найуніверсальнішу лінійку прес-підбирачів на ринку, щоб задовольнити ваші запити.

Рулонні прес-підбирачі

KUHN пропонує нове покоління рулонних прес-підбирачів зі змінною та фіксованою пресувальною камерою, які гарантують утворення рулонів ідеальної форми та надзвичайно високої щільності навіть у найскладніших умовах. Низка унікальних функцій та інновацій, включно з системами ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА та ЗРОСТАЮЧОЇ ЩІЛЬНОСТІ, – це справді великий крок вперед у передових сільськогосподарських технологіях. Познайомтеся з рулонними прес-підбирачами KUHN та досягайте вищої прибутковості!

Читати далі

Комбінації прес-підбирач – обмотувач

Комбінації рулонних прес-підбирачів – обмотувачів від KUHN створені для максимізації якості кормів та рентабельності інвестицій. Після скошування, ворушіння сіна та згрібання кормової маси життєво важливо добре підготувати та спресувати її для зберігання, щоб запобігти втраті поживної цінності. Незалежно від того, використовується комбінація прес-підбирач – обмотувач з фіксованою чи змінною камерою, тюк герметизується протягом кількох секунд за допомогою новітніх технологій та інновацій, включно із запатентованою KUHN технологією обмотування плівкою та 3D-обмотування.

Читати далі

  • KUHN i-BIO+ комбінація рулонного прес-підбирача та обмотувача силует

   i-BIO+

   Надзвичайно компактний і легкий прес-підбирач-обмотувач з фіксованою камерою

  • Комбінований прес-підбирач – обмотувач з фіксованою камерою KUHN FBP 3135 BalePack – силует

   FBP 3135

   BalePack із фіксованою камерою для найскладніших умов роботи

  • Прес-підбирач – обмотувач зі змінною камерою KUHN VBP 3100 BalePack – силует

   VBP 3100

   BalePack зі змінною камерою для використання на різних культурах

Тюкові прес-підбирачі

Мета KUHN полягає в розробці та виготовленні прес-підбирачів, які підвищують прибутковість вашої роботи! Висока продуктивність є важливим чинником для всіх великих тюкових прес-підбирачів. Великі тюкові прес-підбирачі KUHN розроблені із застосуванням простих, але водночас ефективних методів, що забезпечують високу продуктивність. Можливість виготовлення тюків найвищої якості за будь-яких умов відрізняє великі тюкові прес-підбирачі KUHN від машин інших виробників. Тюки ідеальної форми в поєднанні з високою продуктивністю та надзвичайною довговічністю забезпечують вигідність інвестиції у прес-підбирач KUHN.

Читати далі

Сучасна техніка для сільського господарства KUHN — це гарантія високої якості актуальних робіт, адже компанія-виробник постійно працює над удосконаленням кожного виду агрегатів для заготівлі сіна та кормів. Щоб кожному підприємству було легше вирішувати складні важливі завдання, KUHN пропонує спеціально розроблені рішення. Зверніть увагу на прес підбирач від виробника. Це тюкові та рулонні моделі, головна особливість яких — наявність характеристик для гарантії досягнення високої рентабельності пресування:

 • підбирання валків сухого матеріалу;
 • його пресування;
 • формування рулонів, тюків з метою легкого транспортування та тривалого зберігання.

Прес підбирач — зручний та продуманий агрегат, який гарантує значне підвищення якості пресування. Він враховує щільність тюків, якісно обмотує шпагатом або сіткою. Причіпний прес-підбирач сіна забезпечує продуктивну керованість. Рулонні моделі універсальні — їх застосовують незалежно від інтенсивності робіт та виду культури. Це ідеальне рішення для пресування сіна, соломи та силосу. Рівномірність надходження культур гарантована завдяки невеликій відстані між ротором та зубцями. Виробник пропонує такі системи — DIRECT FEED, ISOBUS. Можна вибрати рулонні прес підбирачі KUHN з фіксованою або ж зі змінною камерою — виробник пропонує різну кількість ножів, широкий діапазон опцій, відмінну якість різання, стабільність робіт.

Тюковий прес-підбирач забезпечує ідеальну форму тюків. Це багатофункціональна машина з тривалою експлуатацією та простим приводом. Надійні моделі можуть працювати незалежно від умов.

Для усіх господарств незалежно від обсягів робіт та масштабів ділянок, що обробляються, важливо придбати дійсно якісну сучасну техніку, яка гарантує підвищення рентабельності та продуктивності. Саме для цього пропонуємо детальніше ознайомитися з технікою на сайті kuhn.ua, де можна дізнатися про особливості конкретних підбирачів від провідного виробника сільськогосподарської техніки нового покоління.

Dealer finder map Ukraine