Прес-підбирачі

Рулонні і тюкові прес-підбирачі KUHN виготовляються з урахуванням експлуатаційних характеристик, якості тюків і рулонів та їх щільності, щоб забезпечити максимальну рентабельність кожної операції пресування. Унікальні особливості та інновації прес-підбирачів KUHN – це реальний крок вперед. KUHN пропонує найефективнішу та найуніверсальнішу лінійку прес-підбирачів на ринку, щоб задовольнити ваші запити.

Рулонні прес-підбирачі

KUHN пропонує нове покоління рулонних прес-підбирачів зі змінною та фіксованою пресувальною камерою, які гарантують утворення рулонів ідеальної форми та надзвичайно високої щільності навіть у найскладніших умовах. Низка унікальних функцій та інновацій, включно з системами ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА та ЗРОСТАЮЧОЇ ЩІЛЬНОСТІ, – це справді великий крок вперед у передових сільськогосподарських технологіях. Познайомтеся з рулонними прес-підбирачами KUHN та досягайте вищої прибутковості!

Читати далі

Комбінації прес-підбирач – обмотувач

Комбінації рулонних прес-підбирачів – обмотувачів від KUHN створені для максимізації якості кормів та рентабельності інвестицій. Після скошування, ворушіння сіна та згрібання кормової маси життєво важливо добре підготувати та спресувати її для зберігання, щоб запобігти втраті поживної цінності. Незалежно від того, використовується комбінація прес-підбирач – обмотувач з фіксованою чи змінною камерою, тюк герметизується протягом кількох секунд за допомогою новітніх технологій та інновацій, включно із запатентованою KUHN технологією обмотування плівкою та 3D-обмотування.

Читати далі

  • KUHN i-BIO+ – силует

   i-BIO+

   Ultra compact and lightweight fixed chamber baler-wrapper

  • Комбінований прес-підбирач – обмотувач з фіксованою камерою KUHN FBP 3135 BalePack – силует

   FBP 3135

   BalePack із фіксованою камерою для найскладніших умов роботи

  • Прес-підбирач – обмотувач зі змінною камерою KUHN VBP 3100 BalePack – силует

   VBP 3100

   BalePack зі змінною камерою для використання на різних культурах

Тюкові прес-підбирачі

Мета KUHN полягає в розробці та виготовленні прес-підбирачів, які підвищують прибутковість вашої роботи! Висока продуктивність є важливим чинником для всіх великих тюкових прес-підбирачів. Великі тюкові прес-підбирачі KUHN розроблені із застосуванням простих, але водночас ефективних методів, що забезпечують високу продуктивність. Можливість виготовлення тюків найвищої якості за будь-яких умов відрізняє великі тюкові прес-підбирачі KUHN від машин інших виробників. Тюки ідеальної форми в поєднанні з високою продуктивністю та надзвичайною довговічністю забезпечують вигідність інвестиції у прес-підбирач KUHN.

Читати далі

Dealer finder map Ukraine