KUHN i-BIO+ – силует

Інтелектуальне тюкування та обмотування однією дією

KUHN i-BIO + – це надзвичайно компактний та легкий комбінований прес-підбирач – обмотувач. Завдяки своїй невеликій вазі та чудовій маневреності KUHN i-BIO+ ідеально підходить для роботи на горбистій поверхні та на невеликих або вологих полях з вузькими в'їздами та виїздами.

Знайдіть найближчого дилера

Завдяки унікальному дизайну KUHN i-BIO+ з вбудованою обмоткою тюків дві операції поєднуються в одній машині. Ця дуже компактна і легка машина важить всього 3700 кг. Завдяки своїй невеликій вазі та чудовій маневреності KUHN i-BIO+ пропонує вам чудову продуктивність на горбистих ділянках.

i-BIO+ оснащено нашою унікальною двомотузною плівкою для обмотки та системою INTELLIWRAP. Система обмотки плівкою з двома мотовилками максимізує якість силосу та пропонує додаткову економію, з можливостю переробки та простоту в експлуатації та зберіганні. INTELLIWRAP пропонує краще керування та контроль кількості нанесених шарів плівки шляхом постійного моніторингу процесу обмотки.

KUHN i-BIO+ сумісний із системою ISOBUS, що дозволяє виконувати операції не виходячи з кабіни трактора. Це економить дорогоцінний час та дозволяє швидше виконувати збір корму з максимальною поживною цінністю.

KUHN i-BIO+ в роботі

Ваші переваги

Optimal crop intake to meet your capacity needs

Широка кулачкова система підбирання 230 см зі стандартним роликом для рослинної маси.

Оптимальне підбирання рослинної маси

Система підбирання i-BIO+ сконструйована для максимізації продуктивності машини. Машина з робочою шириною 230 см здатна працювати на всіх валках та не підведе вас навіть у найскладніших умовах. Прямі підбиральні зубці допомагають підняти рослинну масу з землі і зменшити її намотування. Безкулачкові напрямні рослинної маси забезпечують агресивніше та ефективніше підбирання. Кулачковий механізм відтягує зубці донизу у заднє положення, щоб уникнути намотування – сьогодні це єдина на ринку гібридна система підбирання. Система підбирання стандартно має маятникову раму та опційні поворотні колеса, що дозволяють адаптуватися до мінливих польових умов.

Вибирайте один із наших ІНТЕГРАЛЬНИХ РОТОРІВ – різальні ротори OPTICUT з 14 або 23 ножами.

Технологія ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА

I-BIO+ оснащується нашою технологією INTEGRAL ROTOR. Ця проста система подачі рослинної маси, що не вимагає обслуговування, гарантує величезну пропускну здатність за будь-яких умов. Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний потік рослинної маси. Ця конструкція з примусовою подачею забезпечує вищу швидкість руху вперед для гарантування максимальної продуктивності і зниження ступеня пошкодження маси.
Зубці ІНТЕГРАЛЬНОГО РОТОРА виготовлені зі зносостійких пластин Hardox®. Hardox поєднує в собі надзвичайну твердість і міцність для зменшення зношування зубців ротора. Триваліший термін експлуатації зубців ротора допоможе заощадити час та кошти.
Невелика відстань між ротором і зубцями підбирання забезпечує постійний потік рослинної маси.

Ротори OPTICUT

Різальні ротори KUHN OPTICUT (OC) розроблені для забезпечення необмеженої пропускної здатності та ідеальної якості подрібнення. Різальні ротори KUHN OC з еліпсоподібними роторними зубцями визнані користувачами однією з найкращих систем подрібнення на ринку. Рослинна маса з самого початку спрямовується і тягнеться до ножів, що покращує продуктивність потоку і подрібнення, а також запобігає блокуванням.
OPTICUT 14
ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР з системою подрібнення OPTICUT з 14 ножами забезпечує вирівнювання валка і примусову подачу маси на прес-підбирач для гарантування максимальної пропускної здатності. Система подрібнення OPTICUT з 14 ножами забезпечує теоретичну довжину різання 70 мм. Кожен ніж захищений від пошкодження сторонніми предметами за допомогою пружини. Завдяки функції ВИБОРУ ГРУПИ, оператор може задати кількість робочих ножів: 0, 4, 7, 7 або 14.

OPTICUT 23
ІНТЕГРАЛЬНИЙ РОТОР з системою подрібнення OPTICUT з 23 ножами поєднує переваги інтенсивного подрібнення і механічного захисту. Система подрібнення OPTICUT з 23 ножами забезпечує теоретичну довжину різання 45 мм. Кожен ніж захищений від пошкодження сторонніми
Різальні ротори OC із запатентованими еліпсоподібними роторними зубцями

DROPFLOOR & Відімкнення ротора

У разі блокування ротора ви можете опустити підрізувальну пластину і ножі з кабіни трактора за допомогою гідравліки. Після усунення причини блокування механізми так само легко переводяться у робоче положення.

За екстремальних обставин подвійний захист забезпечується стандартною муфтою відімкнення. Це дасть змогу запустити процес обв’язування і вивантаження рулону з камери.
Функції відімкнення ротора і технологія DROPFLOOR забезпечують можливість швидкого відновлення роботи у разі блокування та дають вам змогу швидко повернутися до тюкування.
Гідравлічне відімкнення привода ротора.

Consistent, firm round bales

IBIO+ з твердим тюком ідеальної форми у пресувальній камері

Формування ідеального тюка

Форма тюка – це не тільки привабливий зовнішній вигляд. Рівномірно заповнений тюк – це якість в усіх формах. Ідеальні, тверді, круглі рулони містять менше повітря, що веде до приготування корму високої якості!

Ефективне формування рулонів

Для пресування рослинної маси в тюки однакового розміру і щільності процес пресування має бути максимально ефективним та водночас щадним до рослинної маси. Пресувальна камера i-BIO+ має 18 роликів з профілем POWERTRACK для забезпечення надійного обертання тюка. 6 роликів у нижньому сегменті камери створюють ідеальний обмотувальний стіл, зручний для плівки. Вбудовані пластини з низьким тертям з нержавіючої сталі забезпечують значне зниження потреби у потужності.

Система неперервного змащення ланцюга BEKA-MAX дає змогу індивідуального регулювання кількості мастила на кожному ланцюзі. Міцні та широкі змащувальні щітки на ланцюгах забезпечують ідеальне змащення.
Ролики з профілем POWERTRACK для забезпечення надійного обертання тюка.

Excellent wrapping & binding

Два звичайних 750-мм рулони еластичної плівки, якою обмотується тюк

Система обмотування плівкою KUHN TWIN-reel

Запатентована система обмотування плівкою KUHN використовує два звичайні рулони еластичної плівки 750 мм. Це усуває потребу у спеціальній широкій плівці, що спрощує вам керування запасами. Обмотування плівкою поліпшує якість маси, форму тюка, стійкість та відкривання тюка.
Застосування звичайної плівки при обмотуванні дає змогу застосовувати набагато вищий коефіцієнт попереднього розтягування порівняно зі звичайними системами обмотування широкою плівкою. Це зменшує витрати на обмотування плівкою до 37 %. Натягнута плівка зі злипанням шарів може витримувати пошкодження без ризику розриву тюків або проковзування плівки під час перенесення переміщення на обмотування.
Система обмотування плівкою KUHN TWIN-reel збільшує інтервали заміни плівки ще на 30 %. Заміну рулону можна виконати без підняття та встановлення важких, широких рулонів плівки у верхній частині машини. Ви можете легко перемикатися між плівкою та сіткою і навпаки, не виймаючи бобіни сітки та рулони плівки з машини.

Відмінний розподіл сітки

Обв’язування сіткою з технологією активного натягу забезпечує отримання щільного тюка завдяки постійно високій величині натягу сітки протягом усього процесу обв’язування. Сітка подається в передню частину пресувальної камери, щоб забезпечити її негайне застосування. Бобіна сітки завантажується збоку машини та встановлюється на своє місце за допомогою ролика для зручності оператора.
Інноваційна конструкція KUHN підтримує натяг сітки на постійному рівні під час обмотування. Система обмотування сіткою працює на меншій швидкості за швидкість обертання тюка, щоб мати можливість розтягнути сітку на до 10 %, не рвучи її. Попередній натяг сітки сприяє формуванню тюка, що утримує свою щільність. Система обмотування забезпечує розподіл сітки по кутах, що запобігає утворенню повітряних кишень і зберігає якість кормової маси протягом довшого часу.
Технологія активного натягу забезпечує отримання щільного тюка завдяки постійному натягу сітки.

Система INTELLIWRAP

KUHN є першопрохідцем технології тюкування та обв'язування/обмотування вже протягом багатьох років. Одним із результатів цього далекоглядного підходу є революційна технологія обмотування, що має назву INTELLIWRAP. Ця технологія використовує сучасну електроніку й гідравліку для моніторингу процесу обмотування та постійного контролювання перекриття плівки, що робить можливою повну універсальність.

Для найкращої консервації та ферментації вашої цінної рослинної маси критичну важливість має обмотування тюка. Залежно від потреб, стану рослинної маси і термінів зберігання кількість шарів плівки (4, 5, 6, 7, 8, 9 ...) легко регулюється.
Система INTELLIWRAP відстежує процес обмотування та постійного контролює перекриття плівки

Обладнання

Продуктивність – до ваших послуг: інтерфейси користувача – ключ до продуктивності, якої ви очікуєте від своєї машини KUHN. Розробляючи нові інтерфейси та монітори, ми уважно прислухалися до користувачів наших машин. Мета полягала в тому, щоб забезпечити чітке розуміння, що робить машина у будь-який момент часу, та мати усі важливі налаштування під рукою. Це гарантує вам повний контроль над машиною.

IBIO+ – обмотування рулону у пресувальній камері

Медіа