Розкидачі добрив

Будучи першопрохідцем в галузі точного внесення добрив, KUHN пропонує інноваційні рішення для досконалого керування цим відповідальним процесом. Розкидачі добрив KUHN впораються з усіма видами робіт: розкидання добрив на відкритих полях, на краях, на пізніх стадіях росту, на спеціальних культурах (виноградники, сади, овочі тощо) – з незрівнянною точністю та простотою. За допомогою розкидачів добрив KUHN ви вносите потрібну дозу в потрібному місці, що максимізує потенціал урожайності.

Навісні розкидачі

Розкидачі добрив KUHN впораються з усіма видами робіт: як-от розкидання добрив на відкритих полях, уздовж країв та крайових зон, внесення на пізніх стадіях росту та на спеціальних культурах (виноградники, дерева, садівництво тощо). Усі розкидачі добрив KUHN відзначаються неперевершеною точністю та простотою у використанні

Читати далі

  • MDS .2 – силует

   MDS .2

   Навісні розкидачі добрив об'ємом від 500 до 2000 л та робочою шириною від 10 до 24 м

  • AXIS EMC – силует машини

   AXIS EMC

   Робоча ширина від 12 до 50 м, висока точність внесення.

Причіпні розкидачі

Лінійка розкидачів добрив KUHN також пропонує високопродуктивні рішення. Відцентровий розкидач добрив AXENT об'ємом 9400 л забезпечує високоточне рішення як для мінеральних добрив, так і для для меліорації ґрунту. AGT – це пневматичний штанговий розкидач для точного розкидання добрив нерівномірної або нижчої якості на ширину понад 36 м за будь-яких погодних умов.

Читати далі

Аграріям знайомі начіпні та причіпні агрегати для внесення мінеральних добрив, які використовуються в господарствах з метою поверхневого внесення мінеральних добрив. Під час пошуків ідеальної моделі для конкретного підприємства краще звернути увагу на машини для внесення добрив відомого в усьому світі виробника KUHN. Бренд пропонує крім традиційних за конструкцією варіантів також причіпні штангові моделі.

Кожен розкидач органічних добрив провідного виробника — це поєднання ефективності, рівномірності, точності внесення. Для аграріїв пропонуються машини, які можуть працювати для розв’язання різних завдань:

 • розкидання добрив на будь-яких стадіях росту рослин;
 • робіт на полях зі складним рельєфом;
 • обробки спеціальних культур.

Універсальні та високопродуктивні розкидачі мінеральних добрив KUHN прості в експлуатації та гарантують бездоганну точність внесення. Власне, виробник вважається першим з компаній, які почали розробляти подібні технології, а сьогодні аграрні технології KUHN взагалі варто відзначити як провідні. Компанія постійно покращує власні моделі та пропонує ідеально підібрати агрегати під конкретні особливості підприємств.

Внесення добрив технікою KUHN начіпного і причіпного видів забезпечує високі врожаї та здоров’я культурних рослин. Рівномірність та досконалість — переваги фірмових агрегатів, замовити які можна за допомогою дилера, якого легко знайти на сайті kuhn.ua. Детальне знайомство з кожною моделлю допоможе зробити правильний вибір машини для точного та ефективного підживлення культурних рослин.

Dealer finder map Ukraine