Навісні розкидачі добрив MDS .2

MDS .2 – силует

Проста й ефективна машина для щоденного використання

Відкрийте для себе нові розкидачі добрив MDS .2 та MDS .2 W з робочою шириною від 10 до 24 м (залежно від обраних дисків та продуктів). Їх одноконусний бункер має місткість від 500 до 2 000 л.

Знайдіть найближчого дилера

Підживлення спеціалізованих культур (виноградні лози, сади, хміль, овочі) та зернових культур вимагає майстерності та надзвичайної точності. Нова лінійка розкидачів добрив MDS .2 пропонує просте рішення, що відповідає всім операціям. У вас є безліч можливостей щодо розміру, місткості, відкриття та закриття дозувальної заслінки та регулювання. Одноконусний бункер можна повністю спорожнити, навіть при внесенні добрива на схилах. Розкидачі добрив MDS W оснащені ваговою платформою і мають можливість регулювання норми внесення, тому немає необхідності в калібруванні.
MDS в роботі на полі

Ваші переваги

Так само ефективні як між рядами, так і в полі

MDS 8.2 – Легке проходження між рядами виноградних лоз завдяки «ламаним» кутам бункера

Сконструйований для розподілу між рядами

Розкидачі добрив MDS 8.2 та MDS 14.2 мають загальну ширину 1,08 м та 1,4 м. Компактна конструкція робить їх особливо ефективними в роботі у садах та на виноградниках. «Ламані» кути бункера моделі MDS 8.2 сприяють легкому маневруванню між рядами, не пошкоджуючи рослин.

Точне розкидання у два ряди

Обмежувач двох рядів скеровує добриво в основу насадження рядних культур з відстанню між рядами від 1,50 до 5 м. Ця опційна знімна секція швидко та легко регулюється без застосування інструментів. Обмежувач виготовлений з нержавіючої сталі для забезпечення тривалого експлуатаційного терміну. Обмежувач розкидання забезпечує ідеальне оптимізоване внесення мінеральних речовин для насаджень та посівів, розміщуючи добриво поруч із корінням.
Навісний розкидач добрив MDS 8.2 – Обмежувач двох рядів скеровує добриво в основу насадження рядних культур

Більший об'єм – вища автономність

Розкидачі добрив MDS 18.2 та 20.2 мають широкий спектр додаткового обладнання для адаптування до різних типів тракторів. Максимальна місткість бункера 2000 літрів нового розкидача добрив MDS 20.2 – це, наприклад, 3 м'які контейнери аміачної селітри 33,5%, що робить його ідеальною машиною для господарства, які прагнуть простоти та ефективності. Цей бункер більшого об'єму можна адаптувати для легших добрив та продуктів, упакованих у м'які контейнери. Це зменшує час простою, необхідний для завантаження.
Бункер 2000 л нового розкидача добрив MDS 20.2 – легке завантаження з м'яких контейнерів

Міцний і довговічний

Привод розподільних дисків від редуктора з оливною ванною Перша заміна оливи в редукторі необхідна тільки через 10 років. Міцне серце машини може похвалитися неперевершеним довголіттям і здатністю витримувати важкі умови праці. Дно резервуара, вал мішалки та випускні пристрої виготовлені з нержавіючої сталі, що забезпечує виняткову довговічність.
Редуктор розкидача добрив MDS .2, посилений оливною ванною для підвищення довговічності

Точна норма внесення та оптимальний розподіл

Опційна дворядна система для дисків MDS

Розкидальні диски MDS: (Багатодискова система), виняткова точність!

Розкидальні диски MDS (Multi-Disc-System) призначені для стандартного або пізнього розкидання на високорослих культурах. Вони прості у використанні та гарантують високу точність при використанні гранульованих та органічних (пелетних) добрив, насіння покривних культур та ЗЗР проти слимаків. Залежно від типу добрива та робочої ширини можна регулювати довжину та орієнтацію лопаток. Вони швидко регулюються за допомогою таблиці внесення. Диски швидко знімаються без застосування інструментів для зручності спорожнення. Диски M1 – стандартно для робочої ширини від 10 до 18 м. Диски М2 забезпечують робочу ширину від 18 до 24 м залежно від продукту, без погіршення якості розкидання та із забезпеченням поліпшення якості на краях ділянок.

Шкала D.F.C.: Ідеальне налаштування!

Дві шкали D.F.C. ідеально розташовані на передній частині бункера, що дає вам чудовий огляд налаштувань з кабіни трактора. Не потрібно протискатися між колесом і машиною, щоб отримати доступ до шкали – просто простягніть руку, щоб отримати доступ до налаштувань збоку! Змінити норму внесення між різними ділянками зовсім просто – лише встановіть обмежувач відкриття на шкалі D.F.C. (Пряме керування потоком). Шкала DFC пропорційна потоку добрива, тому зміна норми внесення виконується швидко і легко та не потребує додаткового обладнання. При збільшенні відкриття заслінки на 10 % норма внесення збільшується на 10 %. Налаштування точні, надійні та швидкі, від 3 кг/га для добрив, насіння та гранул ЗЗР. Для підвищення точності розподілу скористайтеся також стандартним пристроєм відімкнення половини ширини.
Шкала D.F.C. для простого й точного керування нормою внесення на усіх машинах лінійки MDS .2

Плавний потік добрива для вищої точності

Мішалка розкидачів MDS .2 обертається повільно: тільки 180 об./хв.! Таким чином досягається рівномірність потоку добрива, без пошкодження гранул і забивання отворів. Мішалка гарантує оптимальну точність внесення, незалежно від розміру та щільності продукту, що розподіляється.
Повільний рух мішалки для забезпечення плавності потоку добрива на всіх машинах лінійки MDS .2

Контроль відкривання й закривання заслінки

Розкидач MDS .2 версії Q з двома електричними циліндрами для керування заслінками

Вища точність з електронним керуванням відкриття заслінки (DPAE)

Керування DPAE (Потік, пропорційний швидкості руху) доступне на моделях MDS .2 Q – відкривання і закривання заслінки виконується двома електричними циліндрами, по одному з кожного боку. Блок керування QUANTRON A особливо зручний у користуванні. Він дає змогу відкривати і закривати заслінки за допомогою однієї кнопки СТАРТ/СТОП без необхідності використання гідравлічного клапана. Розкидачі добрив MDS .2 версії Q сумісні з терміналами GPS, що дає змогу автоматичного керування потоком добрива на розворотній смузі та у кутах поля. Для забезпечення оптимізації витрати продукту блок керування QUANTRON A є сумісним з модуляцією норми внесення за GPS.

Пряме керування заслінками з блоком керування E-Click

У версіях MDS .2 C відкривання та закривання заслінки керується безпосередньо двома електричними циліндрами, по одному з кожного боку. Скористайтеся перевагами блоку керування E-Click у кабіні – керуйте розподілом за допомогою двох перемикачів, а не гідравлічними клапанами!
Розкидач добрив MDS .2 C з керуванням випускним заслінками за допомогою двох електричних циліндрів

Керування – ручне чи гідравлічне?

Ви можете вибрати версію K, яка має гідравлічний механізм відкриття заслінок за допомогою двох циліндрів одинарної дії. Кожен циліндр має клапан, який може ізолювати контур у разі витікання, запобігаючи самовільному відкриванню. Версія D забезпечує ще вищий ступінь безпеки завдяки двом циліндрам подвійної дії, які запобігають відкриванню заслінок у разі внутрішнього витоку.
Розкидач добрив MDS .2 версія K – керування заслінками за допомогою двох гідравлічних клапанів одинарної дії

Обладнання

Скористайтеся ефективними опціями, які адаптують машину до ваших умов

Розкидач добрив MDS 14.2 на дорозі

Медіа