Обробіток ґрунту

Ваші ґрунти є ключовим активом якісного рослинництва. KUHN пропонує широкий асортимент техніки для обробітку ґрунту, розробленої для створення ідеального посівного ложа. Кожна лінійка продуктів є лідером довговічності та продуктивності.

Плуги

Майбутнє сільського господарства залежить від прибутковості. Зберігаючи якість ґрунту, плуги KUHN підвищують продуктивність рослинництва. Наші плуги забезпечують велику робочу ширину, щоб задовольнити ваші потреби щодо оранки, а також скоротити експлуатаційні витрати. Плуги KUHN оснащуються найпередовішими інноваціями, розробленими для подовження терміну служби та зменшення витрат на обслуговування. Замовляйне плуги KUHN у наших дилерів

Читати далі

Культиватори глибокого обробітку

Дискові або зубові культиватори глибокого обробітку здатні максимізувати продуктивність ваших полів шляхом розпушування ущільненого ґрунту. Глибокорозпушувачі, розпушувачі ґрунту та культиватори KUHN оптимізують підготовку ґрунту і посівного ложа та забезпечують підвищення урожайності шляхом подрібнення ґрунту, покращуючи просочування води, допомагаючи ґрунту утримувати вологу.

Читати далі

Лущильники

Лущіння стерні сприяє контролю популяцій бур’янів, розкладанню рослинних решток, обмеженню спалахів захворювань та підготовці ґрунту до сівби. KUHN пропонує рішення для лущіння стерні та перемішування ґрунту за один прохід. Із зубовими або багатоцільовими дисковими культиваторами ви можете бути впевненими у якості виконання роботи за допомогою простих, надійних та ефективних знарядь.

Читати далі

Дискові борони

Аграрії стикаються з різними проблемами, намагаючись знизити витрати на передпосівну підготовку та прискорити ріст рослин без негативного впливу на потенціал урожайності. Дискові борони KUHN забезпечують відмінне різання пожнивних решток та підготовку посівного ложа, сприяючи правильному розміщенню насіння.

Читати далі

  • DISCOLANDER – силует

   DISCOLANDER

   DISCOLANDER: міцна та ефективна дискова борона для покривних культур

  • 8220 COB med res.png

   Тандем 8220

   Робоча ширина: 18’10” – 44’3”.

Strip-Till Смуговий обробіток ґрунту

Розроблено, щоб відповідати викликам, з якими стикаються сучасні фермери, які займаються смуговим обробітком, впроваджуючи провідну технологію в галузі системи точного обробітку ґрунту, що сприяє формуванню ідеального посівного ложе незалежно від умов. Виберіть із різноманітних добрив (твердих, рідких, органічних), для якнайкращого збагачення поживними речовинами ваших ґрунтів

Читати далі

Знаряддя передпосівної підготовки

Для належного росту сільськогосподарських культур необхідна належна підготовка посівного ложа. KUHN пропонує широкий асортимент знарядь для підготовки посівного ложа, зокрема зубові, дискові, комбіновані знаряддя, активні борони та роторні фрези. Надійні і якісні знаряддя та прості у використанні рішення.

Читати далі

Група компаній KUHN пропонує широкий асортимент сільськогосподарської техніки: основного обробітку грунту, передпосівного, посівної, для підживлення, догляду, розробленої для створення оптимальних умов для вирощування сільськогосподарських культур.

Багато хто запитує, який обробіток грунту обрати? Основними способами обробітку грунту техніки KUHN є:

 • Плуги - призначені для глибокої обробки грунту з якісною заробкою рослинних решток та/або покривних культур (сидератів).
 • Культиватори - використовуються для поверхневої обробки грунту, знищення бур'янів, вирівнювання поверхні поля та формування посівного ложа.
 • Комбіновані агрегати - поєднують в собі функції глибокорозпушувача та культиватора, що дозволяє ефективно проводити глибоку та поверхневу обробку грунту за один прохід.
 • Сівалки - застосовуються для якісного посіву та підживлення рослин, при наявності відповідного обладнання.

Ось деякі загальні переваги техніки KUHN у порівнянні з іншою конкуруючою технікою для обробітку грунту:

 1. Ефективність: Техніка KUHN є дуже продуктивною та енергозаощадливою.
 2. Надійність: Техніка KUHN є дуже надійною та довговічною.
 3. Точність: Техніка KUHN має високу точність роботи та забезпечує високу якість сільськогосподарських робіт протягом всього терміну експлуатації.
 4. Екологічність: Техніка KUHN дозволяє знизити витрати на паливо та забезпечує ефективне використання ресурсів, що зменшує негативний вплив на довкілля.
 5. Мобільність: Техніка KUHN має компактну конструкцію та зручну систему керування, що дозволяє операторам легко маневрувати як в роботі, так і при транспортуванні.
 6. Універсальність: Техніка KUHN використовується для різних агротехнологій та в будь-яких грунтово-кліматичних умовах.
Dealer finder map Ukraine