Навісний оборотний плуг MASTER 103

MASTER 103 – силует

Надійний та економічний плуг

KUHN пропонує вам надійний та економічний плуг у версіях від двох до п’яти корпусів, призначений для агрегатування з тракторами малої та середньої потужності.

Знайдіть найближчого дилера

Доступні у версіях від двох до п’яти корпусів, моделі серії 103 входять до лінійки навісних плугів MASTER від KUHN. Плуг MASTER 103 підходить для легких та середніх ґрунтів, має робочу ширину 35 або 40 см та агрегатується з тракторами потужністю від 40 до 150 к. с. Він ідеально підходить господарствам з помірними площами оранки, які прагнуть мати надійний плуг для якісної роботи.
Плуг MASTER 103, розроблений і виготовлений компанією KUHN, має оптимальну ціну та забезпечує якісну оранку для високих врожаїв та стабільних фінансових результатів. Існує два варіанти відстані під рамою – 70 та 75 см, що гарантує виняткову здатність до загортання навіть значних обсягів рослинних решток. Надійна конструкція та експлуатаційні характеристики MASTER 103 забезпечують швидке адаптування до всіх потреб рослинницького чи тваринницького господарства. Купуйте плуги MASTER 103 в Україні у наших дилерів.
MASTER 103 в роботі

Ваші переваги

Невелика інвестиція – гарантована ефективність

Навісний плуг KUHN MASTER 103 забезпечує виняткову якість загортання.

Основа оранки

На MASTER 103 застосовуються усі ноу-хау KUHN, спрямовані на забезпечення найвищої якості оранки. Плуги KUHN мають на меті підвищення урожайності ваших культур завдяки збереженню органічної цінності ваших ґрунтів та оптимальному загортанню решток. MASTER 103 має значну потужність загортання на одному гряділі (захист розривним болтом) завдяки двом варіантам відстані під рамою, 70 і 75 см, для адаптації до різних обсягів решток.
Крім того, плуги мають відвали з нерівномірних шарів TRIPLEX та ковані й загартовані зношувані деталі. Таким чином гарантується оптимальне проникнення у ґрунт та надзвичайно висока продуктивність корпусів плугів протягом усього терміну експлуатації.
Серія MASTER 103 – це чудова можливість для господарств із малогабаритними тракторами, які прагнуть інвестувати в досвід KUHN. Доступний у версіях від двох до п’яти корпусів, MASTER 103 забезпечує високоякісну роботу при обмежених інвестиціях.

Надійність, визнана світом

Плуги MASTER 103 розроблені для гарантування залізної надійності. Плуги KUHN надзвичайно високо цінуються завдяки міцності конструкції:
 • цільний передок, що не піддається деформуванням:
  • тягове приєднання
  • надміцна сталева вісь
  • шланги, близькі до точки обертання, щоб уникнути тертя та кручення
 • високоміцна середня частина:
  • механізм налаштування лінії тяги трактор-плуг (для уникнення бокового зносу)
  • нахил та опускання незалежно регулюються ручкою для швидкого адаптування плуга до ваших потреб
  • Чотигранний профіль: MASTER 103 має коробчасту раму, що забезпечує додаткову міцність поза центром ваги плуга.
Плуг MASTER 103 дає вам змогу працювати за будь-яких умов завдяки своїй перевіреній практикою надійності.

Професійні знання KUHN

KUHN займається розробкою та виробництвом плугів вже понад століття. У серії 103 зосереджено ноу-хау та досвід KUHN, що допоможуть вам отримати найвищу віддачу від вашої інвестиції. Навісні плуги MASTER 103 відзначаються не тільки високопродуктивною конструкцією, а й високоякісними деталями:
 • Технологія TRIPLEX з нерівномірними шарами подовжує експлуатаційний термін відвалу на 40 %
 • лемеші й долота ковані й загартовані, завдяки чому їх довговічність зростає на 20 %. Крім того, наконечники є двобічними, що реально оптимізує використання зношуваних деталей.
 • Корпуси мають високі і широкі кронштейни, що забезпечує добрий захист відвалу і передка.
Використання оригінальних запчастин KUHN при роботі з плугом MASTER 103 дає змогу не тільки підвищити якість роботи, а і значно заощадити.
Відвали TRIPLEX з нерівномірних шарів металу – це ексклюзив KUHN для оптимізації рентабельності вашого плуга MASTER 103

Пріоритет – проста та комфортна робота

Захисний пристрій Safe-T активується після досягнення показника зусилля на носку лемеша 3000 кг, що призводить до розриву болта.

Легкий плуг для зручного використання

Невелика вага навісних плугів MASTER 103 дає змогу агрегатування з малогабаритними трактори від 40 к. с. для двокорпусного MASTER 103 до 150 к. с. для п'ятикорпусного MASTER 103.
Отже, MASTER 103 ідеально підходить для середніх господарств, оснащених тракторами обмеженої потужності.
Але, попри просту й легку конструкцію, цей плуг не поступається ефективністю. Плуг MASTER 103 захищений розривним болтом Safe-T та гідравлічною системою захисту Hydro-Safe. Захисний пристрій Safe-T гарантує тиск на носку лемеша 3000 кг для оптимального захисту плуга. Навіть після багатьох спрацьовувань робоча глибина залишається постійною.
Система захисту Hydro-Safe передбачає, що тиск може змінюватися від 600 до 1300 кг без суттєвого механічного втручання. Великий просвіт дозволяє легко долати перешкоди з миттєвим поверненням у ґрунт: вертикальний просвіт 70 см під рамою та 20 см з кожного боку.

Висока маневреність

Завдяки своїй конструкції та невеликій вазі плуги MASTER 103 демонструють відмінну маневреність, тобто оранку можна виконувати по краю ділянки.
Механічне регулювальне колесо встановлене вздовж рами, що обмежує виступ, не позначаючись на передачі тяги. Робоча глибина регулюється ручкою з можливістю асиметричного регулювання. Механічне регулювальне колесо (залізне 500 мм або з шиною 600 мм) пропонує відмінний баланс якості, ціни та ефективності.
Інший варіант – поворотне регулювальне колесо. Завдяки особливому профілю воно добре працює на липкому ґрунті та забезпечує високу продуктивність. Вертикальний шарнір забезпечує миттєве пристосування до ширини різання за допомогою незалежного регулювання глибини праворуч та ліворуч.
Плуги MASTER 103 з дуже низьким виступом дозволяють ідеально обробляти ґрунт при самих краях ділянок.
Поворотне регулювальне колесо з малим виступом забезпечує 100 % обробіток ділянки.

Менша вимога щодо потужності

Особливістю плугів MASTER 103 є можливість виконувати оранку високої якості за допомогою трактора невеликої потужності. Конструкцію було розроблено для обмеження потреби в потужності до 30 к. с. на корпус. Серія 103 являє собою ідеальний варіант для аграріїв, яким потрібен високопродуктивний плуг за помірною ціною.
Інша перевага, пов'язана з низькою вимогою щодо потужності, полягає у зниженні зношування плуга і його робочих частин, а також у збереженні конструкції трактора. Шини також захищені від передчасного зносу завдяки уникненню проковзувань, що також веде до значного заощадження пального.
Для ефективної роботи навісних плугів MASTER 103 потрібно лише 30 к. с. на корпус.

Обладнання

Плуг MASTER 103 дає вам змогу працювати за будь-яких умов завдяки своїй перевіреній практикою надійності.

Медіа

Навісний плуг KUHN MASTER 103 забезпечує виняткову якість загортання.