Наші етичні принципи та політика їх дотримання

 • Етичні принципи Групи і зобов'язання з їх дотримання
  Понад 200 років Група BUCHER, до якої належить група KUHN, відома в усьому світі розробкою і виробництвом високоякісної техніки і транспортних засобів. Однією з ключових передумов цього успіху є наша корпоративна культура, що ґрунтується на повазі до клієнтів, колег, ділових партнерів, конкурентів і влади. Бездоганна репутація компанії BUCHER та її підрозділів є результатом її сумлінності і професіоналізму в бізнесі, а також чесної поведінки й поваги до етичних норм
 • Кодекс етичних норм 
  Розроблений і поширений серед усіх наших співробітників у 2009 році, Кодекс етичних норм встановлює чіткі правила нашої повсякденної професійної діяльності.
  Кодекс, заснований як на сумлінності, так і на довірі, визначає правила поведінки, що мають застосовуватися до всіх юридичних та фізичних осіб. Він інформує усіх наших співробітників про засадничі принципи і внутрішні правила компанії, а також про юридичні ризики, які щодня виникають у процесі роботи.
  Дотримання Кодексу етичних норм сприяє зміцненню нашої корпоративної культури та закладає підвалини нашого майбутнього успіху.
 • Запобігання корупційних ризиків
  Корупція є злочином, що карається штрафами або тюремним ув'язненням майже в усіх країнах світу. Стаття 5 нашого Кодексу етичних норм забороняє будь-які форми корупції. Антикорупційна директива, складена BUCHER в 2014 році для всіх підрозділів, є довідковим текстом з питань запобігання корупції. Директива описує очікувану поведінку та встановлює правила, яких мають дотримуватися усі співробітники. Її мета полягає в тому, щоб захистити співробітників, чітко вказавши, що дозволено, а що заборонено – дати їм змогу виявляти ризиковані ситуації і вказати моделі правильної поведінки.
  Директива спрямована на збереження культури сумлінності Групи BUCHER.
  Реалізація Кодексу поведінки та Антикорупційної директиви супроводжується програмою підвищення рівня обізнаності.
 • Дотримання інших правил
  Наші етичні принципи і політика їх дотримання доповнюються іншими внутрішніми правилами, такими як Внутрішній регламент, Політика конфіденційності у сфері захисту персональних даних, Директива щодо конкуренції.
 • Система сповіщення На додаток до внутрішніх каналів звітності, характерних для співробітників, звіт також можна зробити за допомогою системи оповіщення, доступної на веб-сайті компанії. Ця система повідомлення про викривачів є частиною законодавчих положень, які стосуються боротьби з корупцією та захисту викривачів.
 • Він призначений для співробітників, комерційних партнерів і сторонніх осіб, які бажають повідомити про порушення або збої компанії:
  • які вони усвідомили в процесі професійної діяльності
  • які вони особисто усвідомили поза рамками професійної діяльності.
 • Ці свідчення стосуються:
   
  • злочину чи правопорушення,
  • порушення або спроба приховати порушення міжнародного зобов'язання, одностороннього акту міжнародної організації, права Європейського Союзу та будь-якого застосовного закону чи нормативного акту,
  • загрози або серйозної шкоди суспільним інтересам,
  • поведінки або ситуації, що суперечать Кодексу корпоративної поведінки або Антикорупційній директиві.

Щоб написати про порушення, натисніть сюди.