Рослинництво

Обробіток ґрунту

Ваші ґрунти є ключовим активом якісного рослинництва. KUHN пропонує широкий асортимент техніки для обробітку ґрунту, розробленої для створення ідеального посівного ложа. Кожна лінійка продуктів є лідером довговічності та продуктивності.

Відкрийте для себе наш асортимент, присвячений Обробіток ґрунту

Сівалки

Від якості висіву залежить потенціал вашого урожаю. Тому якісний висів має першорядне значення. Сівалки KUHN забезпечують вам ідеальний висів як за традиційного обробітку, так і за мінімального та прямого висіву.

Відкрийте для себе наш асортимент, присвячений Сівалки

Розкидачі добрив

Будучи першопрохідцем в галузі точного внесення добрив, KUHN пропонує інноваційні рішення для досконалого керування цим відповідальним процесом. Розкидачі добрив KUHN впораються з усіма видами робіт: розкидання добрив на відкритих полях, на краях, на пізніх стадіях росту, на спеціальних культурах (виноградники, сади, овочі тощо) – з незрівнянною точністю та простотою. За допомогою розкидачів добрив KUHN ви вносите потрібну дозу в потрібному місці, що максимізує потенціал урожайності.

Обприскувачі

Відкрийте для себе обприскувачі, які поєднують продуктивність та універсальність для досягнення цілей завтрашнього дня зі зменшенням витрат на заходи захисту рослин.

Відкрийте для себе наш асортимент, присвячений Обприскувачі

Мульчувачі

Рослинні рештки можуть покращувати стан ґрунту, якщо вони ефективно подрібнюються. Кожна модель мульчувачів KUHN спроектована так, щоб відповідати вимогам сучасної сільськогосподарської практики, забезпечуючи при цьому відмінну якість подрібнення та якісний розподіл решток. Інтенсивну роботу можна виконувати безпечно.

Dealer finder map Ukraine