Сівалки точного висіву

Продумана конструкція сівалок точного висіву KUHN забезпечує їм виняткову універсальність. Виняткова міцність, висока надійність та точність висіву – ось їх головні переваги. KUHN також розвиває інновації, впроваджуючи електричний привод висівного пристрою – завдяки цьому стає можливим застосування змінних норм висіву та відключення рядів за GPS (керування секціями). Широкий вибір додаткового обладнання, як-от мікрогрануляторів чи бункерів для добрив, посилює здатність пристосовуватися до задоволення усіх потреб.

MAXIMA 3 TRM e

Завдяки новій сівалці MAXIMA 3 ви підвищуєте точність висіву, а одночасно і швидкість.

PLANTER 3

Сівалка PLANTER 3 є результатом напруженої проектно-конструкторської роботи Групи KUHN. Завдяки винятковій модульності в усіх конфігураціях точного висіву ця лінійка відзначається своєю високою точністю, відповідністю потребам багатьох господарств та рівномірністю розміщення насіння у висівних рядах.

KOSMA

KOSMA ідеально підходить для клієнтів, яким потрібно виконувати висів зі швидкістю від 4 до 8 км/год. на обробленому ґрунті

З часом точність посіву сільськогосподарських культур значно змінилася. Сьогодні існують агрегати, за допомогою яких можна досягати бажаних результатів висіву, а відповідно й врожаю. Адже закладання культурних рослин значно впливає на результат. Сівалка точного висіву від відомої компанії KUHN вдосконалюються постійно. Сьогодні кожне аграрне підприємство може отримати можливість мати у своєму господарстві найкращі агрегати. 

Виробник KUHN пропонує поєднання точності, надійності та якості. Керування технікою, зміна норм висіву, застосування додаткового обладнання — це революційне рішення для найкращих результатів врожайності. Завдяки бункерам від виробника можна отримати значно більше переваг, що зрештою впливає на збільшення задоволення потреб аграріїв. 

Кожна сівалка KUHN — це сучасні сошники, висіваючі апарати та насіннєві бункери, які виробляються з якісних матеріалів. Техніка значно покращена інноваційними складовими — ефективний електричний привід, застосування GPS для керування процесами. 

Сівалка точного висіву гарантує високу точність процесів, комфортну та результативну працю вашого господарства. 

 

Вибрати техніку цього типу не завжди просто. Треба враховувати конкретні характеристики машин, заплановані роботи, їхні особливості. Виробник пропонує для кожного окремого напрямку ідеальні моделі:

  • сівалка KUHN Planter — лінійка високої точності завдяки мінімальній відстані від точки падіння до посівного ложе;
  • легкість та компактність разом з високою продуктивністю — моделі типу KOSMA;
  • сівалка KUHN Maxima — просапні пневматичні моделі з електровисівом. 

 

Більше інформації про міцну та надійну техніку для висіву можете отримати на сайті kuhn.ua, де докладно описані всі агрегати виробника.

Dealer finder map Ukraine