Причіпні повнораціонні змішувачі-роздавачі

Повнораціонні змішувачі KUHN TMR забезпечують ідеальне змішування раціонів для вашої худоби, гарантуючи якісний корм. Лінійка має варіанти моделей з одним, двома або трьома вертикальними шнеками, доступні різні об'єми, від 4 до 45 м3. Стандартно оснащені зважувальними пристроями, моделі EUROMIX та PROFILE дають змогу точно керувати годівлею вашого стада.

З одним вертикальним шнеком 4–20 м 3

Причіпні змішувачі-роздавачі з одним вертикальним шнеком підходять для молочного стада від 20 до 110 голів. Ці змішувачі підходять для невеликих тваринницьких господарств, що прагнуть простої та функціональної машини з прямим розподілом або поперечним стрічковим механізмом та з подрібнювальною турбіною або без неї.

Читати далі

З двома вертикальними шнеками 12–34 м3

Причіпні змішувачі-роздавачі з двома вертикальними шнеками підходять для молочного стада від 60 до 265 голів. Лінійка пропонує низку конфігурацій розподілу (жолоб, стрічка, подрібнювальна турбіна) для адаптування до всіх конфігурацій приміщень та інтенсивного використання.

Читати далі

З трьома вертикальними шнеками 28–45 м3

Причіпні змішувачі-роздавачі з трьома вертикальними шнеками підходять для молочного стада від 140 до 360 голів. Лінійка пропонує вибір різних конфігурацій розподілу та призначена для інтенсивного використання.

Читати далі

  • Змішувач-роздавач EUROMIX I 45.3 DL – силует

   EUROMIX 3 DL

   Змішувач-роздавач для молочного стада від 140 до 360 голів

  • Змішувач-роздавач EUROMIX 3 CL – силует

   EUROMIX 3 CL

   Змішувач-роздавач для молочного стада від 140 до 360 голів

Dealer finder map Ukraine