Змішувач EUROMIX I 45.3 DL – силует

XXL для щоденної продуктивності!

Змішувач EUROMIX з трьома вертикальними шнеками, бічним розподілом та великим бункером. Доступний об'ємом 28, 33, 39 і 45 м3, для молочного стада від 140 до 360 голів.

Знайдіть найближчого дилера

Змішувачі-роздавачі корму з трьома вертикальними шнеками EUROMIX мають місткість від 28 до 45 м3 . Моделі EUROMIX з трьома вертикальними шнеками і прямою системою подачі демонструють високу продуктивність розподілу. Наприклад, версії об'ємом 45 м3 можуть за один прохід виконувати годівлю до 360 голів молочного стада.
Вони є висококласними промисловими машинами та оснащені системою зважування з шістьма комірками, що гарантує точність завантаженої та вивантаженої кількості кормів. Щоб максимально реалізувати потенціал своєї машини, ви можете вибрати подвійний міст, подвійний керований міст або потрійний керований міст.
Змішувач EUROMIX I 45.3 DL в роботі

Ваші переваги

Висока якість змішування для оптимальної годівлі!

Зручне і точне завантаження змішувача-роздавача KUHN EUROMIX 3 CL

Зручність і точність завантаження!

Геометрію змішувального бункера EUROMIX спеціально розроблено для полегшення завантаження. Великий отвір на моделях з одним та двома шнеками забезпечує чисте та легке завантаження – навіть більшими ковшами. Залежно від моделі верхня частина бункера EUROMIX може оснащуватися посиленою закраїною або кільцевим подовжувачем, що подовжує експлуатаційний термін машини. Тож навіть якщо машина зазнає ударів навантажувача, бункер не пошкоджується.

Ексклюзивний змішувальний шнек KUHN!

Особлива форма шнека дає змогу швидко переробляти кормову масу – незалежно від того, наскільки заповненим є бункер.
Для зменшення енергоспоживання лінійка EUROMIX оснащується асиметричними ножами із самоочищувальним ефектом, які також мають поступальну різальну крайку для забезпечення постійної передачі крутного моменту. Неперервний гвинт шнека природним чином переміщує корм знизу догори бункера, що забезпечує рівномірне змішування без примусових рухів, таким чином зменшуючи витрату пального.
Матеріал і конструкція шнека спеціально підібрані для забезпечення максимальної стійкості до зношування.
Ексклюзивний змішувальний шнек KUHN на змішувачі-роздавачі EUROMIX

Трансмісії й силові передачі – випробувані та перевірені на практиці!

Трансмісія машини має двоступінчастий підшипник, тому навіть під час обробки цілого тюка навантаження поглинається.
Поєднання попередньо напруженого підрамника та твердої опори шнека забезпечує максимальну опірність нижній частині машини, на яку припадає навантаження.
Вузол монтується на фланці, який досягає приблизно половини висоти шнека і таким чином захищає трансмісію від бокового зусилля на шнеку.
Трансмісія, в якій втілено величезний досвід і передові технології KUHN.

Подрібнення і змішування – ще швидше

Завдяки своїй багатокутній формі, на відміну від заокруглених корпусів, бункери EUROMIX мають численні грані. Така конструкція значно покращує стійкість машини до навантажень, особливо при обробці цілих тюків. Конструкція також заощаджує час при подрібненні довговолокнистої маси, що скорочує загальний час змішування. Розташовані по діагоналі до осі шнека контрножі кріпляться за верхні краї, що скорочує відстань між контрножем і шнеком та збільшує поверхню контакту з кормовою масою.
Ще швидше подрібнення і змішування зі змішувачем-роздавачем KUHN EUROMIX

Висока якість змішування для оптимальної годівлі!

Здоров’я поголів'я залежить від рівномірності змішування та якості роздавання корму, – незалежно від обсягу сухої маси та рівня заповнення бункера.
Шнеки змішувачів-роздавачів EUROMIX розроблялися для подрібнення довговолокнистих кормів і водночас для збереження соковитих кормів, наприклад кукурудзяного силосу.
Різні варіанти конфігурації адаптують машину саме до ваших потреб.
Змішувач-роздавач KUHN EUROMIX: висока якість змішування для оптимальної годівлі

Система зважування: оберіть свій рівень даних

Незалежне шасі змішувача-роздавача KUHN EUROMIX для зважування при від'єднаній машині!

Незалежне шасі для зважування при від'єднаній машині!

Стандартне для моделей EUROMIX велике шасі забезпечує стабільність та точність зважування. Шасі є основною частиною машини і зазнає високого навантаження при завантаженні, транспортуванні та вивантаженні.
Довговічність шести вагових комірок гарантована, оскільки вони розташовані між бункером та шасі. Саме така конструкція дає змогу виконувати зважування, коли машину не приєднано (оскільки вагові комірки залишаються під навантаженням). Опція оснащення машини акумуляторним блоком дає можливість живлення системи зважування без підключення до трактора.

Контроль годівлі BRONZE: крок до відстежуваності процесів

Завдяки системі контролю годівлі KUHN BRONZE ви маєте можливість краще контролювати процес роздавання корму. Дані передаються через картридж пам'яті. Система передає дані в одному напрямку: з термінала KDW 341 змішувача EUROMIX на офісний комп'ютер вашого господарства.
Використовуйте і зберігайте всі дані про кількість компонентів для різних типів сумішей, загальну кількість маси, а також дату і час приготування та годівлі.
Програму контролю годівлі KUHN Feed Tracking BRONZE можна встановити на офісному комп’ютері за лічені хвилини. Файли можна експортувати у формат .txt, а потім легко внести дані в таблицю Excel. Час змішування також можна програмувати. Завершення змішування супроводжується звуковим сигналом.
Програма керування даними годівлі KUHN Feed Tracking BRONZE: проста передача даних для вашого змішувача-роздавача KUHN EUROMIX

Контроль годівлі SILVER: двосторонній обмін даними

Система передачі даних KUHN Feed Tracking SILVER потребує термінала для зважування KDW 361 на вашому змішувачі EUROMIX. Передача даних відбувається за допомогою USB-накопичувача в обох напрямках: з термінала KDW 361 на комп'ютер та у зворотному напрямі. Ви можете налаштувати раціон на своєму комп'ютері, використовуючи звичні і зручні для вас програми, а потім передати план приготування корму на змішувач EUROMIX.
Програмування системи зважування для змішувача можна виконувати на комп'ютері. У версії SILVER ви можете роздруковувати звіти оператора для контролю виконаної роботи.
З програмою керування даними KUHN Feed Tracking SILVER ви маєте змогу забезпечити свій змішувач KUHN двостороннім обміном даними

Контроль годівлі GOLD: помічник у керуванні запасами

KUHN Feed Tracking GOLD має всі функції версії SILVER (передавання даних через USB), а крім того, дає змогу керувати запасами кормів і концентратів .
Просто встановіть нижній поріг для того чи того виду продукту, і система автоматично повідомить про досягнення відповідного ліміту. Якщо ви внесете до системи дані про ваших постачальників, вони теж зможуть отримувати повідомлення, коли рівень запасів стане нижчим від порогового значення.
Система KUHN Feed Tracking GOLD також потребує термінала KDW 361.
Програма KUHN Feed Tracking GOLD – допомога у керуванні вашими запасами кормів

Обладнання

KUHN products visual

Медіа