Послуги та запчастини

Сервіс, що економить час

Наша мета, щоб техніка KUHN працювала, а ви були задоволені результатом її роботи. Тому у нас є служба сервісу, яка допомагає клієнтам на всіх етапах роботи з агрегатом. Починаючи з навчання по запуску техніки в роботу і закінчуючи ремонтом у разі поломок.

MyKUHN – це ваш онлайн простір, де ви можете дізнатись всю інформацію по вашому агрегату, замовити запасні частини, отримати інформацію про події або виставки поблизу вас та зв'язатись з найближчим дилером.

Ваш інтернет простір MyKUHN

Спробуйте MyKUHN

Надійність, якою пишаємось 

З використанням оригінальних запчастин KUHN ви можете бути впевнені, що техніка працюватиме довго. Власні ливарні цехи, кузня, а також технічні розробки дозволяють виробляти запасні частини з великим терміном служби.

Vista de la fundición KUHN creando el logotipo de piezas originales KUHN

Для нас дуже важливо, щоб техніка KUHN витримувала всі можливі навантаження.

Саме тому ми використовуємо найміцніші сплави та ковану сталь. Завдяки якісним матеріалам наша техніка здатна працювати в екстремальних умовах та витримувати високі навантаження, а це в свою чергу зберігає час та нерви нашим клієнтам.

Запасні частини KUHN: виготовлені для тривалої служби

Про запчастини KUHN

Ви будете задоволені

KUHN забезпечує переваги для максимального результату та прибутковості від техніки. Наша підтримка спрощує ведення господарства. Користуйтеся клієнтським сервісом та інструкціями від наших спеціалістів. Вони завжди на зв'язку та забезпечують роботу вашої техніки KUHN протягом усього терміну її експлуатації. Наші дилери завжди готові розповісти про новинки техніки, які вже доступні для замовлення.

Ще ви можете збільшити гарантійний строк техніки за допомогою спец програми KUHN Protect +. І найважливіше: оновлюйте ваш парк техніки з програмами фінансування KUHN. 

Всі ці послуги роблять співпрацю з KUHN вигідною та комфортною.

Вибір професіоналів!

Отримуйте до 3 років гарантії за допомогою KUHN Protect +. Ви можете зосередитися виключно на своїй роботі та продуктивності свого агрегату. Тому що саме цього ви очікуєте, купуючи високотехнологічну техніку.

logo KUHN protect +