Історія KUHN Group

З 1828 РОКУ МИ ПРОЕКТУЄМО МАЙБУТНЄ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Історія починається в 1828 році, коли Джозеф КУН, коваль, почав виготовляти вагове обладнання. Перша сільськогосподарська техніка була випущена в 1864 році. Перші продажі за межами Франції почалися в кінці 1940-х років. Перші здобуття були зроблені наприкінці 1980-х років.

Відтоді група компаній KUHN продовжує розвиватися на різних континентах, спираючись на міцне коріння та зберігаючи активи, які зробили її сильною протягом усього її розвитку: широкий спектр досвіду, який робить бренд унікальним та інноваційним, визнані продукти та послуги, присутність у всьому світі, але все ж дуже близька до своїх клієнтів, а також дії, орієнтовані на довгострокову перспективу.

1828 - 1880

Джозеф КУН, місцевий коваль, почав із виготовлення вагового обладнання, а згодом розширив виробництво сільськогосподарської техніки. Сьогодні наша спадщина продовжується в Саверні, де все й почалося.

Дізнайтеся більше

Our legacy in Saverne began with Joseph KUHN, a local blacksmith who crafted weighing equipment and later expanded into agricultural machinery.

1921 - 1950

Оскільки KUHN святкує своє 100-річчя, шлях від спеціальних майстерень для молотарок до інноваційного обладнання для обробки ґрунту, є свідченням нашої відданості якості та прогресу. Дізнайтеся, як ми розвивалися протягом багатьох років.

Дізнайтеся більш

In 1949, KUHN introduced the world’s first mounted cutter bar.

1965 - 1978

Від подолання руйнівної пожежі завдяки колективній рішучості, до піонерських інновацій, таких як перша в світі дискова косарка, історія KUHN відзначена стійкістю та новаторськими досягненнями. Погляньте на 150 років інновацій та зростання.

Дізнайтеся більше

In 1965, in a single night, the machining tools and assembly workshops were destroyed by a massive fire.

1980 - 1999

Наша захоплююча еволюція демонструє глобальне розширення, найсучасніші науково-дослідні центри та визнання інновацій. Відзначаючи визначні етапи допоміжних компаній і представляючи новаторські рішення, ми продовжуємо визначати нашу спадщину досконалості в сільському господарстві та машинобудуванні. Дізнайтеся, як ми формуємо майбутнє сільського господарства за допомогою наших інновацій.

Дізнайтеся більше

In 1980, KUHN opened a new storage and dispatch area that spans over 13,000 square meters (140,000 square feet).

2000 - 2009

Подорожуйте захоплюючою історією KUHN, відзначеною міжнародною експансією, запуском інноваційних продуктів і визнанням у галузі. Від придбання глобальних компаній до відкриття передових інструментів, таких як KUHN iTech і KUHN Protect+, наша спадщина в сільському господарстві та машинобудуванні є свідченням нашої непохитної відданості якості.

Дізнайтеся більше

In 2005, KUHN acquired the agricultural division of METASA S/A, a Brazilian company that specializes in the design and manufacturing of direct precision drilling machines for crops such as soybeans, cotton, and maize.

2010 - 2019

Чудова історія KUHN продовжується з більш глобальним розвитком, випуском передових продуктів і нагородами. Понад 190 років ми надаємо рішення найвищої якості для задоволення потреб фермерів. Наша відданість передовим технологіям і стійким практикам продовжує формувати майбутнє сільського господарства.

Дізнайтеся більше

190 Years of Excellence

2020-сьогодні

Ознайомтеся з найновішою історією інновацій KUHN, що включає такі нагороджені продукти, як конвеєрний валкоутворювач MERGE MAXX 890 і косильний брус OPTIDISC ELITE, а також розширення по всьому світу та святкування важливих подій. Дізнайтеся про нашу відданість передовим технологіям і наше глобальне охоплення, оскільки ми продовжуємо надавати фермерам найкращі рішення для їхніх потреб.

Дізнайтеся більше

KUHN IBERICA, the Spanish distribution center, celebrate its 20th anniversary.