Термінали і рішення ISOBUS

Як член-засновник CCI (Центр компетенцій ISOBUS) з 2009 року KUHN допомагає вам швидко та легко освоїти технологію ISOBUS. Як член AEF (Фонду сільськогосподарської електроніки) ми прагнемо визначати та розробляти стандарт ISOBUS у співпраці з іншими виробниками обладнання, щоб надати вам найкращі рішення для максимізації вашої прибутковості.

Термінал CCI 1200

Розроблений із застосуванням найновіших технологій, AEF-сертифікований термінал ISOBUS стандартно пропонує безліч додатків.

Термінал CCI 800

8-дюймовий дисплей CCI 800 має оптимальні розміри для роботи з великою кількістю машин: ефективно контролюйте роботу свого обладнання!

Джойстик CCI A3

Революційний та простий у використанні! Дивовижні відчуття при використанні нового джойстика CCI A3 ISOBUS.

Додатки CCI Apps

Скористайтеся різноманітними додатками та налаштовуйте свої машини машин. Ці додатки дають змогу керувати секціями й рядами, працювати з документами та виконувати коригування норми внесення/висіву.

VTI 60

Новий ISOBUS термінал VTI 60 має кольоровий сенсорний екран діагоналлю 5,7"/14,5 см, що полегшує введення параметрів і доступ до різних сторінок меню. Будучи ISOBUS, він сумісний із сертифікованими AEF машинами ISOBUS на ринку."

Dealer finder map Ukraine