Термінали і рішення ISOBUS

Як член-засновник CCI (Центр компетенцій ISOBUS) з 2009 року KUHN допомагає вам швидко та легко освоїти технологію ISOBUS. Як член AEF (Фонду сільськогосподарської електроніки) ми прагнемо визначати та розробляти стандарт ISOBUS у співпраці з іншими виробниками обладнання, щоб надати вам найкращі рішення для максимізації вашої прибутковості.

Термінал CCI 1200

Розроблений із застосуванням найновіших технологій, AEF-сертифікований термінал ISOBUS стандартно пропонує безліч додатків.

Термінал CCI 800

8-дюймовий дисплей CCI 800 має оптимальні розміри для роботи з великою кількістю машин: ефективно контролюйте роботу свого обладнання!

Джойстик CCI A3

Революційний та простий у використанні! Дивовижні відчуття при використанні нового джойстика CCI A3 ISOBUS.

CCI Apps

Скористайтеся різноманітними додатками та налаштовуйте свої машини. Ці додатки дають змогу керувати секціями й рядами, працювати з документами та виконувати коригування норми внесення/висіву.

VTI 60

Новий ISOBUS термінал VTI 60 має кольоровий сенсорний екран діагоналлю 5,7 дюймів/14.5 см, що полегшує введення параметрів і доступ до різних сторінок меню. Будучи ISOBUS, він сумісний із сертифікованими AEF машинами ISOBUS на ринку.

Що таке ISOBUS? 

ISOBUS це комунікаційний протокол на основі стандарту ISO 11783. Це стандартна мова ІТ, яка забезпечує зв’язок між тракторами, терміналами, програмним забезпеченням для управління господарствами та обладнанням від основних виробників сільськогосподарської техніки. Це дозволяє керувати машинами вручну або автоматично за допомогою терміналу в кабіні з обладнанням будь-якої марки. 

Термінал CCI 1200 зі сповіщеннями оновлень Online CCI Update

Чому був створений протокол ISOBUS? 

До створення стандарту ISOBUS взаємодія між різними марками електронних систем була складною, а іноді й неможливою. Для різних комбінацій трактор/машина потрібні були різні термінали керування. Система ISOBUS вирішила проблеми несумісності в сільському господарстві шляхом стандартизації зв’язку між інструментами незалежно від марки. Він зробив можливим зв’язок між різними сертифікованими машинами та обладнанням, тож ви можете керувати машинами різних марок лише з одного терміналу. 

Хто створив ISOBUS? 

Стандарт ISOBUS був спільним підприємством із залученням провідних виробників сільськогосподарської техніки та обладнання. У 2008 році для прискорення розвитку було створено Фонд електроніки сільськогосподарської промисловості (AEF). Ця організація надає додаткові вказівки для стандарту ISO, а також точні визначення функціональності ISOBUS. 

Хто сертифікує стандарт ISOBUS? 

Щоб підтвердити сумісність рішень і обладнання ISOBUS, AEF запровадив систему сертифікації функцій ISOBUS. Онлайн-база даних (https://www.aef-isobus-database.org) містить усі сертифікаційні тести. Легко перевірити сумісність тракторів, машин, терміналів і навіть програмного забезпечення для управління фермою, вибравши необхідне обладнання. KUHN є членом AEF і сприяє розвитку стандарту ISOBUS. 

Логотип Сертифікації AEF ISOBUS

KUHN та CCI: 

KUHN також є одним із засновників CCI (Competence Center ISOBUS), створеного у 2009 році у співпраці з іншими виробниками. Метою CCI є розробка інноваційних рішень ISOBUS для керування обладнанням, таким як термінали та джойстики, а також програмного забезпечення для автоматизації функцій через GPS, щоб задовольнити зростаючі потреби в точному землеробстві та записі робочих місць. 

Maxima 3 ISOBUS в роботі

Які машини KUHN сумісні з ISOBUS? 

Багато машин KUHN стандартно оснащені сертифікованою AEF технологією ISOBUS: 

 • Сівалки 
 • Передні бункери 
 • Сівалки для мінімального обробітку та прямого посіву 
 • Сівалки точного висіву 
 • Розкидачі добрив 
 • Начіпні та причіпні обприскувачі 
 • Граблі чотири роторні 
 • Начіпні та причіпні косарки-плющилки 
 • Прес-підбирачі рулонні та тюкові високої щільності 
 • Комбіновані прес-підбирачі-обмотувальники 
 • Обмотувальники тюків 
 • Плуги 

Ці машини сумісні з терміналами ISOBUS, наявними на ринку. Крім того, KUHN пропонує повністю індивідуальні рішення, розроблені для наших машин, наприклад, наші термінали ISOBUS, сертифіковані AEF: 

 • Термінал CCI 1200 –12.1” 
 • Термінал CCI 800 – 8”  
 • Термінал VTI 60 – 5.7”
Термінал CCI змішувача-роздавача KUHN SPW Intense: миттєве керування під рукою

KUHN також пропонує джойстик ISOBUS, CCI A3, який відображає всі функції на сенсорному екрані, щоб ви могли переглядати та активувати функції безпосередньо. 

Крім того, рішення Precision Farming доступні для терміналів CCI 800 та CCI 1200, такі як: 

 • Section Control: Автоматичне керування функціями за допомогою GPS на поворотах або в польових точках. 
 • Guidance assistance: Допомога з точним керуванням. 
 • Tramlining by GPS: На ділянці виділені точні опорні точки. 
 • Intra-plot application rate modulation: Адаптує норми внесення (добрива, насіння тощо) до змін на ділянці. Ця функція сумісна з багатьма різними рішеннями модуляції. 
 • Documentation and job recording: Детальний моніторинг операцій, що проводяться на ділянці. 
 • Обмін даними між різними програмами управління господарством через Agrirouter. 

Не забудьте перевірити специфікації машини, щоб переконатися, що різні рішення доступні для них. 

Terminal CCI 800 + Joystick CCI A3
Dealer finder map Ukraine