Термінал ISOBUS CCI 1200 – зображення

Новий термінал ISOBUS для техніки KUHN

Розроблений із застосуванням найновіших технологій, AEF-сертифікований термінал ISOBUS стандартно пропонує безліч додатків.

Знайдіть найближчого дилера

Три пріоритети нового AEF-сертифікованого термінала ISOBUS CCI 1200 – продуктивність, наочність, гнучкість. Він дає вам змогу інтуїтивно керувати вашою машиною завдяки великому сенсорному антибліковому екрану 30,5 см (12,1 дюйма). Він здатний одночасно відображати різну важливу інформацію, а також підтримує підключення джойстика та камери/камер. Серед найбільш інноваційних додатків: сумісність із датчиком біомаси, здатність керувати секціями, надавати підтримку у водінні та автоматично регулювати норми внесення за GPS!
CCI 1200

Ваші переваги

Новий, великий, високопродуктивний

Термінал CCI 1200 відображає різну інформацію на зручному для користувача антибліковому екрані

Новий, великий, високопродуктивний

Термінал було розроблено з урахуванням трьох пріоритетів: підвищення продуктивності, наочності та гнучкості. Результатом цих зусиль став сенсорний термінал розміром 30,5 см (12,1 дюйма) у формі планшета, що дозволяє оператору переглядати усю важливу інформацію. Зручний антибліковий екран забезпечує чудову видимість навіть на сонці.

Гнучка конфігурація термінала: альбомна чи книжкова орієнтація?

Термінал CCI 1200, розташований вертикально, з відображенням автоматично переміщених даних

Гнучка конфігурація термінала: альбомна чи книжкова орієнтація?

Новий термінал ISOBUS CCI 1200 надає можливість індивідуалізованого налаштування відображення вашої машини на екрані. Його можна розташувати горизонтально або вертикально, залежно від вільного простору в кабіні. Як тільки ви повернете термінал на 90°, відображувані дані автоматично переміщуються.

Встановлено безліч додатків CCI

Різні додатки CCI – стандартно на терміналі ISOBUS CCI 1200

Численні додатки CCI – стандартно

  • CCI.TECU дозволяє передавати основну інформацію про трактор, як-от швидкість руху, швидкість обертання ВВП або положення зчеплення,
  • CCI.Control – ваш контроллер завдань, який реєструє всі операції безпосередньо з будь-яким обладнанням ISOBUS,
  • CCI.Convert дає змогу працювати з датчиком біомаси та негайно регулювати норму внесення залежності від стану рослин на вашій ділянці,
  • CCI.Cam підключіть камеру та переглядайте відеозображення безпосередньо на терміналі CCI 1200,
  • Система CCI.Help надає всю необхідну допомогу інноваційним способом. Ви можете отримати доступ до інформації про різні відкриті програми та їх функції у будь-який момент. Навіть регулювання пояснюються зображеннями та відео!
CCI 1200

Медіа