Акції та програми фінансування

Прибутковість бізнесу — важливий показник для власників, робітників та інших зацікавлених учасників процесів. Його покращення — раціональна мета. Досягти прагнення можна завдяки сучасним технологічним рішенням. Інвестиції KUHN — це внесок у майбутнє. Вони являють собою підвищення рентабельності робіт шляхом застосування сучасних інноваційних технологій. 

Сучасна сільськогосподарська техніка зручна, комфортабельна та безпечна. Це гарантія зростання як загальних показників, так і прибутковості. 

Власники господарств, які бажають купити інноваційну техніку, звертаються до світового лідера KUHN у тому числі й тому, що саме ця компанія надає багато акційних пропозицій. Наша сільгосптехніка нова в усіх сенсах: вона допомагає покращити кожен етап господарчих процесів.

Назустріч клієнтам: програми фінансування KUHN

Компанія пропонує найнижчі ставки на повний спектр виробництва. Замовникам достатньо вибрати техніку та звернутися до дилерів з метою отримання необхідної інформації. Компанія співпрацює з надійними партнерами та реалізує пільгові програми фінансування техніки KUHN:

  • від банків;
  • ESPRO;
  • лізинг.

Цікаво, що техніка для господарства KUHN доступна також за привабливими акціями. Купуючи агрегат можна отримати додаткові інструменти, комплекти. КУН-Україна пропонує найкращі варіанти та йде назустріч клієнту з метою збільшення прибутковості його господарства. 

Інвестуйте прямо зараз!

Тільки для клієнтів KUHN діють найнижчі процентні ставки на всі види техніки.

Обирайте техніку, яка вас зацікавила та звертайтесь до найближчого дилера за консультацією.

Дізнайтеся про актуальні пропозиції

Дізнатись більше

Хочете оновити парк техніки?

Зробіть інвестицію у розвиток вашого господарства – скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.

Придбайте сільгосптехніку, що збільшує прибутковість вашого бізнесу. Ознайомтеся з процентними ставками по програмі фінансування KUHN прямо зараз!

Дізнатись більше