Світовий лідер з виробництва сільгосптехніки KUHN

Сучасні агрегати повністю змінюють погляди сільськогосподарські процеси та роботи. З часом зміни стосувалися багатьох особливостей, в тому числі і якісних характеристик агрегатів. Сільгосптехніка удосконалюється, а починалося все ще у 1828 році, коли була заснована група компаній KUHN. Світовий лідер зараз має чотири заводи у Франції. Вони присутні також у Нідерландах, Німеччині, Італії, Бразилії та Сполучених Штатах Америки. 

Україна — аграрна країна. Сучасні господарства застосовують різні інноваційні рішення для покращення результатів діяльності. Іноземні виробники сільськогосподарської техніки в Україні пропонують ефективні рішення, а саме KUHN є лідером цієї галузі. Техніка французької компанії добре відома власникам українських господарств. Її активно застосовують завдяки високій якості, інноваційності та повноті спектра виробництва. 

Сучасна сільськогосподарська техніка компанії KUHN представлена:

  • машинами для обробки ґрунту та посіву;
  • агрегатами для заготівлі, пакування, приготування та роздачі кормів (сіна, силосу, сінажу);
  • великим вибором рішень для рослинництва;
  • технікою «Зеленої лінії» для тваринництва.

Сільгосптехніка виробника KUHN активно допомагає підвищувати рентабельність діяльності, безпечність та комфортність робіт, зменшує витрати на обслуговування агрегатів. 

KUHN у світі

KUHN у світі

Ми поєднуємо весь наш досвід у сільськогосподарській галузі, щоб забезпечити вас найкращим асортиментом техніки та послуг. Ми завжди поруч, тож в разі чого – звертайтеся до найближчого дилера.

Дізнатись більше

Una persona leyendo una revista

Події та новини

Останні події та новини KUHN з України

Дивитись всі події та новини

Dos personas en una entrevista profesional

Кар'єра

Ми завжди шукаємо працівників, які посилять команду KUHN.

Приєднатися до KUHN означає бути частиною міжнародної компанії, яка підтримує своїх працівників. В нашій компанії широкий вибір вакансій як в Україні, так і по всьому світу.

Дізнатись більше

KUHN finance : directamente a través de tu distribuidor

Контакти

Оберіть тему, яка стосується вашої проблеми, і ми відповімо на ваші запитання.

Зв'яжіться з нами