Світовий лідер з виробництва сільгосптехніки KUHN

МИ В KUHN ВІРИМО В СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Сільськогосподарська промисловість успішно прогодувала зростаюче населення світу, яке за останні 200 років збільшилося в 6 разів.
Фермерам потрібно буде виробляти більше з меншою кількістю орних земель, води та енергії, зберігаючи здоров’я ґрунту та адаптуючись до кліматичних обмежень.
Ми забезпечуємо наших клієнтів найкращим досвідом використання високотехнологічного обладнання та послуг, що ґрунтується на якості та сталості.   

Mission and vision KUHN

Хто ми?

Майже 200 років KUHN є синонімом досконалості в сільському господарстві. Наш досвід лежить в основі інноваційних рішень на кожному етапі процесу. Наші переваги - це якість, інновації, які підвищують ефективність фермерів та сприяють сталому виробництву продуктів харчування.

Дізнайтеся більше про нашу місію та бачення

Employee manufacturing at KUHN Saverne, France

Знайдіть мету у своїй роботі!

Розвивайте свою кар’єру з KUHN, де ми не лише створюємо високотехнологічну техніку для фермерів, але й формуємо майбутнє інновацій та сталого розвитку. Приєднуйтесь до нас у цілеспрямованій подорожі, яка сприяє екологічному завтрашньому дню, забезпечуючи якість на кожному кроці. У KUHN ваша робота набуває глибокого значення – будьте частиною чогось більшого та відчувайте справжню гордість за свою роботу.

Знайдіть більше причин приєднатися до нас

KUHN employee at manufacturing in Saverne, France

Зустрічайте наших людей

Ми більше, ніж компанія; ми — різноманітна родина, об’єднана спільними цінностями. Наші співробітники родом з різних куточків світу, і їхній унікальний досвід визначає нашу культуру. Знайомтеся з ними та приєднуйтеся до нашої компанії, де люди цінують командну роботу, інновації та прагнення до досконалості.
 

KUHN Crop Days, Hungary, 2023

Відкрийте для себе наші інновації

Пориньте у світ KUHN, де інновації є нашою основою. Дослідіть нашу багату історію новаторської сільськогосподарської техніки, яка принесла нам численні престижні нагороди. Дізнайтеся, як KUHN продовжує лідирувати в сільському господарстві, революціонізуючи сільське господарство за допомогою інноваційних рішень.

OUR-PURPOSE_Web-banner

Сталий розвиток в компанії KUHN

Група компаній KUHN прагне зробити свій внесок у створення кращого світу, підтримуючи наших клієнтів у досягненні їхніх власних амбітних цілей щодо захисту клімату та зменшення впливу на навколишнє середовище, включаючи джерела енергії, управління водними ресурсами, економіку замкнутого циклу та утилізацію відходів.

Worlwide presence of KUHN

Наша присутність у світі

ДІЗНАТИСЯ ПРО НАШІ ВИРОБНИЧІ ТА ДИСТРИБ'ЮТОРСЬКІ ЦЕНТРИ