Відгуки наших клієнтів

Читайте реальні відгуки клієнтів на техніку KUHN, яка вже працює в господарствах України

ВІДГУК НА СІВАЛКУ KUHN MAXIMA 3 TRM E

Віталій Моргун, виконавчий директор ПСП «Агрофірма Прогрес»

Після розгляду великої кількості варіантів ми поїхали в Дніпропетровську область у господарство, де працювала сівалка KUHN (MAXIMA 3 TRM e). Поїздка виявилася вдалою — сівалка показала хорошу якість роботи, відгуки власників теж були позитивними. Тому ми купили таку саму сівалку для свого господарства.

Читати відгук

ВІДГУК НА АГРЕГАТ ДЛЯ ВЕРТИКАЛЬНОГО ОБРОБІТКУ ҐРУНТУ KUHN EXCELERATOR 8005

Денис Сергієнко, співвласник ТОВ «Лебідь Агро»

«Це єдиний безпроблемний агрегат, який є наразі у нашому господарстві»

ТОВ «Лебідь Агро» придбали KUHN Krause Excelerator 8005 в 2017 році. За цей час напрацювання по агрегату становлять близько 10 000 га. Власники розповідають, що  була заміна лише розхідних матеріалів. Жоден диск ще не замінювали, зважаючи на те, що працюють по піщаним ґрунти.

Читати відгук

ВІДГУК НА ПЛУГ KUHN MULTI-MASTER 153

Богдан Телеванюк, засновник підприємства ФГ «Агро-Сад»

“Ми працюємо на  27-35 см в залежності від поля та попередників. Щоб зорати на цю глибину в наших умовах потрібно відповідне знаряддя, тому ми вибрали саме Multi-Master 153. Його рама та башта дозволяють агрегатуватись із потужними тракторами й впевнено орати на задану глибину"

Читати відгук

ВІДГУК НА ПРЕС-ПІДБИРАЧ VB 2160 

Андрій Сердюк, агроном ТОВ «Бреч» (Чернігівська обл., Корюківський р-н):

У 2011 році придбали рулонний прес-підбирач VB 2160 від КУН. До цього користувалися тюковими пресами, але вони були малоефективні, трудо- й енергозатратні. Треба було залучати великий людський ресурс для завантаження й розвантаження. У прес-підбирача VB 2160 ці процеси автоматизовано. Одного агрегата стало недостатньо, тому в 2017-му без роздумів придбали такий самий. Минулоріч з їх допомогою заготовили 900 т сіна і 600 т соломи, які зберігаємо в скиртах під брезентом.

Читати відгук