Відгук про прес-підбирач VB 2160

У 2011 році придбали рулонний прес-підбирач VB 2160 від КУН. До цього користувалися тюковими пресами, але вони були малоефективні, трудо- й енергозатратні. Треба було залучати великий людський ресурс для завантаження й розвантаження. У прес-підбирача VB 2160 ці процеси автоматизовано. Одного агрегата стало недостатньо, тому в 2017-му без роздумів придбали такий самий. Минулоріч з їх допомогою заготовили 900 т сіна і 600 т соломи, які зберігаємо в скиртах під брезентом.

Відгук про VB 2160

«Господарство розводить коней, має племінний статус. Утримуємо близько 230 голів ганноверської породи. Заготовляємо сіно злакових трав, сінаж люцерни та вівсяну солому для підстилки.

"У 2011 році придбали рулонний прес-підбирач VB 2160 від КУН. До цього користувалися тюковими пресами, але вони були малоефективні, трудо- й енергозатратні. Треба було залучати великий людський ресурс для завантаження й розвантаження. У прес-підбирача VB 2160 ці процеси автоматизовано. Одного агрегата стало недостатньо, тому в 2017-му без роздумів придбали такий самий. Минулоріч з їх допомогою заготовили 900 т сіна і 600 т соломи, які зберігаємо в скиртах під брезентом."  — Андрій Сердюк, агроном ТОВ «Бреч» (Чернігівська обл., Корюківський р-н)

Сервісна служба одразу налаштовує бортовий комп’ютер — кількість обмоток, щільність тощо. Налаштування не збиваються. Серйозних поломок не було, окрім заміни ланцюга чи підшипника, але в таких випадках достатньо консультації телефоном. 

Прес-підбирачі якісно виконують роботу, прості в управлінні, на чому наголошують самі трактористи. Вибираючи прес-підбирач, ми ставили дві мети: якість і швидкість, — що й отримали.

Крім прес-підбирачів, маємо весь набір техніки для заготівлі сіна компанії КУН: дві косарки, граблі та валкувач. Вона працює в нашому господарстві з 2011 року».