CCI A3 – силует

Керуйте своїми машинами по-різному

Революційний та простий у використанні! Дивовижні відчуття при використанні нового джойстика CCI A3 ISOBUS.

Знайдіть найближчого дилера

За допомогою нового джойстика CCI A3 ISOBUS ви можете переглядати функції машини безпосередньо на сенсорному екрані джойстика. Таким чином, потрібна функція вибирається саме у потрібний момент. CCI A3 має сертифікат ISOBUS AUX-N AEF, він сумісний з усіма машинами ISOBUS, що мають сертифікат ISOBUS AUX-N. Сенсорний екран забезпечує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. За допомогою кольорового сенсорного екрана ви можете візуалізувати будь-які функції вашої машини ISOBUS для безпечної роботи. Для обслуговування різних типів знарядь та необхідних функцій керування, 3 швидкозмінні сітки мають 8, 9 або 10 кнопок, пов’язаних з 3 різними рівнями, це забезпечує 24, 27 або 30 програмованих функцій.
CCI A3 з CCI 1200

Ваші переваги

Революційна простота у використанні

Швидко налаштуйте джойстик CCI A3 з кольоровим сенсорним екраном через термінал ISOBUS, консоль ISOBUS або монітор ISOBUS.

Революційна простота у використанні

Скористайтеся революційною простотою використання із сенсорним екраном та вібросигналом. Тепер замість того, щоб читати F3 або F5 та згадувати, що означають ці коди, ви можете відразу побачити функцію, яку потрібно активувати. Завдяки розділювачам, які відокремлюють кожну функцію, ви завжди натискаєте правильну кнопку. Щоб полегшити собі роботу, просто та швидко налаштуйте джойстик CCI A3 через термінал ISOBUS і призначте функції вашої машини джойстику відповідно до власних переваг.

Виберіть власне ідеальне розташування елементів

Змінюйте накладку вашого інноваційного джойстика ISOBUS CCI A3 за лічені секунди та отримуйте більше комфорту і більше функцій.

Виберіть власне ідеальне розташування елементів

Сенсорний екран з трьома легкозамінними накладками з 8, 9 або 10 функціями доступний стандартно. Для додаткового комфорту джойстик має підлокітник, регульований по висоті. Перемикач функцій, розташований за джойстиком, дозволяє переміщатися між трьома рівнями, що дає вам до 30 програмованих кнопок.
CCI A3 з CCI 800

Медіа