Термінал CCI 800 – силует

Новий компактний термінал ISOBUS

Новий 8-дюймовий дисплей CCI 800 має оптимальні розміри для роботи з великою кількістю машин: ефективно контролюйте роботу свого обладнання!

Знайдіть найближчого дилера

10 років успіху, понад 50 000 терміналів продано по всьому світу! Сьогодні родина CCI розширюється із появою термінала ISOBUS CCI 800. Новий CCI 800 має 8"/20,3 см екран. Ви отримуєте перевагу від більшого робочого екрана в більш компактному терміналі з яскравішими, висококонтрастними кольорами для поліпшення видимості в кабіні. Незважаючи на його компактні розміри, можна одночасно переглядати кілька видів інформації, як-от щодо машини чи інші додатки (відеокамера, картографування тощо). Сертифікований ISOBUS AEF, CCI 800 стандартно пропонує безліч програм.
CCI 800 – робочий екран прес-підбирача

Ваші переваги

Усі функції з одного погляду

Термінал CCI 800 одночасно відображає різну інформацію на зручному для користувача антибліковому екрані

Усі функції з одного погляду

Завдяки 8-дюймовому широкоформатному дисплею CCI 800 забезпечує оптимальний розмір для зосередження на одній програмі. Також можна переглядати дві додаткові програми, не перешкоджаючи роботі основної. Зручний антибліковий екран забезпечує чудову видимість навіть на сонці. CCI 800 оснащений функцією MultiTouch, що дозволяє зручно перемикатися між різними додатками. Різні інтуїтивні рухи пальців, як-от «перетягування» і «збільшення», дають змогу легко і швидко переглядати різні меню, екрани та програми, як це зазвичай відбувається на смартфонах та планшетах.

Прямий доступ до відео

Стежте за роботою, не виходячи з трактора! Просто підключіть камеру до термінала CCI 800 ISOBUS, щоб отримати огляд вашої машини ISOBUS. Це дає змогу легко відстежувати, що відбувається на машині, з одночасним відображенням основної робочої інформації.
Термінал CCI 800 демонструє пряме відеозображення обмотування тюків

Скористайтеся ідеальною сумісністю з GPS

Візуалізуйте напрямні лінії руху за допомогою термінала CCI 800 та додатка CCI Tramline Control.

Скористайтеся ідеальною сумісністю з GPS

Завдяки додаткам, як-от Section Control, Rate Control, Parallel Tracking and Tramline Control, новий CCI 800 встановлює нові стандарти роботи сучасних машин ISOBUS. Додаток CCI.Command Parallel Tracking – це ваш помічник у водінні. За допомогою програми Tramline Control створення технологічної колії контролюється за GPS, що значно підвищує точність цього процесу.

Потрібна вища точність?

За допомогою додатка CCI.Command Section Control, доступного для термінала CCI 800 ISOBUS, ви можете виконувати керування до 254 секціями за сигналами GPS! Додаток CCI.Task Control керує модуляцією норми висіву/внесення на основі карти модуляції у форматі SHP або ISOXML, забезпечуючи вищу точність висіву, підживлення або обприскування. Додаток Rate Control дає змогу контролювати до 32 різних норм висіву/внесення на одній машині, наприклад, на сівалці точного висіву. Multi-Channel: функція, включена додатка CCI.Task Control, яка дає змогу одночасно керувати до 4 картами модуляції; ідеально підходить для використання карт при сівбі та внесенні добрив. Термінал CCI 800 стандартно сумісний з N-датчиками/датчиками біомаси для модуляції норми внесення/висіву в режимі реального часу.
Завдяки широкому спектру додатків електронний термінал CCI 800 дає змогу підвищити точність виконання всієї вашої роботи. Термінал CCI 800 було перевірено в роботі з картами модуляції від різних постачальників, щоб гарантувати сумісність.

Обмін даними – легко, як ніколи

Завдяки CCI 800, KUHN Easytransfer та Agrirouter обмін та передача даних виконується як ніколи просто та швидко.

Обмін даними – легко, як ніколи

Обмін даними тепер стає простішим завдяки функції CCI.Task Control. З терміналом CCI 800 вам не потрібен USB-накопичувач – просто підключіть термінал CCI до платформи Agrirouter і передайте свої точні карти за допомогою KUHN EasyTransfer. Agrirouter – це універсальна платформа обміну даними для аграріїв та сільськогосподарських підрядників. Ця система спрощує процеси обміну даними й інформацією та підвищує прибутковість вашої роботи за рахунок скорочення часу, необхідного для керування даними.

Широкий спектр додатків CCI – стандартно

  • CCI.TECU дозволяє передавати основну інформацію про трактор, як-от швидкість руху, швидкість обертання ВВП або положення зчеплення,
  • CCI.Control – ваш контроллер завдань, який реєструє всі операції безпосередньо з будь-яким обладнанням ISOBUS,
  • CCI.Convert дає змогу негайно регулювати норму внесення залежно від стану рослин на вашій ділянці, додаток також працює з датчиком біомаси
  • CCI.Cam – підключіть камеру та переглядайте відеозображення безпосередньо на терміналі CCI 800,
  • Система CCI.Help надає всю необхідну допомогу інноваційним способом. Ви можете отримати доступ до інформації про різні відкриті програми та їх функції у будь-який момент. Навіть регулювання пояснюються зображеннями та відео!
Широкий спектр додатків CCI стандартно встановлено на терміналі ISOBUS CCI 800

CCI 800 – робочий екран пневматичної сівалки Venta

Медіа