Змішувач-роздавач PROFILE 2 CS – силует

Безліч рішень!

Змішувачі-роздавачі PROFILE 2 CS мають два вертикальні шнеки, вузький бункер та розподіл за допомогою поперечного конвеєра. Доступні об'ємом від 14 до 20 м3, ці машини підходять для стад від 70 до 150 голів ВРХ.

Знайдіть найближчого дилера

Безліч конфігурацій розподілу роблять унікальною цю нову лінійку змішувачів-роздавачів PROFIL з двома вертикальними шнеками. Через незручну конфігурацію приміщень багато господарств не змогли перейти на змішані раціони годівлі. Змішувачі-роздавачі PROFILE з двома вертикальними шнеками забезпечують практичне рішення цієї проблеми.

Два шнеки, що мають один привод, виконують змішування так, що потік суміші має форму «вісімки», завдяки чому отримуємо оптимальний потік продукту у бункері – без блокувань та додаткової потреби в потужності. Як і змішувачі PROFILE з одним шнеком, широкі розподільні вікна (1100 мм) забезпечують швидке вивантаження всього бункера.
Змішувач-роздавач PROFILE 2 CS в роботі

Ваші переваги

Виняткова якість змішування – з меншими витратами

Ідеальне керування заповненням на змішувачах-роздавачах KUHN PROFILE 2 CS

Ідеальне керування заповненням

Багатогранна форма передньої, задньої та бічних частин бункера (спеціально для моделей PROFILE) забезпечує плавну циркуляцію кормової маси. Під час подрібнення та змішування використовується увесь об'єм бункера. Без мертвих зон та накопичення маси: використовується кожний кубічний сантиметр! Особлива форма кожного шнека гарантує швидку переробку кормової маси – незалежно від того, наскільки заповненим є бункер.

Вимоги до потужності: якісні змішувачі-роздавачі за найкращою ціною!

7 к. с. на тонну суміші: заощаджуйте кошти на пальному!

Менша потреба в потужності лінійки PROFILE досягається завдяки кільком технологічним конструкціям:
Конструкція шнека: неперервна спіраль змішувального шнека піднімає корм з дна бункера догори без жодних примусових рухів. Процес змішування виконується легко і плавно, що зумовлює заощадження пального.
- Діаметр шнека: чим менший діаметр шнека, тим менша потужність потрібна.
- Напрям обертання шнека: у змішувачах-роздавачах з двома вертикальними шнеками змішування здійснюється так, що потік суміші має форму «вісімки». Це забезпечує рівномірну циркуляцію корму та запобігає накопиченню матеріалу по боках бункера, що підвищує енергоефективність.

Опційний двоступінчастий редуктор ще більше скорочує потребу в потужності. Ця опція рекомендується аграріям, яким доводиться проїжджати великі відстані із завантаженим змішувачем-роздавачем. Зменшення швидкості обертання шнека дає змогу плавно розпочинати фазу розподілу корму.
Змішувач-роздавач KUHN PROFILE, представлений для випробування DLG (Німеччина) № 6086F

Ексклюзивний змішувальний шнек KUHN!

Особлива форма шнека дає змогу швидко переробляти кормову масу – незалежно від того, наскільки заповненим є бункер.

Для зменшення енергоспоживання лінійка PROFILE оснащується асиметричними ножами із самоочищувальним ефектом, які також мають поступальну різальну крайку для забезпечення постійної передачі крутного моменту. Неперервний гвинт шнека природним чином переміщує корм знизу догори бункера, що забезпечує рівномірне змішування без примусових рухів, таким чином зменшуючи витрату пального.

Матеріал і конструкція шнека спеціально підібрані для забезпечення максимальної стійкості до зношування.
Ексклюзивний змішувальний шнек KUHN для змішувачів-роздавачів KUHN PROFILE

Трансмісії й силові передачі – випробувані та перевірені на практиці!

Трансмісія машини має двоступінчастий підшипник, тому навіть під час обробки цілого тюка навантаження поглинається.
Поєднання попередньо напруженого підрамника та твердої опори шнека забезпечує максимальну опірність нижній частині машини, на яку припадає навантаження.
Вузол монтується на фланці, який досягає приблизно половини висоти шнека і таким чином захищає трансмісію від бокового зусилля на шнеку.
Випробувана та перевірена на практиці трансмісія: величезний досвід і передові технології KUHN.

Змішування: точність із граничною похибкою 1,2 %!

Якість змішування змішувачів-роздавачів KUHN TMR сягає нових висот. Аналіз п’яти зразків, відібраних у восьми різних точках свіжорозподіленого корму, показав, що коефіцієнт варіації сухої речовини становить лише 1,2 % після змішування протягом 3 хвилин (вертикальний змішувач з двома шнеками PROFILE, представлений для випробування DLG (Німеччина) № 6086F).

Однорідний розподіл корму гарантований на найдовших жолобах – кожна тварина отримує всю поживну цінність раціону.
Змішувач-роздавач KUHN PROFILE, представлений для випробування DLG (Німеччина) № 6086F

Система зважування: оберіть свій рівень даних

Вагова система KUHN DG600 на змішувачах KUHN PROFILE та EUROMIX TMR допоможе вам ефективно керувати вашими операціями годівлі

Програмований ваговий блок: простий, функціональний та інтуїтивно зрозумілий

За допомогою терміналу KUHN DG600 ви оптимізуєте свій час, ретельно готуючи кількість різних інгредієнтів раціону. Просто запрограмуйте раціони на кожну тварину і на кожну партію перед завантаженням змішувача TMR. Протягом наступних днів вам залишається лише перевірити чи змінити кількість тварин у кожній партії, щоб вагова одиниця автоматично вказувала кількість, яку потрібно завантажити. А якщо ви хочете зробити ще один крок на зустріч керуванню даними, виберіть термінал KUHN DG8000-IC. - Програмована вагова система KUHN DG600: інтерфейс вашого терміналу інтуїтивно зрозумілий завдяки подвійному РК -екрану, який одночасно відображає вагу та назву інгредієнта. Ви можете назвати свої інгредієнти, точки роздавання та рецепти. Ваш ваговий термінал може зберігати 99 рецептів, що складаються з 24 інгредієнтів, і може бути використаний для приготування 48 партій корму. Ви можете програмувати по кожній тварині або за загальною вагою. Ви також можете створити звіти про споживання інгредієнтів. - Програмована вагова система KUHN DG8000-IC: ваш ваговий термінал може зберігати 99 рецептів, кожний з яких

Додаткове програмне забезпечення DATA ADVANCE для передачі даних

 •  Програмування (за допомогою хмарного рішення комунікації) з ПК або смартфона
 • Редагування інгредієнтів, раціонів та партій корму з вагового терміналу
 • Редагування кількості тварин з вагового терміналу
 • Списки та звіти про завершені програми з коротким описом розбіжностей операторів
 • Керування кількома користувачами (адміністратор - користувачі)
 • Моніторинг із налаштуванням індикаторів
 • Обмін даними через 3G -модем або флешку USB
 • Розрахунок витрат раціону та вмісту сухої речовини
 • Управління запасами
За допомогою вагового терміналу KUHN DG600 ви можете вибрати додаткове програмне забезпечення "DTM ADVANCE" для передачі даних

За допомогою вагового терміналу виберіть свого цифрового помічника!

Ви можете вибрати один із цих цифрових пристроїв для запуску запропонованих рішень разом із ваговими терміналами. Ви можете взяти свого нового помічника з собою куди завгодно! Ви зможете керувати ваговою системою змішувача під час завантаження та подачі корму також із свого офісу.
 • з незруйновним мобільним помічником 5,7’’ ваша вагова система буде у вашій кишені!
  • або універсальний мобільний помічник 8’’ для оптимальної навігації!
За допомогою програмованих вагових систем DG600 та DG8000-IC ви можете вибрати один із цифрових пристроїв для керування ваговою системою змішувача

Два різних інтерфейси, що відповідають тому, як ви керуєте інформацією, пов'язаною з годівлею

2 програми KUHN Datamix VIEW та KUHN Datamix CONTROL попередньо встановлені на вашому помічнику зважування. Всі ваші потреби обов'язково будуть задоволені за допомогою простого у використанні додаткового блоку відображення (KUHN Datamix VIEW) та програми, яке дозволяє програмувати і виконувати всі функції вагового блоку вашого змішувача за допомогою вашого помічника (KUHN Datamix CONTROL). Ви можете отримати доступ до всіх даних зважування в межах діапазону зв'язку 90 м навколо вашої машини. Сигнал автоматично скидається при повторному вході в діапазон.
Два різних інтерфейси, що відповідають тому, як ви керуєте інформацією, пов'язаною з годівлею

Поперечний конвеєр: максимальна видимість

KUHN products visual

Запатентований хитний конвеєр FLEXILIFT, інтегрований в раму змішувача-роздавача

Конвеєр FLEXILIFT – це нова альтернатива поперечним конвеєрам. Конвеєр FLEXILIFT дозволяє подавати корм у високі жолоби (до 1200 мм), не виходячи за габарити змішувача. FLEXILIFT доступний як опція для всіх моделей лінійки PROFILE CL.

Кут нахилу стрічки залежатиме кута подовжувача: один простий орган керування керує обома рухами.

Конвеєр FLEXILIFT має неперервну стрічку. Втрат продукту немає – на відміну від стандартних похилих та поперечних конвеєрів, що мають стики.

Конвеєр FLEXILIFT працює в обох напрямках та є симетричним. Залежно від того, з якого боку вам потрібно піднімати конвеєр, ваш авторизований дилер KUHN може легко це налаштувати перед початком роботи у господарстві.

Обладнання

KUHN products visual

Медіа