EUROMIX I з двома вертикальними шнеками

EUROMIX I з двома вертикальними шнеками – силует

Точність і великі об'єми

Змішувачі-роздавачі EUROMIX мають два вертикальні шнеки, вузький бункер і систему прямого бічного роздавання. Доступні об'ємом від 16, 20 і 22 м3, ці машини підходять для стад від 80 до 165 голів ВРХ.

Знайдіть найближчого дилера

Починаючи з моделі 16 м3, машини лінійки EUROMIX з двома вертикальними шнеками ідеально підходять для господарств з низькими приміщеннями, а моделі об'ємом до 22 м3 – це чудове рішення для аграріїв, яким потрібні більші обсяги годівлі.

Ця модульна машина здатна працювати у приміщеннях будь-яких конфігурацій, з розподілом спереду праворуч та/або ззаду ліворуч, за допомогою жолоба або похилого конвеєра.

Машина стандартно має безпосереднє керування, тож ви можете керувати усіма функціями з кабіни трактора.
EUROMIX I з двома вертикальними шнеками в роботі

Ваші переваги

Висока якість змішування для оптимальної годівлі!

EUROMIX_I_loading_comfort.JPG

Зручність і точність завантаження!

Геометрію змішувального бункера EUROMIX спеціально розроблено для полегшення завантаження. Великий отвір забезпечує чисте та легке завантаження – навіть більшими ковшами. Залежно від моделі верхня частина бункера EUROMIX може оснащуватися посиленою закраїною або кільцевим подовжувачем, що подовжує експлуатаційний термін машини. Тож навіть якщо машина зазнає ударів навантажувача, бункер не пошкоджується.

Ексклюзивний змішувальний шнек KUHN!

Особлива форма шнека дає змогу швидко переробляти кормову масу – незалежно від того, наскільки заповненим є бункер.

Для зменшення енергоспоживання лінійка EUROMIX оснащується асиметричними ножами із самоочищувальним ефектом, які також мають поступальну різальну крайку для забезпечення постійної передачі крутного моменту. Неперервний гвинт шнека природним чином переміщує корм знизу догори бункера, що забезпечує рівномірне змішування без примусових рухів, таким чином зменшуючи витрату пального.

Матеріал і конструкція шнека спеціально підібрані для забезпечення максимальної стійкості до зношування.
Ексклюзивний змішувальний шнек KUHN на змішувачі-роздавачі EUROMIX

Трансмісії й силові передачі – випробувані та перевірені на практиці!

Трансмісія машини має двоступінчастий підшипник, тому навіть під час обробки цілого тюка навантаження поглинається.
Поєднання попередньо напруженого підрамника та твердої опори шнека забезпечує максимальну опірність нижній частині машини, на яку припадає навантаження.
Вузол монтується на фланці, який досягає приблизно половини висоти шнека і таким чином захищає трансмісію від бокового зусилля на шнеку.
Випробувана та перевірена на практиці трансмісія: величезний досвід і передові технології KUHN.

Подрібнення і змішування – ще швидше

Завдяки своїй багатокутній формі, на відміну від заокруглених корпусів, бункери EUROMIX мають численні грані. Така конструкція значно покращує стійкість машини до навантажень, особливо при обробці цілих тюків. Конструкція також заощаджує час при подрібненні довговолокнистої маси, що скорочує загальний час змішування. Розташовані по діагоналі до осі шнека контрножі кріпляться за верхні краї, що скорочує відстань між контрножем і шнеком та збільшує поверхню контакту з кормовою масою.
Ще швидше подрібнення і змішування зі змішувачем-роздавачем KUHN EUROMIX

Висока якість змішування для оптимальної годівлі!

Здоров’я поголів'я залежить від рівномірності змішування та якості роздавання корму, – незалежно від обсягу сухої маси та рівня заповнення бункера.

Шнеки змішувачів-роздавачів EUROMIX розроблялися для подрібнення довговолокнистих кормів і водночас для збереження соковитих кормів, наприклад кукурудзяного силосу.

Різні варіанти конфігурації адаптують машину саме до ваших потреб.
Змішувач-роздавач KUHN EUROMIX: висока якість змішування для оптимальної годівлі

Система зважування: оберіть свій рівень даних

KUHN products visual

Незалежне шасі для зважування з відчепленою машиною!

Стандартно на моделях EUROMIX, шасі великих перерізів забезпечують стабільність і точність зважування. Шасі є основною частиною машини і піддається високим навантаженням на етапах завантаження, транспортування і розвантаження.Довговічність датчиків маси гарантується, оскільки вони розташовані між бункером та шасі. Саме така конструкція дозволяє виконувати операції зважування, коли машина відчеплена (оскільки датчики маси все ще знаходяться під навантаженням). Можливість оснащення машини акумуляторним комплектом дозволить вагової системі працювати без підключення до трактора.

Додаткове програмне забезпечення DATA ADVANCE для передачі даних

- Програмування (за допомогою хмарного рішення комунікації) з ПК або смартфона - Редагування інгредієнтів, раціонів та партій корму з вагового терміналу - Редагування кількості тварин з вагового терміналу - Списки та звіти про завершені програми з коротким описом розбіжностей операторів - Керування кількома користувачами (адміністратор - користувачі) - Моніторинг із налаштуванням індикаторів - Обмін даними через 3G -модем або флешку USB - Розрахунок витрат раціону та вмісту сухої речовини - Управління запасами
За допомогою вагового терміналу KUHN DG600 ви можете вибрати додаткове програмне забезпечення "DTM ADVANCE" для передачі даних

За допомогою вагового терміналу виберіть свого цифрового помічника!

Ви можете вибрати один із цих цифрових пристроїв для запуску запропонованих рішень разом із ваговими терміналами. Ви можете взяти свого нового помічника з собою куди завгодно! Ви зможете керувати ваговою системою змішувача під час завантаження та подачі корму також із свого офісу. - з незруйновним мобільним помічником 5,7’’ ваша вагова система буде у вашій кишені! - або універсальний мобільний помічник 8’’ для оптимальної навігації!
За допомогою програмованих вагових систем DG600 та DG8000-IC ви можете вибрати один із цифрових пристроїв для керування ваговою системою змішувача

Два різних інтерфейси, що відповідають тому, як ви керуєте інформацією, пов'язаною з годівлею

2 програми KUHN Datamix VIEW та KUHN Datamix CONTROL попередньо встановлені на вашому помічнику зважування. Всі ваші потреби обов'язково будуть задоволені за допомогою простого у використанні додаткового блоку відображення (KUHN Datamix VIEW) та програми, яке дозволяє програмувати і виконувати всі функції вагового блоку вашого змішувача за допомогою вашого помічника (KUHN Datamix CONTROL). Ви можете отримати доступ до всіх даних зважування в межах діапазону зв'язку 90 м навколо вашої машини. Сигнал автоматично скидається при повторному вході в діапазон.- З KUHN Datamix VIEW ваш помічник стає додатковим дисплеєм, який завжди з вами!- з KUHN Datamix CONTROL ваш помічник стає центром керування вагової системи вашої машини.
Два різних інтерфейси, що відповідають тому, як ви керуєте інформацією, пов'язаною з годівлею

Обладнання

EUROMIX_I_loading_comfort.JPG

Медіа