PROFILE CROSSMIX 2 CS – силует

Моделі PROFILE підвищеної прохідності!

Змішувачі-роздавачі PROFILE CROSSMIX 2 CS мають два вертикальні шнеки, колеса врівень з корпусом, вузький бункер та розподіл за допомогою поперечного конвеєра. Ці машини доступні об'ємом від 14 до 20 м3 і підходять для стад від 70 до 150 голів ВРХ.

Знайдіть найближчого дилера

Лінійка PROFILE CROSSMIX 2 CS розроблена з колесами із зовнішнього боку бункера для господарств, що мають тваринницькі приміщення, які знаходяться далеко одне від одного на місцевості зі складним рельєфом. Шини великого діаметра, інтегровані в шасі, забезпечують чудове проходження по складному рельєфу. Змішувачі PROFILE CROSSMIX 2 CS призначені для проїзду будь-де.

Ще однією ключовою особливістю лінійки PROFILE CROSSMIX 2 CS є, поза сумнівом, якість розподілу (швидкість та рівномірність) за допомогою великого поперечного конвеєра, розташованого спереду машини.
PROFILE CROSSMIX 2 CS в роботі

Ваші переваги

Виняткова якість змішування – з меншими витратами

PROFILE CROSSMIX 2 CS – найкраща машина підвищеної прохідності

Найкраща машина підвищеної прохідності: інтегрована рама та колеса врівень з корпусом

Розташування коліс під корпусом забезпечує загальну ширину лише 2,40 м для версії 14 м3! Вбудована концепція рами та бункера гарантує, що конструкція прослужить довго, при цьому:
  • значно зменшується загальна висота: машина може проходити за трактором у найнижчі приміщення,
  • підтримується великий дорожній просвіт (390 мм з шинами 385/55 R22.5). Приміщення з нерівною підлогою – більше не проблема!

Вимоги до потужності: якісні змішувачі-роздавачі за найкращою ціною!

7 к. с. на тонну суміші: заощаджуйте кошти на пальному!
Менша потреба в потужності серії PROFILE досягається завдяки кільком технологічним конструкціям:
  • Конструкція шнека: неперервна спіраль змішувального шнека піднімає корм з дна бункера догори без жодних примусових рухів. Процес змішування виконується легко і плавно, що зумовлює заощадження пального.
  • Діаметр шнека: чим менший діаметр шнека, тим менша потужність потрібна.
  • Напрям обертання шнека: у змішувачах-роздавачах з двома вертикальними шнеками змішування здійснюється так, що потік суміші має форму «вісімки». Це забезпечує рівномірну циркуляцію корму та запобігає накопиченню матеріалу по боках бункера, що підвищує енергоефективність.
Опційний двоступінчастий редуктор ще більше скорочує потребу в потужності. Ця опція рекомендується аграріям, яким доводиться проїжджати великі відстані із завантаженим змішувачем-роздавачем. Зменшення швидкості обертання шнека дає змогу плавно розпочинати фазу розподілу корму.
Змішувач-роздавач KUHN PROFILE, представлений для випробування DLG (Німеччина) № 6086F

Ексклюзивний змішувальний шнек KUHN!

Особлива форма шнека дає змогу швидко переробляти кормову масу – незалежно від того, наскільки заповненим є бункер.

Для зменшення енергоспоживання лінійка PROFILE оснащується асиметричними ножами із самоочищувальним ефектом, які також мають поступальну різальну крайку для забезпечення постійної передачі крутного моменту. Неперервний гвинт шнека природним чином переміщує корм знизу догори бункера, що забезпечує рівномірне змішування без примусових рухів, таким чином зменшуючи витрату пального.

Матеріал і конструкція шнека спеціально підібрані для забезпечення максимальної стійкості до зношування.
Ексклюзивний змішувальний шнек KUHN для змішувачів-роздавачів KUHN PROFILE

Трансмісії й силові передачі – випробувані та перевірені на практиці!

Трансмісія машини має двоступінчастий підшипник, тому навіть під час обробки цілого тюка навантаження поглинається.
Поєднання попередньо напруженого підрамника та твердої опори шнека забезпечує максимальну опірність нижній частині машини, на яку припадає навантаження.
Вузол монтується на фланці, який досягає приблизно половини висоти шнека і таким чином захищає трансмісію від бокового зусилля на шнеку.
Випробувана та перевірена на практиці трансмісія: величезний досвід і передові технології KUHN.

Змішування: точність із граничною похибкою 1,2 %!

Якість змішування змішувачів-роздавачів KUHN TMR сягає нових висот. Аналіз п’яти зразків, відібраних у восьми різних точках свіжорозподіленого корму, показав, що коефіцієнт варіації сухої речовини становить лише 1,2 % після змішування протягом 3 хвилин (вертикальний змішувач з двома шнеками PROFILE, представлений для випробування DLG (Німеччина) № 6086F).

Однорідний розподіл корму гарантований на найдовших жолобах – кожна тварина отримує всю поживну цінність раціону.
Змішувач-роздавач KUHN PROFILE, представлений для випробування DLG (Німеччина) № 6086F

Система зважування: оберіть свій рівень даних

Змішувачі-роздавачі KUHN PROFILE, оснащені програмованою технологією зважування KDW 341 та другим дисплеєм, допоможуть вам ефективно керувати годівлею.

Програмований зважувальний блок: простий, функціональний та інтуїтивно зрозумілий

Ви обов'язково оціните широкий спектр можливостей системи зважування KDW 341. Раціон для кожної тварини можна записати в пам'ять. Просто введіть кількість тварин у стаді, і система автоматично вкаже обсяги, які потрібно завантажити.

Час змішування також можна програмувати, тож коли процес змішування завершиться, ви почуєте звуковий сигнал. Великий цифровий дисплей (символи 43 мм) та екран з підсвічуванням забезпечують чудовий огляд під будь-яким кутом.

Опційний бездротовий дисплей: інформація щодо зважування завжди під рукою. Для підвищення комфортності роботи на навантажувачі можна використовувати бездротовий дисплей KDR 300, що відображатиме інформацію з основного блоку KDW 341 на відстані до 90 м. Ви керуєте раціоном з кабіни навантажувача з максимальним оглядом!

Для ще вищого ступеня мобільності бездротовий дисплей можна замінити смартфоном. Уся інформація з основного блоку керування у вас в кишені. Отримуйте інформацію від основного блоку по Wi-Fi і тримайте контроль на відстані до 90 м.

Контроль годівлі BRONZE: крок до відстежуваності процесів

Завдяки системі контролю годівлі KUHN BRONZE ви маєте можливість краще контролювати процес роздавання корму. Дані передаються через картридж пам'яті. Система передає дані в одному напрямку: з термінала KDW 341 змішувача PROFILE на офісний комп'ютер вашого господарства.

Використовуйте і зберігайте всі дані про кількість компонентів для різних типів сумішей, загальну кількість маси, а також дату і час приготування та годівлі.

Програму контролю годівлі KUHN Feed Tracking BRONZE можна встановити на офісному комп’ютері за лічені хвилини. Файли можна експортувати у формат .txt, а потім легко внести дані у таблицю Excel. Час змішування також можна програмувати. Завершення змішування супроводжується звуковим сигналом.
Програма керування даними годівлі KUHN Feed Tracking BRONZE: проста передача даних для вашого змішувача-роздавача KUHN PROFILE

Контроль годівлі SILVER: двосторонній обмін даними

Система передачі даних KUHN Feed Tracking SILVER потребує термінала для зважування KDW 361 на вашому змішувачі PROFIL. Передача даних відбувається за допомогою USB-накопичувача в обох напрямках: з термінала KDW 361 на комп'ютер та у зворотному напрямі. Ви можете налаштувати раціон на своєму комп'ютері, використовуючи звичні і зручні для вас програми, а потім передати план приготування корму на змішувач PROFILE.

Програмування системи зважування для змішувача PROFILE можна виконувати на комп'ютері. У версії SILVER ви можете роздруковувати звіти оператора для контролю виконаної роботи.
З програмою керування даними KUHN Feed Tracking SILVER ви маєте змогу забезпечити свій змішувач KUHN двостороннім обміном даними

Контроль годівлі GOLD: помічник у керуванні запасами

KUHN Feed Tracking GOLD має всі функції версії SILVER (передавання даних через USB), а крім того, дає змогу керувати запасами кормів і концентратів .

Просто встановіть нижній поріг для того чи того виду продукту, і система автоматично повідомить про досягнення відповідного ліміту. Якщо ви внесете до системи дані про ваших постачальників, вони теж зможуть отримувати повідомлення, коли рівень запасів стане нижчим від порогового значення.

Система KUHN Feed Tracking GOLD також потребує термінала KDW 361.
Програма KUHN Feed Tracking GOLD – допомога у керуванні вашими запасами кормів

Обладнання

KUHN products visual

Медіа