Змішувач-роздавач PROFILE 2 CL – силует

Ваш змішувач – зроблений спеціально для вас та призначений для інтенсивного використання

Змішувачі-роздавачі PROFILE 2 CL мають два вертикальні шнеки, великий бункер та розподіл за допомогою поперечного конвеєра. Доступні об'ємом від 18 до 34 м3, ці машини підходять для стад від 90 до 265 голів ВРХ.

Знайдіть найближчого дилера

Змішувачі з двома вертикальними шнеками – призначені для інтенсивного використання.

Маючи об'єм від 18 м3 до 34 м3, ці машини ідеально підходять для великих господарств та маневрування у тісних приміщеннях.
Ця нова лінійка змішувачів-роздавачів PROFILE встановлює цілковито новий стандарт у класі причіпних змішувачів-роздавачів.

Змішувачі PROFILE 2 CL було розроблено з метою забезпечення максимального використання повного об'єму бункера при мінімально можливій загальній висоті. Змішувачі PROFILE 2 CL, виготовлені для роботі в господарстві і транспортування по дорозі, доступні з одноосними мостами для моделей від 18 до 26 м3 та з осями візка для моделей від 28 до 34 м3.
Змішувач-роздавач кормів з двома вертикальними шнеками PROFILE 2 CL в роботі

Ваші переваги

Ідеально однорідна кормова суміш

Технологія K-NOX – забезпечення довготривалої роботи вашого змішувача-роздавача KUHN

Технологія K-NOX (опція)

Щоб забезпечити тривалий експлуатаційний термін вашого змішувача-роздавача PROFILE 2 DL, шнеки K-NOX розроблені з метою значного зниження зношування, спричинюваного стиранням та кислотністю силосу.
Зношення, що впливає на змішувальний шнек протягом багатьох років, відбуватиметься рівномірно на всій поверхні змішувальної спіралі, включно з валом. Для цього змішувальні шнеки K-NOX повністю виготовлені з одного сплаву: шнека, вала та шкребка.
K-NOX – це сплав, що містить:
  • Хром (нержавіюча сталь), що забезпечує вищу стійкість до кислотності силосу.
  • Ферити забезпечують механічну стійкість, особливо при завантаженні важких та абразивних продуктів.
Технологія K-NOX збільшить вартість перепродажу вашої машини, якщо ви вирішите її продати. Вживані змішувачі зазвичай оцінюються залежно від їхнього стану, а не від їхнього віку. Машина, основні компоненти якої й надалі перебувають в ідеальному стані, природно збереже вищу вартість перепродажу.

Ексклюзивний змішувальний шнек KUHN!

Особлива форма шнека дає змогу швидко переробляти кормову масу – незалежно від того, наскільки заповненим є бункер.

Для зменшення енергоспоживання лінійка PROFILE оснащується асиметричними ножами із самоочищувальним ефектом, які також мають поступальну різальну крайку для забезпечення постійної передачі крутного моменту. Неперервний гвинт шнека природним чином переміщує корм знизу догори бункера, що забезпечує рівномірне змішування без примусових рухів, таким чином зменшуючи витрату пального.

Матеріал і конструкція шнека спеціально підібрані для забезпечення максимальної стійкості до зношування.
Ексклюзивний змішувальний шнек KUHN для змішувачів-роздавачів KUHN PROFILE

Трансмісії й силові передачі – випробувані та перевірені на практиці!

Трансмісія машини має двоступінчастий підшипник, тому навіть під час обробки цілого тюка навантаження поглинається.
Поєднання попередньо напруженого підрамника та твердої опори шнека забезпечує максимальну опірність нижній частині машини, на яку припадає навантаження.
Вузол монтується на фланці, який досягає приблизно половини висоти шнека і таким чином захищає трансмісію від бокового зусилля на шнеку.
Випробувана та перевірена на практиці трансмісія: величезний досвід і передові технології KUHN.

20 % додаткового об'єму!

Співвідношення висоти і ширини робить змішувачі лінійки PROFILE 2 CL одними з найкомпактніших рішень на ринку.
Інтегроване шасі зменшує загальну висоту, зберігаючи при цьому чудовий кліренс. Наприклад, модель PROFILE 26 м3 має 3,01 м заввишки.
Співвідношення висота/ширина лінійки PROFILE робить ці машини одними з найкомпактніших на ринку

Система зважування: оберіть свій рівень даних

Розміри зважувальних комірок та запатентована система інтеграції гарантують, що змішувачі KUHN PROFILE 2 DL/2CL забезпечують точне зважування для сумішей усіх видів – від невеликих до повного навантаження з максимальним об’ємом 34 м3.

П'ять зважувальних комірок: запатентований ексклюзив KUHN!

Неперевершена точність у раціонах будь-якої ваги – і малої, і великої.

Система зважування лінійки PROFILE 2 DL-CL-PLUS розроблена із застосуванням зважувальних комірок, які встановлюються в лотку, розташованим між віссю і бункером. Зважувальні комірки розміщені в напрямку руху машини, а не перпендикулярно. Жодне з обмежень, пов'язаних з транспортом, не впливає на структуру зважувальних комірок.

Чутливість комірок діаметром 63,50 мм набагато вища, ніж комірок 80 мм. Невеликі суміші (премікси на кілька десятків кілограмів) будуть зважуватися та керуватися з більшою точністю.

Велика кількість комірок (загалом п’ять для серії PROFILE 2 DL-CL-PLUS) поліпшує точність зважування навіть найважчих сумішей (кормових сумішей з низьким відсотком сухої речовини).

Контроль годівлі BRONZE: крок до відстежуваності процесів

Завдяки системі контролю годівлі KUHN BRONZE ви маєте можливість краще контролювати процес роздавання корму. Дані передаються через картридж пам'яті. Система передає дані в одному напрямку: з термінала KDW 341 змішувача PROFILE на офісний комп'ютер вашого господарства.

Використовуйте і зберігайте всі дані про кількість компонентів для різних типів сумішей, загальну кількість маси, а також дату і час приготування та годівлі.

Програму контролю годівлі KUHN Feed Tracking BRONZE можна встановити на офісному комп’ютері за лічені хвилини. Файли можна експортувати у формат .txt, а потім легко внести дані у таблицю Excel. Час змішування також можна програмувати. Завершення змішування супроводжується звуковим сигналом.
Програма керування даними годівлі KUHN Feed Tracking BRONZE: проста передача даних для вашого змішувача-роздавача KUHN PROFILE

Контроль годівлі SILVER: двосторонній обмін даними

Система передачі даних KUHN Feed Tracking SILVER потребує термінала для зважування KDW 361 на вашому змішувачі PROFIL. Передача даних відбувається за допомогою USB-накопичувача в обох напрямках: з термінала KDW 361 на комп'ютер та у зворотному напрямі. Ви можете налаштувати раціон на своєму комп'ютері, використовуючи звичні і зручні для вас програми, а потім передати план приготування корму на змішувач PROFILE.

Програмування системи зважування для змішувача PROFILE можна виконувати на комп'ютері. У версії SILVER ви можете роздруковувати звіти оператора для контролю виконаної роботи.
З програмою керування даними KUHN Feed Tracking SILVER ви маєте змогу забезпечити свій змішувач KUHN двостороннім обміном даними

Контроль годівлі GOLD: помічник у керуванні запасами

KUHN Feed Tracking GOLD має всі функції версії SILVER (передавання даних через USB), а крім того, дає змогу кеувати запасами кормів і концентратів .

Просто встановіть нижній поріг для того чи того виду продукту, і система автоматично повідомить про досягнення відповідного ліміту. Якщо ви внесете до системи дані про ваших постачальників, вони теж зможуть отримувати повідомлення, коли рівень запасів стане нижчим від порогового значення.

Система KUHN Feed Tracking GOLD також потребує термінала KDW 361.
Програма KUHN Feed Tracking GOLD – допомога у керуванні вашими запасами кормів

Обладнання

KUHN products visual

Медіа