Сівалка точного висіву KOSMA

Дуже легка

KOSMA ідеально підходить для клієнтів, яким потрібно виконувати висів зі швидкістю від 4 до 8 км/год. на обробленому ґрунті

Знайдіть найближчого дилера

KOSMA – це нове поповнення лінійки сівалок точного висіву KUHN. Це саме те знаряддя, яке потрібно для роботи з легким трактором; KOSMA дозволяє сіяти на оброблених полях або площах мінімального обробітку зі швидкістю від 4 до 8 км/год.
Ця нова сівалка посідає проміжне місце між PLANTER 3 та MAXIMA 3.
KOSMA забезпечує гармонійний баланс між масою та швидкістю висіву на обробленому ґрунті для обмеження ущільнення та зменшення споживання пального. Точність висіву надзвичайно важлива для KUHN, тому KOSMA оснащується системою розподілу MAXIMA 3, яку тисячі аграріїв вже високо оцінили за надзвичайну точність та здатність працювати з багатьма різними типами насіння.
KUHN адаптується до ваших вимог щодо кількості машин та дорожніх вимог, пропонуючи широкий асортимент шасі для господарств, які вирощують багато культур, підрядників, кооперативів, зернових та буряківничих господарств.
Ви також можете уповні використати усі переваги передових технологій точного землеробства, щоб підвищити рівень комфорту роботи та продуктивність.
Сівалка точного висіву KOSMA в роботі

Ваші переваги

Легкий, високоефективний висівний агрегат

Сівалки точного висіву KOSMA легкі й компактні. Вони агрегатуються з невеликими тракторами

Менші потреби щодо потужності

Менша потреба щодо потужності – легша машина (95 кг). Це на 25 кг легше, ніж її старша сестра MAXIMA 3.
Шасі KOSMA було спеціально розроблено, щоб забезпечити вам на 20–30 % більшу підіймальну здатність (проти MAXIMA 3 з таким самим обладнанням); центр ваги знаходиться ближче до трактора.
Використовуючи менші 4-циліндрові трактори з невеликим баластуванням, ви отримуєте вигоду від меншого ущільнення ґрунту при сівбі, заощадження пального та дружності сходів.

Легка, але міцна

Якість техніки є пріоритетом для KUHN, і сівалка KOSMA являє собою високоякісне знаряддя. Вона легша, але водночас надзвичайно надійна, тому ви можете виконувати висів спокійно. Сівалки точного висіву KOSMA виготовляються з високоякісних матеріалів та мають оптимізовану конструкцію, що зумовлює їх надзвичайну міцність. Ці сівалки повільно спрацьовуються, а технічне обслуговування зводиться до мінімуму – тому рентабельність ваших інвестицій гарантовано.
Чавунний паралелограм робить вашу сівалку точного висіву KOSMA надзвичайно надійною

Надзвичайно стійка

Для високоточного висіву сівалка має бути надзвичайно стійкою. KOSMA обладнано ефективною системою тиску сошників, до якої можна додати ще 12,5 або 25 кг, щоб забезпечити ще вищий рівень стійкості на ґрунті. Сівалки точного висіву KOSMA легко адаптуються до робочих умов при максимальному тиску на ґрунт 120 кг.
Як і MAXIMA 3, система тиску на сошнику від KOSMA відзначається простотою та не потребує застосування інструментів. Сівалка KOSMA не має зношуваних деталей, а тому технічне обслуговування зведено до мінімуму.
Показник тиску на ґрунт 120 кг гарантує, що сівалка KOSMA завжди працює на потрібній глибині

Точність висіву, що задовольнить ваші потреби

Виняткова точність висіву сівалок MAXIMA 3 та KOSMA – це результат оптимального відбору насіння<br />

Найвища точність

KUHN пропонує вам найточніше рішення для сівби у своїй категорії за допомогою системи розподілу MAXIMA 3, що здобула високу оцінку численних користувачів, підтверджену результатами випробувань TOP AGRAR 2017. Ця високоефективна система стала можливою завдяки диску для відбору насіння дуже великого діаметра 262 мм, здатного чудово впоратися зі своїм завданням. Так само, як MAXIMA 3, сівалка KOSMA здатна виконувати висів насіння будь-якого типу – просто змінюється диск. Пристрій відбору насіння ще більше підвищує точність висіву.
KUHN пропонує вибір механічного або електричного привода системи розподілу.
Проста і надійна, механічна приводна система унікальна завдяки своїй трансмісії, ідеально пристосованій до міжрядь 45–50 см при висіві буряку. Електрична приводна система 48 В гарантує плавне та безперервне обертання для забезпечення високої точності висіву. Нова сівалка KOSMA з електроприводом має численні переваги:
  • Регулювання густоти висіву з кабіни трактора
  • Коригування норми внесення
  • Відімкнення рядів за GPS або вручну
Точність висіву вимагає точних і простих налаштувань кожного пристрою вашої

Технологія ISOBUS: найкраща у забезпеченні комфорту та продуктивності

Щоб підвищити прибутковість ваших культур, сівалки KOSMA оснащуються технологією ISOBUS:
  • автоматичне відімкнення рядів за GPS для уникнення перекриттів
  • вища урожайність (середнє зростання на 3 % при модуляції норми висіву*)
  • скорочення витрат
Щоб заощадити ваш час та спростити виконання висіву, технологія ISOBUS спрощує керування сівалкою KOSMA.
Термінал CCI 1200 ISOBUS поліпшує експлуатаційні якості вашої сівалки KOSMA: поліпшення контролю, вищий рівень універсальності. Великий сенсорний екран дозволяє оператору одночасно відображати та переглядати різноманітну важливу інформацію. За допомогою терміналу CCI 1200 Isobus ви можете переглядати два різні інтерфейси на одному екрані.
(*залежно від карти модуляції та варіацій ґрунту)
Технологія Isobus заощаджує час та спрощує роботу на сівалках точного висіву KOSMA

Обладнання, адаптоване до будь-яких вимог

Якщо ви прагнете отримання швидких та дружніх сходів, сівалки точного висіву KOSMA можуть оснащуватися трьома типами обладнання, щоб забезпечити найвищу якість висіву на ваших полях:
  • Очищення лінії висіву за допомогою фронтального обладнання: грудковідводи та пристрої видалення сміття
  • Покращення контакту ґрунт/насіння завдяки проміжному прикочувальному колесу
  • Закривання борозни та поліпшення ущільнення ґрунту навколо насіння за допомогою коліс V-подібного профілю/li>
Особливості кожного типу обладнання висвітлено в розділі «Обладнання та опції».
Прискоренню проростання сприяє проміжне колесо з нержавіючої сталі, що поліпшує контакт ґрунт/насіння

Сівалки KOSMA відзначаються високою точністю та низькими інвестиційними витратами.

Медіа