Сівалки для покривних культур

KUHN пропонує лінійку сівалок покривних культур SH для використання з широким діапазоном культиваторів та висівного обладнання. Це дає вам змогу виконувати висів одночасно з обробітком ґрунту або висівати супутню культуру разом з основною – це заощаджує час і кошти!

CCX 9000

Сівалка покривних культур KUHN Krause CCX 9000, що застосовується на моделях Excelerator з робочою шириною 11 – 34 дюйми, забезпечує висів покривних культур одночасно з вертикальним обробітком, а це – заощадження Вашого часу та коштів!

SH

SH – скористайтеся додатковою компактною сівалкою, що підходить для всіх моделей VENTA, ESPRO, AUROCK та TF. Відкрийте нові можливості!

Техніка для посіву — невіддільна та дуже важлива у сільському господарстві, фермерстві. Для таких аграрних країн як Україна треба постійно застосовувати нові технології, тому що саме вони впливають на підвищення врожаю та підвищенню прибутковості конкретних підприємств. Сівалка для покривних культур — це можливість розширювати діяльність. Нова лінійка від KUHN гарантує висівання основної культури разом із супутньою. До того ж завдяки цій техніці власники господарств можуть одночасно з обробітком ґрунту виконати й висів. 

Покривні культури — це більшістю рослини, які вирощують для збагачення грунту біологічно чистими поживними елементами. Це відбувається в ранній період життя основної культури. Сільськогосподарська техніка KUHN реалізує роботи такого типу. 

 

Покривні культури мають велике значення:

  • захищеність ґрунту від ерозії;
  • зменшення кількості бур’янів та загальне покращення якості ґрунту;
  • зниження потреб у застосуванні добрив та інших засобів, які мають захищати рослини;
  • збільшення вуглецю та фіксація азоту.

 

Однорічні трави, дрібні зернові та овочеві культури — стандартні покривні культури. Застосування цих рослин покращує стан ґрунту. 

 

Аграрним підприємствам добре знайома технологія використання «зелених добрив». Виконати посів допоможуть сівалки для висіву сидератів — рослин, які вирощують тимчасово на окремих ділянках. Завдяки швидкому набору зеленої маси такі культури необхідні для захисту окремих територій. 

Компанія KUHN розуміє потреби підприємств та допомагає у захисту значної частини успіху вирощування культур. В асортименті КУН-Україна завжди є сівалки для конкретної цілі вашого господарства. 

Dealer finder map Ukraine