CCX9000-Sil.png

Рішення для покривних культур

Сівалка покривних культур KUHN Krause CCX 9000, що застосовується на моделях Excelerator з робочою шириною 11 – 34 дюйми, забезпечує висів покривних культур одночасно з вертикальним обробітком, а це – заощадження Вашого часу та коштів!

Знайдіть найближчого дилера

Покривні культури забезпечують різноманітні переваги, як-от захоплення поживних речовин, обмеження ерозії ґрунту, поліпшення структури ґрунту та перешкоджання появі бур’янів. Проте знайти час для висіву покривної культури відразу після збирання врожаю може бути непросто, а додатковий прохід по полю взагалі не бажаний.

Сівалки для покривних культур KUHN Krause серії CCX 9000 призначені для використання разом з KUHN Krause Excelerator® . Це дає вам можливість висівати покривні культури, одночасно застосовуючи вертикальний обробіток ґрунту для менеджменту рослинних решток та підготовки його до природного подрібнення взимку.
CCX9000_Action01.jpg

Ваші переваги

Quantron – Керування з кабіни вашого трактора

QuantronScreenShot_COB.png

Quantron S-2

Термінал Quantron S-2 з 5-дюймовим кольоровим сенсорним екраном дає оператору змогу керувати всіма робочими аспектами CCX 9000 з кабіни трактора. За бажання можна вибрати метричні одиниці.

Калібрування

Термінал Quantron S-2 надає допомогу оператору у процесі калібрування та виконується за лічені хвилини. Просто введіть тип насіння, цільову норму висіву та швидкість руху. Quantron S-2 надає налаштування дозувального пристрою та вказує, чи потрібні шліци для дрібного насіння. Quantron S-2 вказує максимальну і мінімальну норму висіву та швидкість руху, можливі із заданими налаштуваннями дозувального пристрою. Для подальшого використання можна зберегти до 60 наборів даних калібрування.

Під час калібрування насіння дозується через калібрувальний люк та потрапляє до мішка для насіння, що входить до комплекту постачання машини. Калібрувальний люк відкривається і закривається без використання інструментів та оснащений датчиком, що унеможливлює висів з відкритим люком.

Кількість зібраного насіння зважують і вводять отримане значення маси до Quantron S-2. Після цього система надає оператору остаточне каліброване налаштування.
calibration.png

Регулювання дозувального пристрою

Quantron S-2 вказує необхідне відкриття дозувального пристрою відповідно до введених значень норми висіву та швидкості руху вперед. Після цього дозувальний пристрій регулюється за допомогою ручки, а налаштування відображаються на зручній для читання шкалі.
Metering unit adjustment picture.png

Дозування насіння

PolyHopper.jpg

Бункер

Бункер об'ємом 21, 34 або 45 кубічних футів подає насіння у дозувальний пристрій з електроприводом, який використовує сигнал швидкості від трактора для забезпечення постійної норми висіву, незалежно від змін швидкості руху.

Дозувальний пристрій з електричним приводом

Дозувальний пристрій з електричним приводом має унікальну систему подвійних шліців, що означає відсутність компонентів, які потрібно додати або видалити при зміні між дрібним та великим насінням або при перемиканні між нормами висіву.
ElectricDriveMeteringUnit.jpg

Шліци для насіння

Шліци для дрібного насіння використовуються для зменшення об'єму дозувального пристрою при роботі з дрібним насінням за низьких норм висіву. Вони вмикаються і відмикаються без додавання чи зняття жодних компонентів з дозувального пристрою, а Quantron S-2 вказує на те, чи потрібні вони, під час процесу калібрування.
SeedSplines.JPG

Перемикач

Перемикач знаряддя зупиняє і вмикає дозувальний пристрій автоматично, коли Excelerator® розпочинає чи припиняє роботу.
implement-switch.jpg

Точне розміщення насіння

CCX9000_RearView_SeedDistribution_COB.png

Система розподілу насіння

Насіння розподіляється точно між заслінками за допомогою пневматичного пристрою для забезпечення ідеального розподілу насіння по ширині машини. Випускні шланги встановлені між ротаційними мотиками Star Wheel™ та барабанними прикочувальними котками 24/7® Excelerator®.  Кут дифузора легко налаштовується без застосування інструментів. Спрямовуйте дифузори вперед до ротаційних мотик Star Wheel™ для глибшого розміщення насіння або назад до барабанного прикочувального котка 24/7® для розміщення насіння на меншій глибині. Ця система оснащена вентилятором з гідравлічним приводом. Швидкість регулюється відповідно до типу насіння шляхом зміни витрати оливи від трактора.

Регулювання без інструментів – кут дифузора

Регулювання кута дифузора: спрямовуйте дифузори вперед до ротаційних мотик Star Wheel™ для глибшого розміщення насіння або назад до прикочувального котка для розміщення насіння на меншій глибині.
CCX_SeedPlacement.png

CCX9000_Action02.jpg

Медіа