Різні сівалки SH

Розширте можливості висіву за допомогою кількох бункерів

SH – скористайтеся додатковою компактною сівалкою, що підходить для всіх моделей VENTA, ESPRO, AUROCK та TF. Відкрийте нові можливості!

Знайдіть найближчого дилера

Тепер ви можете виконувати висів трьох продуктів на три різні глибини за допомогою сівалок ESPRO RC та висів трьох продуктів на дві різні глибини за технологією природоохоронного землеробства за допомогою сівалки AUROCK RC – усе за один прохід! Можливість використання кількох бункерів на одній сівалці дає безліч переваг. Висів двох різних сортів та внесення добрива або висів покривних культур за допомогою трьох точних дозувальних пристроїв, внесення стартового під або розміщення мікроелементів якомога ближче до насіння, а також можливість захистити посів від шкідників, як-от слимаки.
Завдяки SH ви можете використовувати додаткову компактну сівалку, встановлену на бункері будь-якої моделі лінійок VENTA, ESPRO, AUROCK і TF. Завдяки спіральним канавкам HELICA ви досягнете вищої точності при висіві покривних культур, внесенні ЗЗР та гранул. Це гарантія ідеальної норми висіву/внесення та розподілу за будь-яких умов.
SH 1120

Ваші переваги

Поєднання двох різних доз із сівалкою SH 1120

Додаткові можливості висіву із сівалкою SH 1120

Висів насіння різного типу на робочу ширину від 3 до 6 м

Сівалка SH 1120 з об'єм 110 л, розміщена на тяговому брусі попереду машини, дозволяє виконувати сівбу численних продуктів у діапазоні щільності висіву від 0,6 до 65 кг/га з будь-якою робочою шириною від 3 до 6 м. Завдяки потоку повітря від нагнітача сівалки та двох дозувальних пристроїв HELICA з електричним приводом додатковий продукт з SH 1120 надходить на пристрій Вентурі основного дозувального пристрою машини. Електричний привод системи розподілу робить калібрування швидким і простим. Щоб розпочати калібрування, просто натисніть кнопку.
Незалежно від розміру насіння дозувальна котушка HELICA дозволяє легко перемикатися з одного насіння на інше. Оскільки бункер SH 1120 сумісний з ISOBUS, розподіл насіння автоматично регулюється відповідно до швидкості руху трактора.
Додаткове насіння надходить безпосередньо до висівних пристроїв з ідеальною нормою без жодного додаткового обладнання.

Що будемо сіяти?

Наприклад, ви можете посіяти три різні типи покривних культур, дозуючи їх окремо, використовуючи два основні бункери (модель RC) та додатковий третій бункер. Перед висівом покривних культур необхідно перевірити норми та програми охорони відповідних територій щодо забруднення сполуками азоту, особливо йдеться про сорти, терміни та способи руйнування рослинного покриву.
Наприклад, можна висівати комбінацію покривних культур, що містить овес 15 кг/га на глибину 2 см, вику 20 кг/га на ту саму глибину та горох 50 кг/га на глибину 4 см. Ще один варіант: овес 15 кг/га на 2 см з фацелією в 2 кг/га також на 2 см, та горох 20 кг/га на глибину 3 см. Слід пам’ятати, що сівалка не підходить для продуктів, забруднених піском або пилом.
Висів кількох видів насіння покривних культур сівалками AUROCK та SH

SH 1540-2560-4080 для «висіву врозкид»

VENTA_SH_Multi-boom_Multi-rate_CCI-1200_Double-UT.png

Висів врозкид за один прохід

Виконуйте висів врозкид за один прохід при висіві основної культури. Сівалки SH 1540, 2560 та 4080 мають об'єм 150, 250 та 400 л відповідно, що відповідає таким значенням робочої ширини: 3 і 3,5, 4 та 6 м. Вони забезпечують норму висіву відповідно від 2,2 до 130 кг/га. Межі густоти відрізняються залежно від насіння та робочої ширини. Будь ласка, звертайтеся до нас для отримання додаткової інформації. Потік повітря від нагнітача сівалки або зовнішнього нагнітача подає додаткове насіння до дозувальних пристроїв HELICA з електричним приводом; розподіл додаткового продукту, що міститься в бункерах, здійснюється позаду сошникового бруса за допомогою спеціальних розподільних пластин.
Незалежно від розміру насіння система HELICA дозволяє легко переходити з одного насіння на інше. Оскільки бункери SH 1540 – 2560 – 4080 є ISOBUS-сумісними (якщо машина не обладнана більш ніж двома висівними пристроями), висів автоматично регулюється відповідно до швидкості руху та/або розташування.
Завдяки цьому додаткове насіння індивідуально дозується та висівається за один прохід з висівом основної культури.

Відкрийте нові можливості

Ви можете висіяти покривну суміш з трьох різних видів, дозуючи їх окремо, використовуючи два незалежні відсіки основного бункера, а за допомогою додаткового бункера можете виконувати висів дрібного насіння, як-от трави, яка легко проростає на поверхні ґрунту, або вносити гранули проти слимаків. Перед висівом покривних культур, необхідно перевірити норми та програми охорони відповідних територій щодо забруднення сполуками азоту, особливо йдеться про сорти, терміни та способи руйнування рослинного покриву. Наприклад, можна висівати пшеницю 130 кг/га на глибину 2 см зі стартовим добривом 60 кг/га на глибину 3 см і гранули проти слимаків 5 кг/га на поверхню. Ще один приклад: висів комбінації покривних культур, що містить овес 15 кг/га на глибину 2 см, горох 20 кг/га на 3 см та поверхневий розподіл насіння конюшини 15 кг/га. Слід пам’ятати, що сівалка не підходить для продуктів, забруднених піском або пилом.
Конфігурація при внесенні стартового добрива з висівом пшениці та розкидання ЗЗР на поверхні

SH_AUROCK_Sowing_Different_Products_Cover_Crops.jpg

Медіа