Самохідні обприскувачі

Самохідні обприскувачі КУН оснащені сталевими, алюмінієвими або карбоновими штангами, бак для робочого розчину виготовлений з поліетилену або нержавіючої сталі, кабіна гарантує винятковий комфорт для роботи, має відмінну систему самовирівнювання штанги. Обприскувачі дозволяють виконувати точну роботу, керуючи секціями або форсунками. Обприскувачі КУН - це комфорт, ефективність і безпека.
Деякі моделі доступні не в усіх країнах. Будь ласка, завжди консультуйтеся з вашим місцевим дилером.

BOXER M

Бак на 2000 літрів, 25- або 27-метрові штанги, двигун 92.6 кВт, механічна трансмісія та мала вага – самохідний обприскувач Mechanical Boxer 4 x 2 розроблений для забезпечення потужності, швидкості та продуктивності.

BOXER H

Самохідний обприскувач Hydro Boxer 4 x 4 має бак на 2000 літрів, 25- або 27-метрові штанги, двигун 92.6 кВт та ідеально відрегульовану гідростатичну трансмісію. Завдяки своїй невеликій вазі він може легко долати перешкоди.

FIGHTER 3000

Самохідний обприскувач Fighter 3000 має сміливий дизайн та оснащується високими технологіями для досягнення найвищої продуктивності застосування пестицидів.

STRONGER HD

Завдяки штангам завдовжки до 36 метрів, виготовленим із конструкційного алюмінію, та баку з нержавіючої сталі на 4000 літрів Stronger HD забезпечує відмінні результати роботи.

Високопродуктивні обприскувачі самохідні представлені кількома моделями, серед яких кожне підприємство може обрати ідеальний варіант для власних потреб. Подібні сучасні агрегати вирізняються високою потужністю та ефективністю, точністю обприскування та продуктивністю.

Кожен самохідний обприскувач KUHN — це агрегат, який здатен обробляти великі площі. Особливість сільгосптехніки KUHN полягає в тому, що брендові агрегати розроблено з глибоким розумінням актуальних агрономічних задач та проблем аграріїв. Великі баки, шланги необхідної ширини, потужні та економні двигуни в поєднанні з невеликою вагою агрегатів, а також можливість обробляти різні ландшафти — це значні переваги обприскувальної техніки KUHN для рослинництва.

Механізм кожного агрегата гарантує:

  • високу якість обприскування;
  • 100% дотримання норми виливу;
  • можливість завантажувати необхідний літраж рідини;
  • високу точність та швидкість робіт;
  • великі обсяги обробітку;
  • простоту налаштування.

Щоб зрозуміти особливості окремих моделей та дізнатися, як вибрати обприскувач, варто скористатися інформацією з сайту kuhn.ua, де кожен агрегат має детальний опис з переліком характеристик баків, двигуна та інших складових машини. Підібрати та купити самохідний обприскувач ви можете безпосередньо у найближчого дилера, якого можна знайти на порталі від виробника.

Dealer finder map Ukraine