STRONGER HD

Найкраща технологія для найвищого врожаю

Завдяки штангам завдовжки до 36 метрів, виготовленим із конструкційного алюмінію, та баку з нержавіючої сталі на 4000 літрів Stronger HD забезпечує відмінні результати роботи.

Знайдіть найближчого дилера

Лінійка самохідних обприскувачів Stronger HD має бак з нержавіючої сталі на 4000 літрів для вирішення ключової проблеми застосування пестицидів: належного очищення бака. Крім того, обприскувач оснащується 7,2-літровими двигуном MWM потужністю 275 к. с. з електронним керуванням, який забезпечує високу продуктивність за нижчих витрат пального; штанги обприскувача 30, 36 або 40 метрів виготовлені з конструкційного алюмінію – матеріалу, що підвищує експлуатаційні характеристики та врожайність, водночас забезпечуючи високу міцність та зниження ваги, що зумовлює менше ущільнення ґрунту. На обприскувачах Stronger HD також застосовується перевірена на практиці система самовирівнювальних штанг KUHN Equilibra.
STRONGER HD

Ваші переваги

Забезпечення високої урожайності та продуктивності

Двигун MWM

Двигун MWM

Для найскладнішого рельєфу і довгих робочих днів необхідні потужні двигуни та надійність. З огляду на це лінійка STRONGER HD оснащується 7,2-літровими двигунами MWM (серія 6.12 TCE) потужністю 275 к. с. з турбонаддувом, що гарантує високу продуктивність і менше споживання пального, а також нижчі експлуатаційні витрати протягом усього терміну експлуатації. Такий двигун також дозволяє працювати на місцевості з нахилом понад 25 %, – крім відповідності стандартам MAR-I щодо викидів. А ще обприскувач Stronger HD має систему наддуву дизельного пального: резерв потужності, який негайно вмикається у разі перевантаження.

Бак для пестицидів з нержавіючої сталі

Лінійка самохідних обприскувачів Stronger HD має бак на 4000 літрів з нержавіючої сталі. Цей матеріал служить набагато довше порівняно з іншими: нержавіюча сталь надзвичайно стійка до атмосферної корозії та окислення, – а це гарантія того, що контакт з хімікатами не пошкодить бак. Крім того, бак з нержавіючої сталі набагато безпечніший завдяки своїм чудовим характеристикам та простоті очищення, що є важливим чинником, коли аграрію необхідно використовувати різні продукти та суміші. Також Stronger HD оснащений заповнювальним насосом потужністю 1100 л/хв., тобто на заповнення бака потрібно лише близько 4 хвилин.
Бак для пестицидів з нержавіючої сталі

Поліпшена технологія застосування

Дисплей GFX-750

Дисплей GFX-750 та NAV-900

Stronger HD оснащений 10,1-дюймовим дисплеєм GFX-750, що відповідає за функцію автопілоту та керування обприскуванням. Крім того, обприскувач постачається з інтуїтивно зрозумілим середовищем Precision-IQ™, що дає змогу додавати функції відповідно до ваших експлуатаційних потреб, роблячи використання обладнання по-справжньому універсальним. Завдяки кільком способам підключення можна швидко і легко обмінюватися даними і файлами між машинами та офісом за допомогою інтегрованих Wi-Fi та Bluetooth. Дисплей також постачається з приймачем GNSS NAV-900, який забезпечує більшу стабільність сигналу за рахунок відстеження більшої кількості груп і окремих супутників, що веде до підвищення ефективності роботи у складних умовах, а також швидший час конвергенції RTX.

Алюмінієва штанга

Самохідний обприскувач Stronger HD має три варіанти штанги: один, завдовжки 30 м, – зі сталі; два інших – 36 або 40 м – з конструкційного алюмінію. Алюміній – це довговічність і менша вага, що дуже важливо для зниження ущільнення ґрунту та споживання пального, а це в результаті веде до підвищення експлуатаційних характеристик машини та ваших врожаїв. Крім того, Stronger HD оснащений системою END CAP, яка забезпечує підвищення швидкості відкривання й закривання секцій до 85 %. Завдяки цьому система автоматичного керування секціями стає набагато ефективнішою, заощаджуючи пестициди та підвищуючи якість їх застосування.
Штанги

KUHN Equilibra

Stronger HD постачається з перевіреною на практиці системою KUHN Equilibra: її розроблено ексклюзивно для лінійки самохідних обприскувачів; вона покращує стійкість штанг навіть на високих швидкостях, забезпечуючи їх самовирівнювання та гарантуючи рівномірність застосування. Система також включає точно відкалібровані акумулятори, що використовуються в циліндрах відкривання та закривання, висоти рами та геометрії, – все це мінімізує зовнішні впливи на штанги та раму. А ще одноточкова маятникова система Stronger HD запобігає розгойдуванню штанг на нерівній поверхні.
KUHN Equilibra

Multispray та Multispray Duo

Stronger HD має дві опційні системи обприскування. Перша – Multispray, що автоматично керує відкриванням та закриванням форсунок одна за одною, забезпечуючи значне заощадження продукту та поліпшуючи точність застосування. Друга – Multispray Duo, яка, крім функції Multispray, забезпечує можливість керування групами форсунок; оператор може вибирати потрібну пару форсунок, за допомогою яких виконуватиметься обприскування. Ця система підвищує врожайність, оскільки оператор може змінювати діапазон швидкостей, водночас підтримуючи однаковий кут виходу крапель, автоматично чергуючи форсунки залежно від тиску та розміру краплі. Вона також підвищує ефективність роботи, тому що оператору не потрібно виходити з кабіни, щоб міняти форсунки при зміні норми застосування.
Multispray Duo

Ваш робочий день комфортніший!

Електронна трансмісія

Електронна трансмісія

Гідростатична трансмісія 4 x 4 Stronger HD складається з насоса та чотирьох колісних двигунів з електронним керуванням у поєднанні з дизельним двигуном. Електронна система самохідного обприскувача постійно керує тяговим зусиллям і заносом кожного колеса, визначаючи, що кожному з них потрібно у даний момент, діючи безпосередньо на насос і гідравлічні двигуни, тоді як дизельний двигун автоматично регулює обертання, обчислюючи найефективніше для цього моменту положення на кривій крутного моменту/споживання пального. Stronger HD не має встановлених передач; тут є встановлені із заводу налаштування швидкостей руху при обприскуванні і транспортуванні, які може налаштовувати власник машини, якщо будуть потрібними індвивідуалізовані значення максимальних швидкостей обприскування і транспортування. Для кожного режиму (обприскування і транспортування) є чотири швидкості: максимальна швидкість обприскування становить 35 км/год., а транспортна – 50 км/год., що поліпшує ефективність, продуктивність та експлуатаційний термін компонентів Stronger HD.

Активна пневматична підвіска

Stronger HD оснащений активною системою пневматичної підвіски та вирівнювальними клапанами, які виявляють нерівності ґрунту і відповідним чином керують заповненням повітрям пневматичних акумуляторів. Такий пневматичний контур забезпечує оптимальний комфорт для оператора та мінімальну передачу коливань на штанги. Крім того, пневматична підвіска подовжує термін служби шин, знижує витрати пального та спричиняється до менших витрат на технічне обслуговування, оскільки тут немає розмикальних пружин і точок змащення. До того ж менше зношуються окремі деталі ходової частини, оскільки підвіска вирівнює розподіл навантажень між мостами та знижує загальне статичне навантаження.
Пневматична підвіска

Драбина доступу та бак для змішування

Передня драбина самохідного обприскувача з гідравлічним приводом забезпечує комфорт та зручність для оператора: простим натискуванням педалі вона піднімається чи опускається. Бак для змішування хімікатів Stronger HD, своєю чергою, має об'єм 30 літрів та вбудовану піднімальну ручку. Він виготовлений з поліетилену та використовує систему всмоктування Вентурі, інтегровану з дренажним клапаном для зменшення розмірів. Крім того, його профіль та форма поверхні оптимізовані для полегшення промивання та запобігання застою хімікатів. Також він має обертову форсунку для очищення та спеціальну форсунку для змішування, що підходить як для гранульованих, так і для порошкових продуктів.
Драбина та бак для змішування

STRONGER HD – вигляд згори

Медіа