Докладно про самохідний обприскувач BOXER H

Обприскувач для будь-якого рельєфу

Самохідний обприскувач Hydro Boxer 4 x 4 має бак на 2000 літрів, 25- або 27-метрові штанги, двигун 92,6 кВт та ідеально відрегульовану гідростатичну трансмісію. Завдяки своїй невеликій вазі він може легко долати перешкоди.

Знайдіть найближчого дилера

Самохідний обприскувач Hydro Boxer 4 x 4 має 2000-літровий бак, двигун MWM потужністю 92,6 кВт, адаптований до нових обмежень викидів MAR-I, а також гідростатичну трансмісію. Крім того, він оснащений: 25- або 27-метровими обприскувальними штангами; активною пневматичною підвіскою для кращого поглинання ударів; має кліренс 1,4 м та регулювання ширини колії 2,5 м з опцією регулювання від 2,5 до 3,3 метра для забезпечення оптимальних характеристик на нерівній місцевості; 32 % приросту потужності з радіальними шинами; змішувач та промивальний бак об'ємом 30 літрів та інтегрований пакет технологій GPS – контроллер потоку, керування секціями, автопілот та компенсатор нерівностей рельєфу.
Бак попереднього змішування

Ваші переваги

Надійна і компактна машина

Двигун MWM 4.10 TCA iEGR

Двигун MWM

Самохідний обприскувач Hydro Boxer 4 x 4 оснащений двигуном MWM 4.10 TCA та системою рециркуляції вихлопних газів EGR для зменшення викидів оксидів азоту. 4-циліндровий двигун об'ємом 4,3 літра має систему послідовного охолодження та забезпечує потужність 92,6 кВт при 2200 об./хв. Конфігурація двигуна відповідає нормам викидів забруднюючих речовин MAR-I та має дозвіл для роботи з біодизелем B10 (до 10 % у суміші). Серед особливостей серії 10 – окремі головки циліндрів, мокрі гільзи циліндрів, шатуни ребристого профілю та насоси для води й оливи, що доповнюють оливний радіатор, вбудований у блок двигуна.

Надміцна рама та мости

Маючи цільну конструкцію, рама самохідного обприскувача Hydro Boxer 4 x 4 виготовляється з трубчастих сталевих балок, скріплених високоміцними зварними з'єднаннями та кількома точками армування для підвищення безпеки та довговічності при роботі на нерівній місцевості. Мала вага конструкції також сприяє меншому ущільненню ґрунту. Крім того, мости та стійки також мають посилену конструкцію, щоб витримувати найрізноманітніші умови й режими експлуатації, працювати на різноманітному рельєфі, забезпечуючи ідеальну взаємодію між силовою передачею та системою керування. Також Boxer має міст з шириною колії 2,5 м, з опцією регулювання ширини від 2,5 до 3,3 м.
Міцна рама

Гідростатична трансмісія

Самохідний обприскувач Hydro Boxer має гідростатичну трансмісію 4 х 4 з подвійним насосом, який передає потужність потоку оливи. Перший насос подає оливу на передні, а другий – на задні двигуни: така система забезпечує кращий контроль розподілу крутного моменту на колесах та запобігає ковзанню. Крім того, на Hydro Boxer застосовано колісні двигуни Danfoss KC 45, які в поєднанні з трансмісією забезпечують потужність, необхідну для виконання роботи. Додайте до цього той факт, що 11 планетарних редукторів HPA працюють із широким спектром передач, є стійкими, компактними та відзначаються невеликою вагою. І, нарешті, керувати машиною з гідростатичною трансмісією простіше, оскільки, крім того, що вона забезпечує вищий комфорт і нижчий рівень шуму, також зростає і врожайність, знижуються витрати експлуатації та обслуговування, а також скорочується механічне зношування і витрати пального.
Гідростатична трансмісія

Ефективне обприскування з Boxer H

Дисплей Isoview

Дисплей Isoview

Самохідний обприскувач Boxer H оснащений дисплеєм Isoview: технологією, що забезпечує простий у користуванні інтуїтивний інтерфейс, який дає змогу розпочати роботу всього трьома натисканнями, забезпечуючи розумне керування без підвищення складності. Цей бортовий блок керування має інтегрований GPS та автопілот для допомоги оператору, що значно підвищує ефективність роботи та не допускає перекриттів. Крім того, Isoview керує обприскуванням та 7 секціями, працюючи з компенсацією нерівностей місцевості та електронними датчиками, щоб запобігти відхиленням через нерівності, ями або балки. Ще однією особливістю, яка виділяється в цій системі, є програмне забезпечення Dedo-Duro, яке постачається вже встановленим на обладнанні та дозволяє створювати карти і звіти про роботу на вашому персональному комп’ютері, планшеті чи смартфоні!

Обприскувальна штанга та рама

Hydro Boxer 4 x 4 має 25- або 27-метрові штанги, що забезпечують велику робочу потужність. Його центральна рама має пружинну амортизаційну систему, яка за допомогою належного регулювання мінімізує коливання. Попереднє навантаження на пружинах необхідно регулювати: чим вище попереднє навантаження, тим жорсткішим буде механізм. Самохідний обприскувач Boxer H також має кілька гідравлічних акумуляторів для пом'якшення рухів, яких зазнають обприскувальні штанги та компоненти рами. Ці акумулятори використовуються в циліндрах відкривання та закривання, висоти рами та геометрії.
Рама обприскувача

Керування обприскуванням та насос

На Hydro Boxer 4 x 4 використовується відцентровий насос з електронним керуванням потоком для забезпечення рівномірного тиску в системі. З метою оптимізації експлуатаційного терміну він може виготовлятися із чавуну або нержавіючої сталі та має привод від гідравлічного двигуна потужністю 170 л/хв. при тиску 2 бари на наконечнику форсунки. Механічне ущільнення на насосі виготовляється з карбіду кремнію – стандартно. Обприскування керується електронним контроллером, зданим забезпечити найкращі результати, підтримуючи потрібний тиск на форсунках навіть при змінах швидкості руху. Електричні клапани приводять у дію обприскування на 7 секціях.
Керування клапанами

Система Duo React

Опція для самохідного обприскувача Hydro Boxer, система Duo React складається з корпусу пневматичного клапана подвійної форсунки та компактної системи керування. Ця система підвищує врожайність, оскільки оператор може змінювати діапазон швидкостей, водночас підтримуючи однаковий кут виходу крапель, автоматично чергуючи форсунки залежно від тиску та розміру краплі. Вона також оптимізує роботу, тому що оператору не потрібно виходити з кабіни, щоб міняти форсунки при зміні норми застосування: простий блок керування виконує автоматичне або ручне перемикання між форсункою A, форсункою B або форсунками A+B.
Система Duo React

Преміум-функції на всіх машинах

Драбина доступу та бак для змішування

Драбина доступу та бак для змішування

Передня драбина самохідного обприскувача з гідравлічним приводом забезпечує комфорт та зручність для оператора: простим натискуванням педалі вона піднімається чи опускається. Бак для змішування, своєю чергою, має об'єм 30 літрів та вбудовану піднімальну ручку. Він виготовлений з поліетилену та використовує систему всмоктування Вентурі, інтегровану з дренажним клапаном для зменшення розмірів. Його профіль та форма поверхні оптимізовані для полегшення промивання та запобігання застою хімікатів. Також Hydro Boxer має обертову форсунку для очищення та спеціальну форсунку для змішування, що підходить як для гранульованих, так і для порошкових продуктів.

Пневматична підвіска

Самохідний обприскувач Hydro Boxer 4 x 4 оснащений системою активної пневматичної підвіски та вирівнювальними клапанами, які виявляють нерівності ґрунту і відповідним чином керують заповненням повітрям пневматичних акумуляторів. Такий пневматичний контур забезпечує оптимальний комфорт для оператора та мінімальну передачу коливань на штанги. Крім того, пневматична підвіска подовжує термін служби шин, знижує витрати пального та спричиняється до менших витрат на технічне обслуговування, оскільки тут немає розмикальних пружин і точок змащення. До того ж менше зношуються окремі деталі ходової частини, оскільки система вирівнює розподіл навантажень між мостами та знижує загальне статичне навантаження.
Пневматична підвіска

Кабіна та шини

Розроблена для забезпечення ергономічності та безпеки оператора, кабіна самохідного обприскувача Hydro Boxer 4 x 4 має велику площу засклення і, відповідно, чудовий огляд робочої зони, включно з основним баком та обприскувальними штангами. Також тут є системи охолодження та вентиляції, що забезпечують вищий комфорт. Що стосується шин, то Boxer оснащений діагональними шинами 12.4 x 36, з 12 шарами (стандартні) або радіальними шинами IF 320/85 R36 (опція), що забезпечують подовження експлуатаційного терміну та менше ущільнюють ґрунт. Крім того, аграрій має можливість придбати Boxer із трубчастим або закругленим пристроєм відкривання рядів, щоб зменшити пошкодження рослин під час роботи.
Радіальні та діагональні шини

Бак попереднього змішування

Медіа

Ефективний самохідний обприскувач KUHN Boxer H призначений для виконання робіт з обприскування на будь-яких рельєфах господарських ділянок. Рекомендовано застосовувати цю сільгосптехніку KUHN власникам малих та середніх господарств з місцевістю складних ландшафтів, адже продуктивність агрегату дозволяє обприскувати ділянки незалежно від складностей. Модель KUHN Boxer H має гідравлічну трансмісію, повний привід на всі колеса (компоновка 4 х 4), що гарантує стабільність та прохідність. А мала вага агрегата додатково допомагає долати будь-які перешкоди.

Особливості обприскувача самохідного KUHN Boxer H:

  • точне та ефективне обприскування та великі площі (бак на 2000 літрів);
  • потужність двигуна;
  • екологічний підхід до господарських робіт;
  • простота керування агрегатом та його системами;
  • висока прохідність (4 х 4);
  • плавний рух при зміні швидкості (гідростатика).

В пошуках ідеального рішення для аграрних робіт сучасні господарства, які хочуть забезпечити себе економічною та ефективною технікою для обприскування, прагнуть досягати кращих результатів та збільшувати врожайність та здоров'я рослин. Для якісного обприскування та підживлення культурних рослин рекомендують застосовувати обприскувач KUHN цієї моделі на повному приводі. А знайти найближчого дилера з метою детального знайомства з агрегатом допоможе портал kuhn.ua.