1_Fighter_2500.png

Найкращі компоненти для досягнення найвищої продуктивності!

Самохідний обприскувач Fighter 3000 має сміливий дизайн та оснащується високими технологіями для досягнення найвищої продуктивності застосування пестицидів.

Знайдіть найближчого дилера

Fighter 3000 – це самохідний обприскувач із 3000-літровим баком з нержавіючої сталі, оснащений двигуном Cummins з електронним керуванням потужністю 195 к. с. та інтелектуальною гідростатичною трансмісією 4 x 4, здатною долати будь-які перешкоди. Крім того, він має штанги 27, 30 або 32 метри; світлодіодні фари BlueBeam, що забезпечують безпеку та комфорт при нічній роботі, та багатоступеневий відцентровий обприскувальний насос із 5 роторами, які забезпечують постійний потік у момент застосування. А ще нова система швидкого монтування штанг з нержавіючої сталі (Easyfit) самохідного обприскувача Fighter 3000 дає змогу швидко встановлювати штангу без застосування болтового з'єднання, забезпечуючи модульність, – на додачу до перевіреної на практиці самовирівнювальної системи KUHN Equilibra, що забезпечує рівномірне застосування хімікатів.
FIGHTER – вигляд збоку

Ваші переваги

Конструкція та продуктивність для найвищих врожаїв

Двигун Cummins

Двигун Cummins

Для найскладнішого рельєфу і довгих робочих днів необхідний надійний двигун з високою потужністю, і саме тому самохідний обприскувач Fighter 3000, оснащений двигуном Cummins QBS 4.5 потужністю 195 к. с. з електронним керуванням, здатний долати будь-які перешкоди. Його ідеальний розмір дає змогу працювати на місцевості з нахилом понад 34 %. Крім того, він оснащений технологією потрійної потужності, яка забезпечує три криві потужності та необхідну продуктивність двигуна з високою потужністю, але меншим споживанням пального – водночас ця технологія відповідає нормам викидів MAR-I та схвалена для роботи з біодизелем B20.

Бак для пестицидів із нержавіючої сталі

Самохідний обприскувач Fighter 3000 оснащений баком для хімікатів із нержавіючої сталі об'ємом 2500 літрів. Маючи набагато триваліший експлуатаційний термін порівняно з іншими матеріалами, нержавіюча сталь є надзвичайно стійкою до атмосферної корозії та окислення, – а це гарантія того, що контакт з хімікатами не пошкодить бак. Крім того, бак з нержавіючої сталі набагато безпечніший завдяки своїм чудовим характеристикам та простоті очищення, що є важливим чинником, коли аграрію необхідно використовувати різні продукти та суміші. А ще FIGHTER 3000 оснащений заповнювальним насосом потужністю 700 л/хв., що означає, що на заповнення бака потрібно лише близько 4 хвилин.
Бак для пестицидів з нержавіючої сталі.

Особливості, що гарантують якісне обприскування

Дисплей GFX-750 та NAV-900

Дисплей GFX-750 та NAV-900

Fighter 3000 оснащений 10,1-дюймовим дисплеєм GFX-750, що відповідає за функцію автопілоту та керування обприскуванням. Крім того, обприскувач постачається з інтуїтивно зрозумілим середовищем Precision-IQ™, що дає змогу додавати функції відповідно до ваших експлуатаційних потреб, роблячи використання обладнання по-справжньому універсальним. Завдяки кільком способам підключення можна швидко і легко обмінюватися даними і файлами між машинами та офісом за допомогою інтегрованих Wi-Fi та Bluetooth. Дисплей також постачається з приймачем GNSS NAV-900, який забезпечує більшу стабільність сигналу за рахунок відстеження більшої кількості груп і окремих супутників, що веде до підвищення ефективності роботи у складних умовах, а також швидший час конвергенції RTX.

Обприскувальна штанга з системою KUHN Equilibra

Fighter 3000 – це самохідний обприскувач, призначений для ідеального задоволення потреб аграрія, а тому він має: високоміцні сталеві штанги 27, 30 або 32 метри; світлодіодні фари BlueBeam, встановлені на рамі машини, для підвищення безпеки під час нічної роботи; протирозгойдувальну систему штанги Kuhn Equilibra, що забезпечує вищу стійкість штанги та рівномірне застосування; точно відкалібровані акумулятори, які компенсують вплив на штанги; одноточкову маятникову систему, що запобігає розгойдуванню штанг при роботі на нерівних ділянках; трубопроводи для хімікатів з нержавіючої сталі; а ще – систему швидкого монтування штанг Easyfit, що дає змогу швидкого модульного встановлення штанг без застосування болтових з'єднань.
Система самовирівнювання штанги KUHN Equilibra

Fighter 3000 – обприскувальний контур

На самохідному обприскувачі Fighter 3000 використовується відцентровий насос з електронним керуванням потоком для забезпечення рівномірного тиску в системі. Виготовлений з нержавіючої сталі, він приводиться в дію гідравлічним двигуном потужністю 450 л/хв. при 5 бар тиску. Обприскування на Fighter 3000 керується електронним контроллером, зданим забезпечити найкращі результати, підтримуючи потрібний тиск у форсунках навіть при змінах швидкості руху. Його електричні клапани приводять у дію обприскування на 9 секціях.
Обприскувальна штанга

Міцний, надійний та зручний обприскувач

Електронна трансмісія

Електронна трансмісія

Обприскувач оснащений інтелектуальною електронною гідростатичною трансмісією 4 х 4, що повністю керується електронікою: система постійно керує тяговим зусиллям та заносом кожного колеса. На основі цієї інформації дизельний двигун виконує автоматичне регулювання, даючи вам змогу завжди працювати на найкращих обертах, заощаджувати пальне та досягати найвищої продуктивності машини навіть за найнесприятливіших умов. Обприскувач Fighter 3000 не має встановлених передач; тут є встановлені із заводу налаштування швидкостей руху при обприскуванні і транспортуванні, які може налаштовувати власник машини, якщо будуть потрібними індвивідуалізовані значення максимальних швидкостей обприскування і транспортування. Таким чином можна додатково підвищити ефективність, продуктивність та термін служби компонентів машини.

Активна пневматична підвіска

Fighter 3000 оснащений активною системою пневматичної підвіски та вирівнювальними клапанами, які виявляють нерівності ґрунту і відповідним чином керують заповненням повітрям пневматичних акумуляторів. Крім того, система сприяє суттєвому поліпшенню продуктивності машини на нерівних ділянках, забезпечуючи краще зчеплення шин із землею та запобігаючи перенесенню ударних навантажень на раму. Такий пневматичний контур забезпечує оптимальний комфорт для оператора Fighter 3000 та мінімальну передачу коливань на штанги. Крім того, пневматична підвіска подовжує термін служби шин, знижує витрати пального та спричиняється до менших витрат на технічне обслуговування, оскільки тут немає розмикальних пружин і точок змащення. До того ж менше зношуються окремі деталі ходової частини, оскільки система вирівнює розподіл навантажень між мостами та знижує загальне статичне навантаження.
Активна пневматична підвіска

Драбина з гідравлічним приводом та бак для змішування хімікатів

Передня драбина самохідного обприскувача з гідравлічним приводом Fighter 3000 забезпечує комфорт та зручність для оператора: простим натискуванням педалі вона піднімається чи опускається. Бак для змішування хімікатів Stronger HD, своєю чергою, має об'єм 30 літрів та вбудовану піднімальну ручку. Він виготовлений з поліетилену та використовує систему всмоктування Вентурі, інтегровану з дренажним клапаном для зменшення розмірів. Крім того, його профіль та форма поверхні оптимізовані для полегшення промивання та запобігання застою хімікатів. Також він має обертову форсунку для очищення та спеціальну форсунку для змішування, що підходить як для гранульованих, так і для порошкових продуктів.
Драбина та бак для змішування

Кабіна Fighter 3000

Розроблена для забезпечення ергономічності та безпеки оператора, кабіна самохідного обприскувача Fighter 3000 має велику площу вікон і, відповідно, ідеальний огляд робочої зони, включно з основним баком та обприскувальними штангами. Сидіння оператора також відзначається високим рівнем комфорту, оскільки, на додачу до зручного крісла інструктора, воно має пневматичну амортизацію та численні можливості регулювання. Максимальній безпеці оператора Fighter 3000 сприяє чудова звукоізоляція, система герметизації, подвійні герметичні двері та повітряні фільтри на активованому вугіллі. Розташування обладнання в кабіні також слугує оптимальній ергономіці: регульована кермова колонка, Bluetooth-радіо та система обігріву і кондиціонування повітря.
Кабіна

FIGHTER – вигляд згори

Медіа

Потужний самохідний обприскувач KUHN Fighter 3000 призначений для досягнення під час виконання робіт з використанням пестицидів найвищих результатів. Висока продуктивність, інноваційність, удосконаленість моделі гарантує рівномірність та точність внесення необхідних речовин. Обприскувач KUHN — це поєднання екологічності, високих технологій та актуальних завдань аграріїв.

Особливості цієї моделі здивують представників аграрного сектору:

  • найпотужніший двигун Cummins QSB 4,5 л (195 к.с.);
  • інтелектуальна трансмісія BOSCH (4 x 4);
  • система точного землеробства Trimble GFX-750;
  • автоматичне керування секціями;
  • великий бак на 3000 літрів з нержавіючої сталі.

Інноваційний обприскувач самохідний KUHN Fighter підійде для використання підприємством різних сумішей для обприскування культурних рослин. Це поза сумнівами продуктивна техніка для землеробства KUHN, яка здивує можливістю заощадити гроші господарства на паливно-мастильні матеріали та працю й час.

Якщо зацікавленість у використанні високоефективних технологій на кшталт KUHN Fighter — це точно про вас, дізнайтеся на сайті kuhn.ua, де знаходиться найближчий до вас дилер з метою детального знайомства з продуктивною моделлю. Також на нашому сайті представлена й інша потужна обприскувальна техніка провідного виробника.