Самохідний обприскувач BOXER M

<span id="carac_194378_49866_1_20"> BOXER M </span>

Обприскувач для будь-якого рельєфу

Бак на 2000 літрів, 25- або 27-метрові штанги, двигун 92.6 кВт, механічна трансмісія та мала вага – самохідний обприскувач Mechanical Boxer 4 x 2 розроблений для забезпечення потужності, швидкості та продуктивності.

Знайдіть найближчого дилера

Самохідний обприскувач Mechanical Boxer 4 x 2 має 2000-літровий бак, двигун MWM потужністю 92.6 кВт, адаптований до нових обмежень викидів MAR-I, а також 5-ступінчасту механічну трансмісію. Крім того, він оснащений: 25- або 27-метровими обприскувальними штангами; активною пневматичною підвіскою для кращого поглинання ударів; має кліренс 1.40 м та регулювання ширини колії 2.5 м; 32% приросту потужності з радіальними шинами для забезпечення оптимальних характеристик на нерівній місцевості; змішувач та промивальний бак об'ємом 34 літри та інтегрований пакет технологій GPS – контроллер потоку, керування секціями, автопілот та компенсатор нерівностей рельєфу.
Механічний Boxer

Ваші переваги

Надійна і компактна машина

Двигун MWM 4.10 TCA iEGR

Двигун MWM

Самохідний обприскувач Mechanical Boxer 4 x 2 оснащений двигуном MWM 4.10 TCA та системою рециркуляції вихлопних газів EGR для зменшення викидів оксидів азоту. 4-циліндровий двигун об'ємом 4,3 літра має систему послідовного охолодження та забезпечує потужність 92,6 кВт при 2200 об./хв. Конфігурація двигуна самохідного обприскувача відповідає нормам викидів забруднюючих речовин MAR-I та має дозвіл для роботи з біодизелем B10 (до 10% у суміші). Серед особливостей серії 10 – окремі головки циліндрів, мокрі гільзи циліндрів, шатуни ребристого профілю та насоси для води й оливи, що доповнюють оливний радіатор, вбудований у блок двигуна.

Надміцна рама та мости

Рама самохідного обприскувача Mechanical Boxer має цільну конструкцію; виготовляється з трубчастих сталевих балок, скріплених високоміцними зварними з'єднаннями та кількома точками армування для підвищення безпеки та довговічності при роботі на нерівній місцевості. Мала вага конструкції також сприяє меншому ущільненню ґрунту. Мости та стійки також мають посилену конструкцію, щоб витримувати найрізноманітніші умови й режими експлуатації, працювати на різноманітному рельєфі, забезпечуючи ідеальну взаємодію між силовою передачею та системою керування. Крім того, Mechanical Boxer 4 x 2 має міст з шириною колії 2,5 м.
Міцна рама

Трансмісія і диференціал

Mechanical Boxer має механічну коробку передач 4 х 2, з 5 швидкостями руху вперед і однією задньою швидкістю. Передача у маточині заднього колеса виконується за допомогою ланцюга в оливній ванні. Своєю чергою, диференціал компенсує різницю відстані, яку проходять колеса одного моста на повороті, що є дуже важливою характеристикою, оскільки в іншому разі внутрішнє колесо ковзатиме. З іншого боку, блокування диференціала вирівнює крутний момент для обох мостів, даючи колесу, що контактує із землею, можливість обертання та переміщення машини. Крім того, обприскувач оснащений диференціалом з обмеженим пробуксовуванням (LSD), який дає змогу валам обертатися з різними швидкостями, водночас обмежуючи максимальну різницю на двох мостах.
Трансмісія і диференціал

Гальмівна система Boxer M

Самохідний обприскувач Mechanical Boxer 4 x 2 має дискові робочі гальма на всіх чотирьох колесах. Пара накладок під дією гідравлічного тиску стискає обидві сторони диска, приєднаного до колеса, зумовлюючи зупинку внаслідок тертя. Це дуже ефективна система. Крім того, є стоянкове гальмо, яке приводиться в дію за допомогою кнопки безпосередньо за коробкою передач, поруч із оператором. Його основна мета – утримувати машину в нерухомому стані, коли вона вже не рухається, незалежно від того, працює двигун чи ні, шляхом блокування задніх коліс. При його застосуванні робоче гальмо не потрібне.
Дискові гальма

Ефективність обприскування

Дисплей Isoview

Дисплей Isoview

Самохідний обприскувач Boxer оснащений дисплеєм Isoview: технологією, що забезпечує простий у користуванні інтуїтивний інтерфейс, який дає змогу розпочати роботу всього трьома натисканнями, забезпечуючи розумне керування без підвищення складності. Цей бортовий блок керування має інтегрований GPS та автопілот для допомоги оператору, що значно підвищує ефективність роботи та не допускає перекриттів. Крім того, Isoview керує обприскуванням та 7 секціями, працюючи з компенсацією нерівностей місцевості та електронними датчиками, щоб запобігти відхиленням через нерівності, ями або балки. Ще однією особливістю, яка виділяється в цій системі, є програмне забезпечення Dedo-Duro, яке постачається вже встановленим на обладнанні та дозволяє створювати карти і звіти про роботу на вашому персональному комп’ютері, планшеті чи смартфоні!

Обприскувальна штанга та рама

Mechanical Boxer 4 x 2 має 25- або 27-метрові штанги, що забезпечують велику робочу потужність. Крім того, його центральна рама має пружинну амортизаційну систему, яка за допомогою належного регулювання мінімізує коливання. Попереднє навантаження на пружинах необхідно регулювати: чим вище попереднє навантаження, тим жорсткішим буде механізм. Boxer також має кілька гідравлічних акумуляторів для пом'якшення рухів, яких зазнають обприскувальні штанги та компоненти рами. Ці акумулятори використовуються в циліндрах відкривання та закривання, висоти рами та геометрії.
Рама обприскувача

Керування обприскуванням та насос

На Mechanical Boxer 4 x 2 використовується відцентровий насос з електронним керуванням потоком для забезпечення рівномірного тиску в системі. З метою оптимізації експлуатаційного терміну він може виготовлятися із чавуну або нержавіючої сталі та має привод від гідравлічного двигуна потужністю 170 л/хв. при тиску 2 бари на наконечнику форсунки. Крім того, механічне ущільнення на насосі виготовляється з карбіду кремнію – стандартно. Обприскування на Boxer M 4 x 2 керується електронним контроллером, здатним забезпечити найкращі результати, підтримуючи потрібний тиск на форсунках навіть при змінах швидкості руху. Електричні клапани приводять у дію обприскування на 7 секціях.
Керування клапанами

Система Duo React

Опція для самохідного обприскувача Mechanical Boxer 4 x 2, система Duo React складається з корпусу пневматичного клапана подвійної форсунки та компактної системи керування. Ця система підвищує врожайність, оскільки оператор може змінювати діапазон швидкостей, водночас підтримуючи однаковий кут виходу крапель, автоматично чергуючи форсунки залежно від тиску та розміру краплі. Вона також оптимізує роботу, тому що оператору не потрібно виходити з кабіни, щоб міняти форсунки при зміні норми застосування: простий блок керування виконує автоматичне або ручне перемикання між форсункою A, форсункою B або форсунками A+B.
Система Duo React

Преміум-функції на всіх машинах

Драбина доступу та бак для змішування

Драбина доступу та бак для змішування

Передня драбина самохідного обприскувача з гідравлічним приводом забезпечує комфорт та зручність для оператора: простим натискуванням педалі вона піднімається чи опускається. Змішувальний бак має об'єм 34 літри: просто помістіть каністру у змішувач, притисніть її до обертової промивальної форсунки та натисніть бічний важіль для промивання каністри. Крім того, бак самохідного обприскувача Mechanical Boxer 4 x 2 має внутрішню систему промивання для видалення залишків хімікатів, яка працює тільки тоді, коли обприскувальний насос увімкнено. Отже, рухатися необхідно тільки із зафіксованим змішувачем у вихідному положенні, інакше це може завдати пошкоджень змішувачу і машині в цілому.

Пневматична підвіска самохідного обприскувача Boxer M

Самохідний обприскувач Mechanical Boxer 4 x 2 оснащений системою активної пневматичної підвіски та вирівнювальними клапанами, які виявляють нерівності ґрунту і відповідним чином керують заповненням повітрям пневматичних акумуляторів. Такий пневматичний контур забезпечує оптимальний комфорт для оператора та мінімальну передачу коливань на штанги. Крім того, пневматична підвіска подовжує термін служби шин, знижує витрати пального та спричиняється до менших витрат на технічне обслуговування, оскільки тут немає розмикальних пружин і точок змащення. До того ж менше зношуються окремі деталі ходової частини, оскільки система вирівнює розподіл навантажень між мостами та знижує загальне статичне навантаження.
Пневматична підвіска

Кабіна та шини

Розроблена для забезпечення ергономічності та безпеки оператора, кабіна самохідного обприскувача Mechanical Boxer 4 x 2 має велику площу засклення і, відповідно, чудовий огляд робочої зони, включно з основним баком та обприскувальними штангами. Також тут є системи охолодження та вентиляції, що забезпечують вищий комфорт. Що стосується шин, то Boxer оснащений діагональними шинами 12.4 x 36, з 12 шарами (стандартні) або радіальними шинами IF 320/85 R36 (опція), що забезпечують подовження експлуатаційного терміну та менше ущільнюють ґрунт. Крім того, аграрій має можливість придбати Boxer із трубчастим або закругленим пристроєм відкривання рядів, щоб зменшити пошкодження рослин під час роботи.
Радіальні та діагональні шини

Вигляд кабіни

Медіа

Самохідний обприскувач KUHN Boxer M підійде для підприємств, яким потрібно обробляти ділянки як малої так і середньої площ, з метою підживлення та захисту рослин. Цей агрегат характеризується простою механічною трансмісією з приводом на задні колеса (компоновка 4 х 2), високою економічністю двигуна, об’ємним баком та високопродуктивним насосом.

Серед самохідних моделей KUHN Boxer відрізняється малою вагою, проте продуктивність агрегата залишається на високому рівні. Варто відзначити окремі переваги використання обприскувача з 2000-літровим баком:

  • екологічність та раціональна компоновка;
  • міцність та надійність конструкції;
  • високий показник прохідності агрегата завдяки кліренсу 1,40 м;
  • відносно низька вартість машини за рахунок механічної трансмісії.

Якщо підприємство вибирає обприскувач самохідний KUHN Boxer М, воно обирає одночасно функціональність, точність та ефективність для відповідних робіт, а додатково отримає швидкість та екологічність підходу до аграрних задач. Сучасна техніка для рослинництва від провідного виробника KUHN розробляється з розумінням кожної окремої проблеми сучасних господарств та постійно поліпшується й удосконалюється. На сайті kuhn.ua можна підібрати найближчого дилера для знайомства з KUHN Boxer та можливістю реалізувати угоду по закупівлі самохідних агрегатів.