Лущильники

Лущіння стерні сприяє контролю популяцій бур’янів, розкладанню рослинних решток, обмеженню спалахів захворювань та підготовці ґрунту до сівби. KUHN пропонує рішення для лущіння стерні та перемішування ґрунту за один прохід. Із зубовими або багатоцільовими дисковими культиваторами ви можете бути впевненими у якості виконання роботи за допомогою простих, надійних та ефективних знарядь.

Зубові лущильники

Багатоцільові стерньові культиватори KUHN здатні перемішувати велику кількість рослинних решток та забезпечувати найвищі показники утримання вологи на ґрунтах усіх типів. Завдяки широкому вибору змінних деталей ви можете виконувати як поверхневий, так і глибокий стерньовий обробіток. Крім того, простота і точність регулювання заощаджують вам час та кошти.

Читати далі

  • Культиватор CULTIMER – силует

   CULTIMER M/L

   Стерньові культиватори CULTIMER – три дії за один прохід

Дискові лущильники

Дискові лущильники KUHN забезпечують високу продуктивність обробітку ґрунту та керування пожнивними рештками. Незалежні диски полегшують лущіння навіть за великих обсягів рослинних решток. Забезпечення найкращої підготовки посівного ложа. Лінійка дискових лущильників KUHN дозволяє підвищити урожайність, знизити експлуатаційні витрати та поліпшити прибутковість.

Читати далі

  • OPTIMER XL в роботі

   OPTIMER +

   Ідеальне знаряддя лущіння стерні

  • OPTIMER L – силует

   OPTIMER L

   Лущильник з незалежними дисками, діаметр 510 мм

  • Лущильник OPTIMER XL – силует

   OPTIMER XL

   Нова лінійка дискових лущильників діаметром 620 мм

Аграрії виконують різноманітні роботи по обробітку ґрунтів, одна з яких — лущення. Це неглибоке розпушування — не більш ніж на 12 см — з частковим обертанням шару землі, а головне, що водночас виконується підрізання бур’янів. Застосовують для цього процесу спеціальну техніку — стерневі культиватори, короткобазові дискові борони, лапові та дискові лущильники. Лущення стерні сприяє розкладу решток рослин та готує ґрунт до етапу посіву. Ще одна корисна особливість використання вказаних грунтообробних агрегатів полягає в допомозі проти захворювань, значно обмежуючи можливі спалахи.

Для проведення лущення аграрії застосовують відповідну сільгосптехніку від провідних виробників, яка виконує роботи якісно та ефективно. KUHN пропонує універсальну багатоопераційну новітню енерго та вологозберігаючу техніку для виконання не тільки якісного лущення стерні, а й інших грунтообробних та передпосівних операції, яка представлена двома великими групами:

 • Комбіновані диско-лапові агрегати. Багатоцільові агрегати можуть обробляти грунт з великою кількістю пожнивних решток рослин, що допомагає утримувати вологу ефективніше, ніж інші агрегати. Виробник KUHN пропонує різні змінні робочі органи для відповідного виконання обробітку: глибокого чи поверхневого. Переваги таких комбінованих диско-лапових агрегатів — неймовірна точність регулювання, незалежне використання цілих груп робочих органів чи їх комбінацій, в залежності від агротехнологічних завдань та простота в використанні.
 • Високопродуктивні короткі (коротко базові) дискові борони. Такі борони KUHN варто використовувати для обробітку грунту з великою кількістю рослинних решток завдяки незалежним дискам, змонтованими під оптимальними кутами відносно вертикалі та лінії тяги, великому інтервалу між передніми та задніми їх рядами, великому кліренсу рами та цілому ряду додаткових опцій для більш якісного результату. Гарний врожай гарантований після обробітку ґрунтів такою технікою, вона значно заощаджує ресурси.

Для правильного вибору відповідної техніки KUHN варто враховувати деякі особливості: кут атаки робочої деталі та її параметри, потужність техніки та властивості налаштувань. На сайті kuhn.ua можна дізнатися докладно про кожну окрему модель та отримати інформацію про те, де придбати сучасну та ефективну техніку для лущення.

Dealer finder map Ukraine