Лущильники

Лущіння стерні сприяє контролю популяцій бур’янів, розкладанню рослинних решток, обмеженню спалахів захворювань та підготовці ґрунту до сівби. KUHN пропонує рішення для лущіння стерні та перемішування ґрунту за один прохід. Із зубовими або багатоцільовими дисковими культиваторами ви можете бути впевненими у якості виконання роботи за допомогою простих, надійних та ефективних знарядь.

Зубові лущильники

Багатоцільові стерньові культиватори KUHN здатні перемішувати велику кількість рослинних решток та забезпечувати найвищі показники утримання вологи на ґрунтах усіх типів. Завдяки широкому вибору змінних деталей ви можете виконувати як поверхневий, так і глибокий стерньовий обробіток. Крім того, простота і точність регулювання заощаджують вам час та кошти.

Читати далі

  • Культиватор CULTIMER – силует

   CULTIMER M/L

   Стерньові культиватори CULTIMER – три дії за один прохід

Дискові лущильники

Дискові лущильники KUHN забезпечують високу продуктивність обробітку ґрунту та керування пожнивними рештками. Незалежні диски полегшують лущіння навіть за великих обсягів рослинних решток. Забезпечення найкращої підготовки посівного ложа. Лінійка дискових лущильників KUHN дозволяє підвищити урожайність, знизити експлуатаційні витрати та поліпшити прибутковість.

Читати далі

  • OPTIMER XL в роботі

   OPTIMER +

   Ідеальне знаряддя лущіння стерні

  • OPTIMER L – силует

   OPTIMER L

   Лущильник з незалежними дисками, діаметр 510 мм

  • Лущильник OPTIMER XL – силует

   OPTIMER XL

   Нова лінійка дискових лущильників діаметром 620 мм

Dealer finder map Ukraine