Дискові лущильники

Дискові лущильники KUHN забезпечують високу продуктивність обробітку ґрунту та керування пожнивними рештками. Незалежні диски полегшують лущіння навіть за великих обсягів рослинних решток. Забезпечення найкращої підготовки посівного ложа. Лінійка дискових лущильників KUHN дозволяє підвищити урожайність, знизити експлуатаційні витрати та поліпшити прибутковість.

OPTIMER +

Лінійка лущильників з незалежними дисками OPTIMER + – ваш новий союзник в обробітку стерні та підготовці посівного ложа.

OPTIMER L

Робоча ширина 9 та 12 метрів для професіоналів, які прагнуть найвищих показників продуктивності, простоти використання та якості роботи.

OPTIMER XL

Моделі OPTIMER XL 100 та 1000 від KUHN – це лущильники з дисками більшого діаметра. Лінійка OPTIMER XL з дисками 620 мм забезпечує підвищену проникну здатність для роботи на глибині від 5 до 15 см при великих обсягах пожнивних решток.

Високопродуктивні та ефективні у роботі короткі дискові борони також можуть якісно виконувати спеціальний обробіток ґрунтів - лущіння. Особливість такого агрегата в тому, що його незалежні диски роблять процес лущення простим та легким незалежно від обсягів робіт. Робочі елементи короткобазової дискової борони забезпечують ефективне керування рослинними рештками. Підготовчі допосівні роботи якісно та позитивно впливають на врожайність та прибутковість господарства, водночас зменшуючи витрати на працю.

Сучасні високопродуктивні короткі дискові борони KUHN виконує всі необхідні завдання:

  • обробляють ґрунт на глибину від 4 до 15 см, необхідну для оптимального загортання решток;
  • вирівнюють та прикочують поверхню;
  • активно перемішують рослинні рештки, що сприяє їх мінералізації.

Тобто коротка дискова борона водночас виконує кілька завдань: допомагає зберігати вологу, сприяє прискоренню розкладання поживних решток та уникненню можливих захворювань.

Сьогодні аграрії можуть вибрати необхідну сільськогосподарську техніку KUHN відповідно власним потребам та особливостям робіт: виробник пропонує кілька модифікацій короткої дискової борони лінійки Optimer з різними показниками робочої ширини, діаметрів дисків та комплектності.

Щоб ефективно користуватись короткими дисковими боронами KUHN, варто підбирати агрегати за умов потужності техніки, а також враховуючи параметри дисків. Важливо пам’ятати під час експлуатації про рівень вологості та твердості ґрунтів. Враховуйте необхідну глибину обробітку та можливі відхилення, а також особливості поверхні. На сайті kuhn.ua докладно представлена інноваційна техніка безпосередньо від виробника.

Dealer finder map Ukraine