Причіпні обприскувачі

Причіпні обприскувачі KUHN пропонують нове бачення балансу: добре обладнаний обприскувач з алюмінієвими штангами, бак з поліестеру та інтуїтивно зрозуміле керування забезпечують зручність використання та оптимальну якість обприскування. Його численні опції обладнання в поєднанні з бездоганною стійкістю штанги гарантують найвищу якість обприскування.

LEXIS

Причіпний обприскувач LEXIS представляє лінійку причіпних обприскувачів KUHN початкового рівня, ідеально пристосованих до потреб багатопрофільних та зернових рослинницьких господарств. Маючи бак 2400, 3000 або 3800 л та штангу від 18 до 38 м, LEXIS задовольнить усі ваші потреби.

METRIS AUTOSPRAY

Причіпний обприскувач METRIS AUTOSPRAY – це серце асортименту причіпних машин KUHN, що ідеально відповідає вимогам рослинницьких господарств. Маючи бак 3200 або 4100 л та штангу від 18 до 38 м, METRIS AUTOSPRAY задовольнить усі ваші потреби.

OCEANIS 2

Причіпний обприскувач OCEANIS 2 – це вершина лінійки причіпних обприскувачів KUHN, що ідеально відповідає вимогам рослинницьких господарств. Маючи бак 5000 або 7700 л та штангу від 24 до 48 м, OCEANIS 2 задовольнить усі ваші потреби.

Серед видів техніки для обприскування рослин в аграрній галузі сьогодні можна знайти багато моделей причіпних обприскувачів. Зручні та прості у використанні обприскувачі причіпні KUHN дуже популярні та відрізняються високою продуктивністю та точністю обприскування.

Виробник пропонує кілька моделей техніки для рослинництва KUHN, серед яких кожне господарство може обрати найзручніший варіант відповідно власним потребам та особливостям господарських ділянок:

  • обприскувач причіпний моделі LEXIS з баками різного об’єму;
  • причіпна модель METRIS з системою AUTOSPRAY, з великими за об’ємом баками, гарантує бездоганний результат робіт та заощадження коштів.

Кожен з обприскувачів, із серії причіпних, простий в експлуатації та зручний в налаштуваннях. Це інноваційна продуктивна техніка, яка дозволяє досягати кращих результатів та великих врожаїв.

Точність, максимальна результативність, висока якість та безумовна надійність причіпних обприскувачів KUHN — правильний вибір аграрія. Детальне знайомство з моделями від виробника можливо вже незабаром після того, як ви знайдете на сайті kuhn.ua найближчого дилера. Провідні технології та постійне вдосконалення агрегатів — це неодмінна риса всієї техніки виробника.

Dealer finder map Ukraine