Причіпні обприскувачі

Причіпні обприскувачі KUHN пропонують нове бачення балансу: добре обладнаний обприскувач з алюмінієвими штангами, бак з поліестеру та інтуїтивно зрозуміле керування забезпечують зручність використання та оптимальну якість обприскування. Його численні опції обладнання в поєднанні з бездоганною стійкістю штанги гарантують найвищу якість обприскування.

LEXIS

Причіпний обприскувач LEXIS представляє лінійку причіпних обприскувачів KUHN початкового рівня, ідеально пристосованих до потреб багатопрофільних та зернових рослинницьких господарств. Маючи бак 2400, 3000 або 3800 л та штангу від 18 до 38 м, LEXIS задовольнить усі ваші потреби.

METRIS AUTOSPRAY

Причіпний обприскувач METRIS AUTOSPRAY – це серце асортименту причіпних машин KUHN, що ідеально відповідає вимогам рослинницьких господарств. Маючи бак 3200 або 4100 л та штангу від 18 до 38 м, METRIS AUTOSPRAY задовольнить усі ваші потреби.

OCEANIS 2

Причіпний обприскувач OCEANIS 2 – це вершина лінійки причіпних обприскувачів KUHN, що ідеально відповідає вимогам рослинницьких господарств. Маючи бак 5000 або 7700 л та штангу від 24 до 48 м, OCEANIS 2 задовольнить усі ваші потреби.

Dealer finder map Ukraine