Плуги

Майбутнє сільського господарства залежить від прибутковості. Зберігаючи якість ґрунту, плуги KUHN підвищують продуктивність рослинництва. Наші плуги забезпечують велику робочу ширину, щоб задовольнити ваші потреби щодо оранки, а також скоротити експлуатаційні витрати. Плуги KUHN оснащуються найпередовішими інноваціями, розробленими для подовження терміну служби та зменшення витрат на обслуговування. Замовляйне плуги KUHN у наших дилерів

Навісні оборотні плуги

Лінійку оборотних плугів KUHN MASTER ви можете купити у наших дилерів, ми пропонуємо широкий вибір варіантів корпусів (від 2 до 7) для підвищення ефективності роботи та зменшення ущільнення ґрунту. Пристосовані до будь-яких ґрунтів і робочих умов, ці плуги KUHN дають змогу підвищити продуктивність роботи та комфорт оператора; для гарантування максимальної продуктивності у них застосовуються прості регулювання. Інтегровані системи захисту KUHN пристосовані до ґрунтових умов, запобігаючи надмірному зношуванню.

Читати далі

  • MASTER 103 – силует

   MASTER 103

   Навісний плуг для малогабаритних тракторів

  • MASTER 123: універсальний, простий і надійний плуг для тракторів потужністю від 65 до 210 к. с.

   MASTER 123

   Навісний оборотний плуг MASTER 123: відповідь на вимоги середніх господарств

  • Лінійка KUHN MASTER 153: еталон оранки

   MASTER 153

   Лінійка KUHN MASTER 153: еталон оранки

  • MASTER 183: Вершина модельного ряду для професіоналів оранки

   MASTER 183

   Ідеальний плуг для інтенсивного використання

  • MASTER L – силует

   MASTER L

   Новий погляд на оранку

Напівнавісні оборотні плуги

Лінійка напівнавісних оборотних плугів MANAGER, LEADER та CHALLENGER від KUHN пропонує широкий вибір варіантів корпусів (від 5 до 12) для підвищення ефективності роботи та зменшення ущільнення ґрунту. Завдяки простим та легкодоступним регулюванням ці плуги є одними з найкращих на ринку за якістю роботи, маневреністю та здатністю адаптуватися до будь-яких ґрунтових умов.

Читати далі

  • Плуг CHALLENGER – силует

   CHALLENGER

   Напівнавісний плуг для тракторів високої потужності

  • Плуг VARI-CHALLENGER – силует

   VARI-CHALLENGER

   Напівнавісний плуг змінної ширини з підніманням заднього корпусу

  • Плуг VARI-LEADER – бездоганна оранка

   VARI-LEADER

   Одноколісний плуг, що максимізує вашу ефективність

  • MULTI-LEADER_XT_Ploughing_silhouette.png

   MULTI-LEADER XT

   Напівначіпний одноколісний плуг MULTI-LEADER XT

KUHN є одним з провідних виробників плугів, які використовуються для обробки ґрунту. Компанія виготовляє два види плугів: начіпні та напівначіпні.

Плуг начіпний використовуються для обробки ґрунту за допомогою тракторів із заднім підвісом. Ці плуги мають від 2-х до 7 корпусів, дозволяє регулювати глибину та ширину оранки. Вони використовуються на будь-яких типах ґрунтів, включаючи тверді та кам'янисті. Забезпечують більшу маневреність та точність роботи, що дозволяє досягти кращої продуктивності.

Додаючи, KUHN виробляє різні оборотні начіпні та напівначіпні плуги, які ви знайдете на сайті компанії KUHN.

Плуги KUHN допомагають вирішити такі проблеми, які можуть виникнути під час обробки ґрунту:

 • Задачі з нерівномірною обробкою грунту: плуги KUHN дозволяють досягти рівномірного обробку грунту по всій поверхні поля.
 • Проблеми з глибиною обробки: плуги KUHN забезпечують регулювання глибини обробки з високою точністю.
 • Проблеми з обробкою важкого грунту: плуги KUHN мають відмінну здатність працювати на твердих та кам'янистих ділянках, що дозволяє ефективно обробляти всі типи ґрунтів.
 • Проблеми зі збереженням ґрунту: плуги KUHN якісно заробляють рослинні рештки та покривні культури, що сприяє відновленню родючості грунту.
 • Проблеми зі зниженням витрат: плуги KUHN дозволяють знизити витрати на паливо та час обробки ґрунту завдяки низьким енергозатратам та високій продуктивності.
Dealer finder map Ukraine