Плуг VARI-CHALLENGER – силует

Напівнавісний плуг, що адаптується до ваших робочих умов

Напівнавісний плуг змінної ширини з підніманням заднього корпусу для миттєвого пристосування до ваших потреб.

Знайдіть найближчого дилера

Напівнавісні плуги VARI-CHALLENGER втілюють знання та досвід KUHN в галузі оранки.
 • Міцність і надійність: великий гряділь 220 х 220 мм та механізм змінної ширини, інтегрований у раму.
 • Якість роботи: шарнір рами для копіювання нерівностей ґрунту, підняття заднього корпусу для зменшення розворотних смуг та обмеження потреби в тяговій потужності.
 • Маневреність: кут повороту 110°
 • Адаптивність: «у борозні» та «по полю» зі зміщенням 3,5 м
Лінійка VARI-CHALLENGER, від 7 до 10 корпусів, призначена для агрегатування з потужними тракторами від 315 до 450 к. с.
Плуг ідеально підходить для інтенсивного використання великими сільськогосподарськими підприємствами або підрядниками зі складними робочими умовами.
Напівнавісний плуг CHALLENGER – це рішення для потужних тракторів та екстремальних умов роботи. Завдяки великій робочій ширині він забезпечує винятково високі темпи роботи.
Кут повороту 110° забезпечує чудову маневреність та заощадження часу при здійсненні розворотів на краю поля.
Однією з головних переваг лінійки CHALLENGER є міцність – секція рами 220 мм. Купуйте плуг VARI-CHALLENGER в Україні у наших дилерів.
Плуг VARI-CHALLENGER – копіювання поверхні

Ваші переваги

Напівнавісний плуг для оранки найвищого класу

Піднімальний пристрій заднього корпусу забезпечує ідеальне пристосування до робочих умов

Підняття заднього корпусу

Напівнавісні плуги VARI-CHALLENGER оснащені системою підняття заднього корпусу. Це дає користувачу численні переваги:
 • Здатність поступово входити у борозну для створення рівніших та коротших розворотних смуг. Оранка стає простішою та ощадливішою.
 • Можливість оранки лише передньою частиною плуга, щоб зменшити потребу в тязі, коли цього вимагають умови.
 • Можливість розбирання задньої частини для роботи лише з передньою частиною у складних умовах.
Піднімання корпусу здійснюється за допомогою золотникового клапана, завжди в одному напрямку, що спрощує дії.
Піднімальний пристрій заднього корпусу є перевагою VARI-CHALLENGER, оскільки дає змогу дозволяє пристосовуватися до ґрунтових умов та тягової потужності, забезпечуючи при цьому високу швидкість роботи напівнавісного плуга.

Копіювання поверхні

Плуги VARI-CHALLENGER мають шарнірний механізм, що дає змогу всьому плугу копіювати нерівності ґрунту, працюючи як дві незалежні машини. Кожна секція працює на належній глибині, щоб забезпечити однорідну роботу передньої та задньої секцій.
Завдяки цій технології при роботі «по полю», коли корпуси передньої секції виходять із землі, задні корпуси утримуються на потрібній робочій глибині, не напружуючи конструкцію.
При підніманні машини задня частина автоматично вирівнюється з передньою, щоб забезпечити безпечний і плавний оборот.
У твердому або ущільненому ґрунті задня частина плуга постійно утримується у ґрунті завдяки гідравлічному тиску, який забезпечується акумуляторами. Для поліпшення проникнення у ґрунт задню частину можна зробити жорсткою та заблокувати. Ідеально підходить для сильно ущільнених ділянок (технічні колії, краї поля, вихід на поле) – це дає змогу утримувати задню частину у ґрунті незалежно від умов.
Схема шарнірної будови VARI-CHALLENGER

Оранка «по полю»

Лінійка напівнавісних плугів VARI-CHALLENGER може оснащуватися комплектом оранки «по полю». Комплект «по полю» забезпечує численні переваги, даючи змогу уповні використати:
 • наявну тягову потужність та скоротити споживання пального. Для передачі тяги на ґрунт часом потрібно використовувати великі шини, спарені колеса або гусениці, що унеможливлює оранку «в борозні»
 • з наявним трактором. Якщо трактор призначений для інших застосувань, для яких потрібні здвоєні колеса або великі шини, то завдяки комплекту оранки «по полю» вже не потрібно розбирати колеса для його застосування для оранки.
Комплект «По полю» забезпечує ідеальне пристосування до робочих умов :
 • Використання з тракторами загальною шириною до 3,50 м
 • Можливість повернутися до оранки в борозні, коли ґрунтові умови дають тільки таку можливість.
Оранка «по полю» також має багато інших переваг, як-от:
 • Обмеження ущільнення ґрунту
 • Зменшення зношування шин на кам’янистих ґрунтах.
 • Підвищення комфорту оператора: відсутність поштовхів та вібрацій, оскільки трактор іде по рівній поверхні. Комфортність роботи значно
Напівнавісний плуг VARI-CHALLENGER – версія «По полю»

Напівнавісний плуг, надзвичайно простий у використанні

Налаштування вертикалі, робочої глибини та зміщення на плузі VARI-CHALLENGER можуть виконуватися без застосування інструментів

Регулювання без інструментів

Якісна оранка сприяє підготовці посівного ложа та зменшує споживання енергії. Точні та легкодоступні регулювання дозволяють досягти цієї мети.
Налаштування вертикалі, робочої глибини та зміщення можна регулювати без інструментів.
 • Налаштування вертикалі регулюється незалежними ручками з правого та лівого боків для вищої точності;
 • Робоча глибина коліс дуже просто регулюється за допомогою ручок;
 • Зміщення регулюється гідроциліндром. Це дозволяє виконувати регулювання для діапазону внутрішньої відстані між шинами від 1,15 до 1,60 м. Повному контролю робочих процесів сприяє покажчик, який видно з кабіни.

Радіус повороту 110°

Kuhn пишається простотою та зручністю у використанні своїх плугів. Саме тому напівнавісні плуги VARI-CHALLENGER мають радіус повороту 110° для обмеження маневрів та полегшення розворотів на краю поля.
Відстань між рамою і першою борозною призначена спеціально для того, щоб уникнути ризику пошкодження трактора навіть на найкоротших розворотах.
Підвищена маневреність VARI-CHALLENGER заощаджує час під час розворотів на краю поля та забезпечує помітне підвищення швидкості роботи.
Оборот плуга виконується надзвичайно плавно і без поштовхів за допомогою двох великих гідроциліндрів подвійної дії. Щойно плуг знову піднімається, задня частина автоматично вирівнюється, що запобігає виникненню проблем при повороті.
VARI-CHALLENGER на розворотній смузі

Комфорт в дорозі і на полі

Колеса великого діаметра забезпечують стійкість вашого VARI-CHALLENGER на поворотах та полегшують його витягування. Конструкція також забезпечує захист плуга під час транспортування.
Щойно плуг виходить з ґрунту, починає працювати гідравлічна підвіска. Вона захищає плуг при великій швидкості руху по дорозі, у полі та при розворотах на краю поля.
Опція: світлодіодне робоче освітлення забезпечує чудову видимість вночі на зораній землі. Крім того, це дуже зручно при поверненні плуга до парку після довгого дня оранки.
Пневматичне гальмування також доступне як опція для додаткової безпеки під час дорожнього руху (Сертифікація TUV (Німеччина) 40 км/год.)
Плуг VARI-CHALLENGER у транспортному положенні

Міцний корпус

VARI-CHALLENGER – Рама плуга

Розмір конструкції – для інтенсивного використання

Конструкція та розміри лінійки VARI-CHALLENGER відповідають вимогам щодо найсуворішого та найінтенсивнішого використання. Міцність та надійність конструкції забезпечується великою зварною рамою. Каркасний кронштейн 220 х 220 мм забезпечує VARI-CHALLENGER неперевершену міцність.
Напівнавісний плуг VARI-CHALLENGER має колісну вісь, що складається з двох великих коліс 1160 x 400 мм сільськогосподарського профілю. Колеса полегшують кочення та поліпшують піднімальну та пропускну здатність у складних умовах.
Для агрегатування з усіма тракторами середньої та високої потужністю доступний широкий асортимент зчіпних пристроїв (категорії 3, 4N, 4 та K700).
Конструкція та міцність рами дають змогу збільшити кількість корпусів VARI-CHALLENGER (від 7 до 10).

Система змінної ширини інтегрована в раму

VARI-CHALLENGER – єдиний на ринку напівнавісний плуг змінної ширини, що поєднує в собі з'єднувальну тягу, інтегровану в раму, із піднімальним пристроєм заднього корпусу. Вбудований захист системи змінної ширини забезпечує виняткову довговічність, оскільки система не піддається зовнішнім негативним впливам, як-от:
 • Поштовхи, пов'язані з падінням ґрунту чи каміння при обороті
 • Пил
 • Волога (корозія)
Змінна ширина регулюється гідравлічно з робочого місця оператора від 14 до 22 дюймів (від 35 до 55 см). Покажчик ширини різання видно з робочого місця водія трактора.
Система змінної ширини не потребує технічного обслуговування – можна працювати ще спокійніше. Усі шарніри зафіксовані та мають втулки.
Покажчик ширини різання видно з робочого місця водія трактора.

Гідравлічна система безпеки для оптимального захисту

Напівнавісні плуги VARI-CHALLENGER оснащені гідравлічними пристроями захисту неперервної дії на кожному корпусі, що гарантує миттєве реагування для високошвидкісної оранки без зупинок. Гідравлічний захисний пристрій (NSH) дає користувачу чимало переваг:
 • Швидке налаштування зусилля на носку до робочих умов (від 700 до 1500 кг), щоб уникнути небажаних рухів та підняття каменів
 • Централізоване регулювання зусилля на лемешах усіх корпусів для заощадження часу
 • Збільшення кривої спрацьовування для легкого повернення у ґрунт після проходження перешкоди.
 • Відстань по вертикалі 70 см
 • Бічна відстань 20 см (з кожного боку) для забезпечення повного захисту
 • Без обслуговування: один шарнір із втулкою
Необслуговуваний гідравлічний захисний пристрій NSH VARI-CHALLENGER

Обладнання

VARI-CHALLENGER з системою захисту NSH

Медіа