MASTER L – силует

Новий погляд на оранку

MASTER L, що посідає місце у модельному ряді між MASTER 153 і 183, призначений для інтенсивного використання у господарствах середніх розмірів.

Знайдіть найближчого дилера

Плуги KUHN MASTER 123,153 та 183 мають оптимальну ціну та оцінюються аграріями в усьому світі як еталонні з погляду надійності та зручності використання. Унікальна конструкція плугів MASTER забезпечує винятковий рівень продуктивності для досягнення високої врожайності та оптимізації фінансових результатів. З-поміж інших плугів на ринку їх вирізняє:
  • висока якість роботи, повне загортання решток і бур'янів;
  • простота використання та легкість регулювання, що підвищує продуктивність та рівень комфорту;
  • надійність та міцність конструкції, у якій застосовано численні ексклюзивні рішення KUHN.
Завдяки автентичним кованим деталям KUHN ви уповні реалізуєте потенціал свого плуга та забезпечуєте точність роботи без зниження продуктивності. Репутація та досвід компанії KUHN в галузі оранки гарантують, що вартість вашого плуга при перепродажі буде вищою, ніж у машин інших виробників. Купуйте плуги KUHN MASTER в Україні у наших дилерів.
MASTER L в роботі

Ваші переваги

Підвищення продуктивності при зменшенні витрат

Система регулювання Pro-Set забезпечує швидкий початок роботи з плугом MASTER L

Система регулювання Pro-Set

Комфортність оранки забезпечується швидким та легким налаштуванням плуга. Із системою Pro-Set користувач отримує ідеальне вирівнювання під час роботи завдяки корекції першої борозни, обмеженню зношування, полегшенню тяги та зменшенню витрати пального.

Обмежене виступання без зниження стійкості

Продумана конструкція VARI-MASTER L передбачає, що колесо регулювання глибини розташоване ближче до рами, а отже, ви можете орати ближче до краю поля. Для найкращого пристосування до конфігурації плугів доступно кілька положень колеса. Незалежно від того, маєте ви подовжувач чи ні, колесо можна розташувати в межах контуру плуга. Поля можна орати ближче до краю, щоб обмежити поширення бур’янів. Для поліпшення стійкості колесо можна також встановлювати на кінці гряділя, що може сприяти кращому переносу тягової потужності.
Колесо регулювання глибини VARI-MASTER L розташоване максимально близько до рами для обмеження виступання.

Регулювання передплужника 3D-Skim

Запатентована система регулювання передплужника 3D-Skim проста, швидка та не потребує інструментів для швидкого та легкого регулювання за будь-яких умов. За одну операцію ви можете одночасно регулювати робочу глибину передплужника і кут атаки. Ключову роль також відіграє профіль передплужника, тому передплужник VARI-MASTER L має ергономічну форму, що поліпшує потік ґрунту.
Вигляд передплужника MASTER L та система регулювання 3D-Skim – ідеальна якість загортання решток.

Комфорт без компромісів

Плуг VARI-MASTER L, версія «по полю» – вигляд згори

Робота «по полю» або «в борозні»

Оборотні плуги MULTI та VARI-MASTER L доступні у версіях «по полю» (On Land) або в борозні. Механізм «по полю» дає змогу отримувати найвищу якість оранки з тракторами, оснащеними широкими шинами (800 і більше мм) або гусеницями. Потужність трактора використовується максимально. Оранка «по полю» захищає ґрунт, не ущільнюючи дно борозни та обмежуючи утворення плужної підошви. Удари при кожному заглибленні в ґрунт значно послаблюються, оскільки трактору більше не потрібно входити в борозни – він працює рівно. Режим «по полю» також дозволяє працювати із GPS завдяки автоматичній навігації трактора. Версія MASTER L «по полю» є надзвичайно адаптивною: система дає можливість виконувати оранку «по полю» і «в борозні», коли умови ускладнюються.

Точні налаштування без інструментів

З плугом MASTER L оператор не витрачає часу на виснажливе регулювання – KUHN турбується про оператора, роблячи плуги простими й точними у використанні. Усі налаштування можуть виконуватися за допомогою гідравліки з кабіни трактора. Цей варіант є особливо рекомендованим, якщо ваше господарство має різноманітні ґрунти. Точність регулювань MASTER L також дає змогу скоротити витрати пального та передчасне зношення деталей.
Гідравлічне регулювання кабіни забезпечує миттєве адаптування до робочих умов

Передок OptiDrive

Передок VARI-MASTER L доступний для зчеплень категорій 3N, 3 і 4N. За допомогою фіксованих зчіпних вилок плуг просто приєднується, а висота нижньої тяги легко регулюється для максимізації тягового зусилля трактора. Передок OptiDrive полегшує перемикання між робочим та транспортним положеннями, не вимагаючи від’єднання та налаштування верхньої тяги для транспортного положення. OptiDrive має інтегровану систему амортизації, що значно поліпшує комфорт оператора захищаючи одночасно як плуг, так і трактор.
Передки EasyDrive та OptiDrive спрощують переведення у робоче/транспортне положення

Міцність і надійність – рушійна сила плугів KUHN

Конструкція, виготовлена автоматичним зварюванням, забезпечує підвищену надійність плуга MASTER L.

Конструкція, що виготовляється автоматичним зварюванням

Навісні плуги MASTER L мають усі переваги, що є ключовими для серій MASTER 123, 153 та 183. Конструкція, що виготовляється автоматичним зварюванням, забезпечує максимальну продуктивність та довговічність плуга MASTER L:
  • Цільний передок розрахований на потужність до 300 к. с.
  • Зчеплення дає змогу досягти максимального зміщення без компромісів у вазі плуга.
  • Посилена конструкція зміцнює весь плуг поза центром ваги.
Конструкція рами посилює міцність MASTER L :
  • Застосування високоміцної сталі допомагає полегшити плуг, не знижуючи його експлуатаційних характеристик.
  • Оптимальний розподіл ваги підвищує стійкість і маневреність VARI-MASTER L.
  • Плуг KUHN MASTER L розроблений для того, щоб витримати випробування часом без зниження ефективності оранки.

Система змінної ширини – 100 % інтеграції в раму

Система змінної ширини VARI-MASTER L, повністю інтегрована в раму, є ексклюзивним рішенням KUHN. Технічне обслуговування не потрібне, оскільки система повністю захищена від пилу та сміття. Це заощаджує значний час і кошти та гарантує прибутковість вашого плуга VARI-MASTER L. Система змінної ширини передбачає «пам'ять циліндра», що дозволяє підтримувати однакову робочу ширину після кожного обороту. Крім того, ця система також автоматично розташовує перший корпус відповідно до ширини різання.

VARI-MASTER L дає оператору змогу миттєво пристосувати плуг до робочих умов без жодних зусиль.

MULTI-MASTER L відзначається одними з найпростіших регулювань на ринку. Завдяки новій системі позиціонування MULTI змінювати робочу ширину легко – болти знімати не потрібно. MULTI-MASTER дає змогу отримувати найвищу продуктивність при робочій ширині до 20 дюймів (50 см на корпус).
Пристрій змінної ширини на 100 % захищений всередині рами MASTER L

Високоякісні деталі, які дадуть вам змогу працювати довше

KUHN забезпечує високоякісні зношувані деталі, викувані на наших заводах. Відвали плугів VARI-MASTER L створені завдяки застосуванню технології нерівномірних шарів TRIPLEX. TRIPLEX – це ексклюзив KUHN, що гарантує високу якість оранки та неперевершену витривалість до зношування. Відвал складається з трьох шарів різної твердості та різної товщини для оптимізації зносостійкості відвалі:

1.  3,3-міліметровий зношуваний лицьовий бік складається з товщого шару надзвичайно високої твердості для гарантування максимальної довговічності відвалу.
2.  Центральний шар товщиною 2,3 мм більш м’який – він призначений для поглинання ударів та надання відвалу гнучкості.
3.  Останній шар – дуже тонкий і твердий; він підтримує структуру і жорсткість відвалу.

У поєднанні із загартуванням технологія нерівномірних шарів TRIPLEX дозволяє подовжити термін служби відвалів до 40%. Долота і лемеші виготовляються куванням, що розширює межі використання, зберігаючи при цьому оптимальну проникну здатність знаряддя.
Детальний вигляд трьох нерівномірних шарів, з яких складаються відвали TRIPLEX

Обладнання

Гідравлічне регулювання кабіни забезпечує миттєве адаптування до робочих умов

Медіа